• Fii alături de Echipa Țării

DIVIZIA B - NORD (U-15)

LocEchipaMVEÎGoluriPuncte
1.FC Rezina00000-00
2.ȘS Dondușeni00000-00
3.ȘSR Soroca00000-00
4.ȘS Glodeni00000-00
5.ȘS Florești00000-00
6.ȘS Sângerei00000-00
7.ȘS Drochia00000-00
8.ȘS Edineț00000-00
9.ȘS Fălești00000-00
11.ȘS Ocnița00000-00
12.FC Brătușeni00000-00
13.ȘS Briceni00000-00

Nr.

Data

Echipe

Scor

Teren

Ora

Etapa I

1

10.10.2020

ȘS Edineț - ȘS Drochia

6-1 

Edineț

11.00

2

10.10.2020

ȘS Dondușeni - Academia Viitorul

 9-0

Corbu

11.00

3

14.10.2020

ȘSR Soroca - ȘS Briceni

5-0 

Soroca

14.00

4

10.10.2020

ȘS Glodeni - FC Brătușeni

10-0 

Glodeni

11.00

5

10.10.2020

ȘS Florești - ȘS Ocnița

 5-0

Florești

11.00

6

10.10.2020

ȘS Fălești - ȘS Sângerei

1-5 

Fălești

11.00

7

 

FC Rezina - liberă

 

 

 

Etapa II

8

17.10.2020

FC Rezina - ȘS Dondușeni

1-6 

Pripiceni-Răzeși

12.00

9

17.10.2020

ȘS Sângerei - ȘS Edineț

2-0 

Sângerei

11.00

10

17.10.2020

ȘS Ocnița - ȘS Fălești

1-8 

Ocnița

12.00

11

transferat

FC Brătușeni - ȘS Florești

 

Brătușeni

11.00

12

17.10.2020

ȘS Briceni - ȘS Glodeni

1-6 

Briceni

12.00

13

17.10.2020

Academia Viitorul - ȘSR Soroca

1-4 

Izvoare

11.00

14

 

ȘS Drochia - liberă

 

 

 

Etapa III

15

24.10.2020

ȘS Drochia - ȘS Sângerei

 

Drochia

11.00

16

24.10.2020

ȘSR Soroca - FC Rezina

 

Soroca

11.00

17

24.10.2020

ȘS Glodeni - Academia Viitorul

 

Glodeni

11.00

18

24.10.2020

ȘS Florești - ȘS Briceni

 

Florești

12.00

19

24.10.2020

ȘS Fălești - FC Brătușeni

 

Fălești

12.00

20

24.10.2020

ȘS Edineț - ȘS Ocnița

 

Edineț

11.00

21

 

ȘS Dondușeni - liberă

 

 

 

Etapa IV

22

28.10.2020

ȘS Dondușeni - ȘSR Soroca

 

Corbu

11.00

23

28.10.2020

ȘS Ocnița - ȘS Drochia

 

Ocnița

12.00

24

28.10.2020

FC Brătușeni - ȘS Edineț

 

Brătușeni

11.00

25

28.10.2020

ȘS Briceni - ȘS Fălești

 

Briceni

12.00

26

28.10.2020

Academia Viitorul - ȘS Florești

 

Izvoare

11.00

27

28.10.2020

FC Rezina - ȘS Glodeni

 

Pripiceni-Răzeși

12.00

28

 

ȘS Sângerei - liberă

 

 

 

Etapa V

29

31.10.2020

ȘS Sângerei - ȘS Ocnița

 

Sângerei

11.00

30

31.10.2020

ȘS Glodeni - ȘS Dondușeni

 

Glodeni

11.00

31

31.10.2020

ȘS Florești - FC Rezina

 

Florești

11.00

32

31.10.2020

ȘS Fălești - Academia Viitorul

 

Fălești

11.00

33

31.10.2020

ȘS Edineț - ȘS Briceni

 

Edineț

11.00

34

31.10.2020

ȘS Drochia - FC Brătușeni

 

Drochia

11.00

35

 

ȘSR Soroca - liberă

 

 

 

Etapa VI

36

07.11.2020

ȘSR Soroca - ȘS Glodeni

 

Soroca

11.00

37

07.11.2020

FC Brătușeni - ȘS Sângerei

 

Brătușeni

11.00

38

07.11.2020

ȘS Briceni - ȘS Drochia

 

Briceni

12.00

39

07.11.2020

Academia Viitorul - ȘS Edineț

 

Izvoare

11.00

40

07.11.2020

FC Rezina - ȘS Fălești

 

Pripiceni-Răzeși

12.00

41

07.11.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Florești

 

Corbu

12.00

42

 

ȘS Ocnița - liberă

 

 

 

Etapa VII

43

14.11.2020

ȘS Ocnița - FC Brătușeni

 

Ocnița

12.00

44

14.11.2020

ȘS Florești - ȘSR Soroca

 

Florești

11.00

45

14.11.2020

ȘS Fălești - ȘS Dondușeni

 

Fălești

12.00

46

14.11.2020

ȘS Edineț - FC Rezina

 

Edineț

12.00

47

14.11.2020

ȘS Drochia - Academia Viitorul

 

Drochia

11.00

48

14.11.2020

ȘS Sângerei - ȘS Briceni

 

Sângerei

12.00

49

 

ȘS Glodeni - liberă

 

 

 

Etapa VIII

50

21.11.2020

ȘS Glodeni - ȘS Florești

 

Glodeni

11.00

51

21.11.2020

ȘS Briceni - ȘS Ocnița

 

Briceni

12.00

52

21.11.2020

Academia Viitorul - ȘS Sângerei

 

Izvoare

11.00

53

21.11.2020

FC Rezina - ȘS Drochia

 

Pripiceni-Răzeși

12.00

54

21.11.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Edineț

 

Corbu

11.00

55

21.11.2020

ȘSR Soroca - ȘS Fălești

 

Soroca

11.00

56

 

FC Brătușeni - liberă

 

 

 

Etapa IX

57

28.11.2020

FC Brătușeni - ȘS Briceni

 

Brătușeni

11.00

58

28.11.2020

ȘS Fălești - ȘS Glodeni

 

Fălești

11.00

59

28.11.2020

ȘS Edineț - ȘSR Soroca

 

Edineț

12.00

60

28.11.2020

ȘS Drochia - ȘS Dondușeni

 

Drochia

11.00

61

28.11.2020

ȘS Sângerei - FC Rezina

 

Sângerei

12.00

62

28.11.2020

ȘS Ocnița - Academia Viitorul

 

Ocnița

12.00

63

 

ȘS Florești - liberă

 

 

 

Etapa X

64

05.12.2020

ȘS Florești - ȘS Fălești

 

Florești

11.00

65

05.12.2020

Academia Viitorul - FC Brătușeni

 

Izvoare

11.00

66

05.12.2020

FC Rezina - ȘS Ocnița

 

Pripiceni-Răzeși

12.00

67

05.12.2020

ȘS Dondușeni - ȘS Sângerei

 

Corbu

12.00

68

05.12.2020

ȘSR Soroca - ȘS Drochia

 

Soroca

11.00

69

05.12.2020

ȘS Glodeni - ȘS Edineț

 

Glodeni

12.00

70

 

ȘS Briceni - liberă

 

 

 

Etapa XI

71

12.12.2020

ȘS Briceni - Academia Viitorul

 

Briceni

12.00

72

12.12.2020

ȘS Edineț - ȘS Florești

 

Edineț

12.00

73

12.12.2020

ȘS Drochia - ȘS Glodeni

 

Drochia

12.00

74

12.12.2020

ȘS Sângerei - ȘSR Soroca

 

Sângerei

12.00

75

12.12.2020

ȘS Ocnița - ȘS Dondușeni

 

Ocnița

12.00

76

12.12.2020

FC Brătușeni - FC Rezina

 

Brătușeni

12.00

77

 

ȘS Fălești - liberă

 

 

 

Etapa XII

78

19.12.2020

ȘS Fălești - ȘS Edineț

 

Fălești

12.00

79

19.12.2020

FC Rezina - ȘS Briceni

 

Pripiceni-Răzeși

12.00

80

19.12.2020

ȘS Dondușeni - FC Brătușeni

 

Corbu

12.00

81

19.12.2020

ȘSR Soroca - ȘS Ocnița

 

Soroca

12.00

82

19.12.2020

ȘS Glodeni - ȘS Sângerei

 

Glodeni

12.00

83

19.12.2020

ȘS Florești - ȘS Drochia

 

Florești

12.00

84

 

Academia Viitorul - liberă

 

 

 

Etapa XIII

85

24.12.2020

Academia Viitorul - FC Rezina

 

Izvoare

12.00

86

24.12.2020

ȘS Drochia - ȘS Fălești

 

Drochia

12.00

87

24.12.2020

ȘS Sângerei - ȘS Florești

 

Sângerei

12.00

88

24.12.2020

ȘS Ocnița - ȘS Glodeni

 

Ocnița

12.00

89

24.12.2020

FC Brătușeni - ȘSR Soroca

 

Brătușeni

12.00

90

24.12.2020

ȘS Briceni - ȘS Dondușeni

 

Briceni

12.00

91

 

ȘS Edineț - liberă