GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Sheriff 1 1 0 0 2-1 3
2. Nord 1 0 1 0 2-2 1
3. ȘSSF Bălți 1 0 1 0 2-2 1
4. Centru 1 0 0 1 1-2 0

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Dacia-Buiucani 1 1 0 0 2-0 3
2. Sud 1 1 0 0 1-0 3
3. Zimbru 1 0 0 1 0-1 0
4. Est 1 0 0 1 0-2 0

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 09.02.2020 Selecționata Nord - ȘSSF Bălți 2-2 Bălți 12.00
2 09.02.2020 Selecționata Centru - Sheriff 1-2 Vadul lui Vodă 12.00
3 09.02.2020 Selecționata Est - Dacia-Buiucani 0-2 Ternovca 12.00
4 09.02.2020 Selecționata Sud - Zimbru 1-0 Cahul 13.00
Etapa II
5 23.02.2020 Sheriff - Selecționata Nord   Sheriff 12.00
6 23.02.2020 Selecționata Centru - ȘSSF Bălți   Vadul lui Vodă 12.00
7 23.02.2020 Zimbru - Selecționata Est   Zimbru 12.00
8 23.02.2020 Dacia-Buiucani - Selecționata Sud   Joma Arena 12.00
Etapa III
9 07.06.2020 Selecționata Centru - Selecționata Nord   Vadul lui Vodă 12.00
10 07.06.2020 Sheriff - ȘSSF Bălți   Sheriff 12.00
11 07.06.2020 Selecționata Sud - Selecționata Est   Cahul 12.00
12 07.06.2020 Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru 12.00
Etapa IV
13 14.06.2020 ȘSSF Bălți - Selecționata Nord   Bălți 12.00
14 14.06.2020 Sheriff - Selecționata Centru   Sheriff 12.00
15 14.06.2020 Dacia-Buiucani - Selecționata Est   Joma Arena 12.00
16 14.06.2020 Zimbru - Selecționata Sud   Zimbru 12.00
Etapa V
17 09.08.2020 Selecționata Nord - Sheriff   Bălți 11.00
18 09.08.2020 Selecționata Centru - ȘSSF Bălți   Vadul lui Vodă 11.00
19 09.08.2020 Selecționata Est - Zimbru   Ternovca 11.00
20 09.08.2020 Selecționata Sud - Dacia-Buiucani   Cahul 11.00
Etapa VI
21 16.08.2020 Selecționata Nord - Selecționata Centru   Bălți 11.00
22 16.08.2020 ȘSSF Bălți - Sheriff   Bălți 11.00
23 16.08.2020 Selecționata Est - Selecționata Sud   Ternovca 11.00
24 16.08.2020 Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena 11.00
Play-off
25 23.08.2020 A4-B4   Vadul lui Vodă 10.00
26 23.08.2020 A3-B3   Vadul lui Vodă 12.00
27 23.08.2020 A2-B2   Vadul lui Vodă 16.00
28 23.08.2020 A1-B1   Vadul lui Vodă 18.00

ARHIVA 2017

ARHIVA 2018

ARHIVA 2019

Tur preliminar
1/8 finală
1/4 finală
1/2 finală
Finala
25.09.2019 (tur preliminar)
Milsami-ȘS Orhei - CS Narubai 2-1 Chiperceni
Fotbalistul Junior - Atletic Ștefan Vodă 0-3 Șelcovic
FC Junior - ISM-2017 12-0 Tiraspol
09.10.2019 TUR
Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran 10-0 Joma Arena
FC Cahul-2005 - CS Umutluc 2-4 Cahul
SSSF Balti - Atletico Bălți 0-0 ȘS Bălți
Real Succes - Milsami-ȘS Orhei 10-2 Real Succes
Zimbru - CSF Măgdăcești 6-0 Zimbru
CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii 0-3 S.Galbenă
Sheriff - ȘS Anenii Noi 10-0 Sheriff
Dinamo-Auto-FC Junior - Atletic  6-1 Tiraspol st.or.
23.10.2019 RETUR
Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 0-4 Stăuceni
CS Umutluc - FC Cahul-2005 3-0 Ceadîr Lunga
Atletico Bălți - SSSF Balti 0-0 (pen.2-4) Pișcevic 
Milsami-ȘS Orhei - Real Succes 1-7 Chiperceni
CSF Măgdăcești - Zimbru 0-22 Ratuș
Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub 5-1 Real Succes
ȘS Anenii Noi - Sheriff  0-2 Anenii Noi
Atletic - Dinamo Auto-FC Junior  2-2 Ștefan Vodă