• Fii alături de Echipa Țării

Clasament

LocEchipăMeciVictoriiEgalitățiÎnfrângeriGolaverajPuncte
1. Dacia-Buiucani 651039-416
2.Sheriff 541025-013
3. Real Succes 641114-413
4.Zimbru 530210-99
5.CS Dinamo630310-159
6. Sfântul Gheorghe-VORAN61147-374
7.CS Petrocub 60159-221
8.CSF Bălți-ȘSSF Bălți60152-251
Nr.DataEchipeleScorStadionulOra

Etapa I

127.09.2020Sheriff - CSF Bălți-ȘSSF Bălți 8-0Sheriff13-00
227.09.2020CS Dinamo Chișinău - Real Succes 0-2Dinamo12-00
327.09.2020Sfântul Gheorghe-VORAN - Dacia-Buiucani 0-20Stăuceni12-00
426.09.2020CS Petrocub - Zimbru 1-3S.Galbenă12-00

Etapa II

5 04.10.2020CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Zimbru 0-2Bălți orășenesc 12-00
6 04.10.2020Dacia-Buiucani - CS Petrocub 4-2Joma Arena 12-00
7 04.10.2020Real Succes - Sfântul Gheorghe-VORAN 4-0Real Succes 10-00
8 04.10.2020Sheriff - CS Dinamo Chișinău 7-0Sheriff 13-00

Etapa III

9 11.10.2020CS Dinamo Chișinău - CSF Bălți-ȘSSF Bălți 3-1Dinamo 13-00
10 11.10.2020Sfântul Gheorghe-VORAN- Sheriff 0-3Stăuceni sintetic 15-00
11 09.10.2020CS Petrocub - Real Succes 1-1S.Galbenă sintetic 13-00
12 10.10.2020Zimbru - Dacia-Buiucani 2-3Zimbru sintetic 11-30

Etapa IV

1317.10.2020Dacia-Buiucani - CSF Bălți-ȘSSF Bălți 9-0Joma Arena 12-00
1414.10.2020Real Succes - Zimbru 5-0Real Succes 14-00
1517.10.2020Sheriff - CS Petrocub 7-0Sheriff 13-00
1617.10.2020CS Dinamo Chișinău - Sfântul Gheorghe-VORAN 5-1Dinamo 13-00

Etapa V

17 25.10.2020Sfântul Gheorghe-VORAN- CSF Bălți-ȘSSF Bălți 1-1Stăuceni sint.15-00
18 24.10.2020CS Petrocub- CS Dinamo Chișinău 1-2S.Galbenă15-00
19 transferatZimbru - Sheriff Zimbru15-30
20 22.10.2020Dacia-Buiucani- Real Succes 3-0Joma Arena12-00 

Etapa VI

21 29.10.2020CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Real Succes 0-2Bălți orășenesc 14-00
22 29.10.2020Sheriff - Dacia-Buiucani 0-0Sheriff, teren natural 15-00
23 29.10.2020CS Dinamo Chișinău - Zimbru 0-3Dinamo 12-00
24 30.10.2020Sfântul Gheorghe-VORAN - CS Petrocub 5-4Stăuceni sintetic 13-00

Etapa VII

25 08.11.2020CS Petrocub - CSF Bălți-ȘSSF Bălți S.Galbenă 
26 08.11.2020Zimbru - Sfântul Gheorghe-VORAN Zimbru 
27 08.11.2020Dacia-Buiucani - CS Dinamo Chișinău Joma Arena 
28 10.11.2020Sheriff - Real Succes  Sheriff, teren natural 14-00

Etapa VIII

29 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Sheriff Bălți orășenesc 
30 Real Succes - CS Dinamo Chișinău Real Succes 
31 Dacia-Buiucani - Sfântul Gheorghe-VORAN Joma Arena 
32 Zimbru- CS Petrocub Zimbru 

Etapa IX

33 Zimbru - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Zimbru 
34 CS Petrocub - Dacia-Buiucani S.Galbenă 
35 Sfântul Gheorghe-VORAN - Real Succes Stăuceni sint. 
36 CS Dinamo Chișinău - Sheriff Dinamo 

Etapa X

37 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - CS Dinamo Chișinău Bălți orășenesc 
38 Sheriff- Sfântul Gheorghe-VORAN Sheriff 
39 Real Succes - CS Petrocub Real Succes 
40 Dacia-Buiucani - Zimbru Joma Arena 

Etapa XI

41 Dacia-Buiucani - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Joma Arena 
42 Zimbru - Real Succes Zimbru 
43 CS Petrocub - Sheriff S.Galbenă 
44 Sfântul Gheorghe-VORAN - CS Dinamo Chișinău Stăuceni sint. 

Etapa XII

45 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Sfântul Gheorghe-VORAN Bălți orășenesc 
46 CS Dinamo Chișinău - CS Petrocub Dinamo 
47 Sheriff - Zimbru Sheriff 
48 Real Succes - Dacia-Buiucani Real Succes 

Etapa XIII

49 Real Succes - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Real Succes 
50 Dacia-Buiucani - Sheriff Joma Arena 
51 Zimbru - CS Dinamo Chișinău Zimbru 
52 CS Petrocub - Sfântul Gheorghe-VORAN S.Galbenă 

Etapa XIV

53 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - CS Petrocub Bălți orășenesc 
54 Sfântul Gheorghe-VORAN - Zimbru Stăuceni sint. 
55 CS Dinamo Chișinău - Dacia-Buiucani Dinamo 
56 Real Succes - Sheriff  Real Succes 

Etapa XV

57 Sheriff - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Sheriff 
58 CS Dinamo Chișinău - Real Succes Dinamo 
59 Sfântul Gheorghe-VORAN - Dacia-Buiucani Stăuceni 
60 CS Petrocub - Zimbru S.Galbenă 

Etapa XVI

61 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Zimbru Bălți orășenesc 
62 Dacia-Buiucani - CS Petrocub Joma Arena 
63 Real Succes - Sfântul Gheorghe-VORAN Real Succes 
64 Sheriff - CS Dinamo Chișinău Sheriff 

Etapa XVII

65 CS Dinamo Chișinău - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Dinamo 
66 Sfântul Gheorghe-VORAN- Sheriff Stăuceni sint. 
67 CS Petrocub - Real Succes S.Galbenă 
68 Zimbru - Dacia-Buiucani Zimbru 

Etapa XVIII

69 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani Bălți orășenesc 
70 Real Succes - Zimbru Real Succes 
71 Sheriff - CS Petrocub Sheriff 
72 CS Dinamo Chișinău - Sfântul Gheorghe-VORAN Dinamo 

Etapa XIX

73 Sfântul Gheorghe-VORAN- CSF Bălți-ȘSSF Bălți Stăuceni sint. 
74 CS Petrocub- CS Dinamo Chișinău S.Galbenă 
75 Zimbru - Sheriff Zimbru 
76 Dacia-Buiucani- Real Succes Joma Arena 

Etapa XX

77 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Real Succes Bălți orășenesc 
78 Sheriff - Dacia-Buiucani Sheriff 
79 CS Dinamo Chișinău - Zimbru Dinamo 
80 Sfântul Gheorghe-VORAN - CS Petrocub Stăuceni sint. 

Etapa XXI

81 CS Petrocub - CSF Bălți-ȘSSF Bălți S.Galbenă 
82 Zimbru - Sfântul Gheorghe-VORAN Zimbru 
83 Dacia-Buiucani - CS Dinamo Chișinău Joma Arena 
84 Real Succes - Sheriff Real Succes 

Etapa XXII

85 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Sheriff Bălți orășenesc 
86 Real Succes - CS Dinamo Chișinău Real Succes 
87 Dacia-Buiucani - Sfântul Gheorghe-VORAN Joma Arena 
88 Zimbru- CS Petrocub Zimbru 

Etapa XXIII

89 Zimbru - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Zimbru 
90 CS Petrocub - Dacia-Buiucani S.Galbenă 
91 Sfântul Gheorghe-VORAN - Real Succes Stăuceni sint. 
92 CS Dinamo Chișinău - Sheriff Dinamo 

Etapa XXIV

93 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - CS Dinamo Chișinău Bălți orășenesc 
94 Sheriff- Sfântul Gheorghe-VORAN Sheriff 
95 Real Succes - CS Petrocub Real Succes 
96 Dacia-Buiucani - Zimbru Joma Arena 

Etapa XXV

97 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani -  Bălți orășenesc 
98 Zimbru - Real Succes Zimbru 
99 CS Petrocub - Sheriff S.Galbenă 
100 Sfântul Gheorghe-VORAN - CS Dinamo Chișinău Stăuceni sint. 

Etapa XXVI

101 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - Sfântul Gheorghe-VORAN Bălți orășenesc 
102 CS Dinamo Chișinău - CS Petrocub Dinamo 
103 Sheriff - Zimbru Sheriff 
104 Real Succes - Dacia-Buiucani Real Succes 

Etapa XXVII

105 Real Succes - CSF Bălți-ȘSSF Bălți Real Succes 
106 Dacia-Buiucani - Sheriff Joma Arena 
107 Zimbru - CS Dinamo Chișinău Zimbru 
108 CS Petrocub - Sfântul Gheorghe-VORAN S.Galbenă 

Etapa XXVIII

109 CSF Bălți-ȘSSF Bălți - CS Petrocub Bălți orășenesc 
110 Sfântul Gheorghe-VORAN - Zimbru Stăuceni sint. 
111 CS Dinamo Chișinău - Dacia-Buiucani Dinamo 
112 Sheriff - Real Succes Sheriff