• Fii alături de Echipa Țării

CLASAMENT

LOCECHIPĂMVEÎGOLAVERAJPUNCTE
1.FC Cahul 2005-ȘSRF00000-00
2.Atletico00000-00
3.FC Oguzsport00000-00
4.FC Junior Tiraspol00000-00
5.Real Succes00000-00
6.Milsami-CSF ȘS Orhei00000-00
7.CS Petrocub00000-00
8.Fotbalistul Junior Bender00000-00
9.CSF Măgdăcești00000-00
10.CS Umutluc00000-00
11.CSF Anenii Noi00000-00
12.AF Radu Rebeja-LIMPS00000-00
Nr.DataEchipeleScorTerenulOra

Etapa I

1 10.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Oguzsport 4-2Cahul 11-00
2 10.10.2020CSF Măgdăcești - Milsami-CSF ȘS Orhei 2-0Ratuș 13-00
3 10.10.2020CSF Anenii Noi - Real Succes 0-12Anenii Noi 10-30
4 10.10.2020FC Junior Tiraspol - Fotbalistul Junior Bender 4-1Tiraspol 15-00
5 10.10.2020CS Petrocub - CS Umutluc 0-1S.Galbenă 14-30
6 11.10.2020Atletico Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS 1-3Piscevic 13-00

Etapa II

7 17.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Oguzsport  4-2c.sp.Academia 14-00
8 17.10.2020CS Umutluc - Atletico Bălți 10-1Sadaclia 14-00
9 18.10.2020Fotbalistul Junior Bender - CS Petrocub 0-2Șelkovik 12-00
10 18.10.2020Real Succes - FC Junior Tiraspol 2-2Real Succes 15-00
11 17.10.2020Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Anenii Noi 6-1CSR Orhei 12-00
12 17.10.2020FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Măgdăcești 2-0Cahul 12-00

Etapa III

13  25.10.2020CSF Măgdăcești - FC Oguzsport Ratuș 12-00
14  24.10.2020CSF Anenii Noi - FC Cahul 2005-ȘSRF Anenii Noi14-30 
15  24.10.2020FC Junior Tiraspol - Milsami-CSF ȘS Orhei Tiraspol 13-00
16  25.10.2020CS Petrocub - Real Succes S.Galbenă 12-00
17  25.10.2020Atletico Bălți - Fotbalistul Junior Bender Piscevic 13-00
18  25.10.2020AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Umutluc c.sp.Academia 12-00

Etapa IV

19 FC Oguzsport - CS Umutluc Selemet 
20 Fotbalistul Junior Bender - AF Radu Rebeja-LIMPS Șelkovik 
21 Real Succes - Atletico Bălți Real Succes 
22 Milsami-CSF ȘS Orhei - CS Petrocub CSR Orhei 
23 FC Cahul 2005-ȘSRF - FC Junior Tiraspol Cahul 
24 CSF Măgdăcești - CSF Anenii Noi Ratuș 

Etapa V

25 CSF Anenii Noi - FC Oguzsport Anenii Noi 
26 FC Junior Tiraspol - CSF Măgdăcești Tiraspol 
27 CS Petrocub - FC Cahul 2005-ȘSRF S.Galbenă 
28 Atletico Bălți - Milsami-CSF ȘS Orhei Locomotiv 
29 AF Radu Rebeja-LIMPS - Real Succes c.sp.Academia 
30 CS Umutluc - Fotbalistul Junior Bender Sadaclia 

Etapa VI

31 FC Oguzsport - Fotbalistul Junior Bender Selemet 
32 Real Succes -CS Umutluc Real Succes 
33 Milsami-CSF ȘS Orhei - AF Radu Rebeja-LIMPS CSR Orhei 
34 FC Cahul 2005-ȘSRF - Atletico Bălți Cahul 
35 CSF Măgdăcești - CS Petrocub Ratuș 
36 CSF Anenii Noi - FC Junior Tiraspol Anenii Noi 

Etapa VII

37 FC Junior Tiraspol - FC Oguzsport Tiraspol 
38 CS Petrocub - CSF Anenii Noi S.Galbenă 
39 Atletico Bălți - CSF Măgdăcești Locomotiv 
40 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Cahul 2005-ȘSRF c.sp.Academia 
41 CS Umutluc - Milsami-CSF ȘS Orhei Sadaclia 
42 Fotbalistul Junior Bender - Real Succes Șelkovik 

Etapa VIII

43 FC Oguzsport - Real Succes Selemet 
44 Milsami-CSF ȘS Orhei - Fotbalistul Junior Bender CSR Orhei 
45 FC Cahul 2005-ȘSRF - CS Umutluc Cahul 
46 CSF Măgdăcești - AF Radu Rebeja-LIMPS Ratuș 
47 CSF Anenii Noi - Atletico Bălți Anenii Noi 
48 FC Junior Tiraspol - CS Petrocub Tiraspol 

Etapa IX

49 CS Petrocub - FC Oguzsport S.Galbenă 
50 Atletico Bălți - FC Junior Tiraspol Locomotiv 
51 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Anenii Noi c.sp.Academia 
52 CS Umutluc - CSF Măgdăcești Sadaclia 
53 Fotbalistul Junior Bender - FC Cahul 2005-ȘSRF Șelkovik 
54 Real Succes - Milsami-CSF ȘS Orhei Real Succes 

Etapa X

55 FC Oguzsport - Milsami-CSF ȘS Orhei Selemet 
56 FC Cahul 2005-ȘSRF - Real Succes Cahul 
57 CSF Măgdăcești - Fotbalistul Junior Bender Ratuș 
58 CSF Anenii Noi - CS Umutluc Anenii Noi 
59 FC Junior Tiraspol - AF Radu Rebeja-LIMPS Tiraspol 
60 CS Petrocub - Atletico Bălți S.Galbenă 

Etapa XI

61 Atletico Bălți - FC Oguzsport Locomotiv 
62 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub c.sp.Academia 
63 CS Umutluc - FC Junior Tiraspol Sadaclia 
64 Fotbalistul Junior Bender - CSF Anenii Noi Șelkovik 
65 Real Succes - CSF Măgdăcești Real Succes 
66 Milsami-CSF ȘS Orhei- FC Cahul 2005-ȘSRF CSR Orhei 
Etapa XIV
67 FC Oguzsport - FC Cahul 2005-ȘSRF Selemet 
68 Milsami-CSF ȘS Orhei - CSF Măgdăcești CSR Orhei 
69 Real Succes - CSF Anenii Noi Real Succes 
70 Fotbalistul Junior Bender - FC Junior Tiraspol Șelkovik 
71 CS Umutluc - CS Petrocub Sadaclia 
72 AF Radu Rebeja-LIMPS - Atletico Bălți c.sp.Academia 
Etapa XV
73 FC Oguzsport - AF Radu Rebeja-LIMPS  Selemet 
74 Atletico Bălți - CS Umutluc Locomotiv 
75 CS Petrocub - Fotbalistul Junior Bender S.Galbenă 
76 FC Junior Tiraspol - Real Succes Tiraspol 
77 CSF Anenii Noi - Milsami-CSF ȘS Orhei Anenii Noi 
78 CSF Măgdăcești - FC Cahul 2005-ȘSRF Ratuș 
Etapa XVI
79 FC Oguzsport - CSF Măgdăcești Selemet 
80 FC Cahul 2005-ȘSRF - CSF Anenii Noi Cahul 
81 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Junior Tiraspol CSR Orhei 
82 Real Succes - CS Petrocub Real Succes 
83 Fotbalistul Junior Bender - Atletico Bălți Șelkovik 
84 CS Umutluc - AF Radu Rebeja-LIMPS Sadaclia 
Etapa XVII
85 CS Umutluc - FC Oguzsport Sadaclia 
86 AF Radu Rebeja-LIMPS - Fotbalistul Junior Bender c.sp.Academia 
87 Atletico Bălți - Real Succes Locomotiv 
88 CS Petrocub - Milsami-CSF ȘS Orhei S.Galbenă 
89 FC Junior Tiraspol - FC Cahul 2005-ȘSRF Tiraspol 
90 CSF Anenii Noi - CSF Măgdăcești Anenii Noi 
Etapa XVIII
91 FC Oguzsport - CSF Anenii Noi Selemet 
92 CSF Măgdăcești - FC Junior Tiraspol Ratuș 
93 FC Cahul 2005-ȘSRF - CS Petrocub Cahul 
94 Milsami-CSF ȘS Orhei - Atletico Bălți CSR Orhei 
95 Real Succes - AF Radu Rebeja-LIMPS Real Succes 
96 Fotbalistul Junior Bender - CS Umutluc Șelkovik 
Etapa XIX
97 Fotbalistul Junior Bender - FC Oguzsport Șelkovik 
98 CS Umutluc - Real Succes Sadaclia 
99 AF Radu Rebeja-LIMPS - Milsami-CSF ȘS Orhei c.sp.Academia 
100 Atletico Bălți - FC Cahul 2005-ȘSRF Locomotiv 
101 CS Petrocub - CSF Măgdăcești S.Galbenă 
102 FC Junior Tiraspol - CSF Anenii Noi Tiraspol 
Etapa XX
103 FC Oguzsport - FC Junior Tiraspol Sadaclia 
104 CSF Anenii Noi - CS Petrocub Anenii Noi 
105 CSF Măgdăcești - Atletico Bălți Ratuș 
106 FC Cahul 2005-ȘSRF - AF Radu Rebeja-LIMPS Cahul 
107 Milsami-CSF ȘS Orhei - CS Umutluc CSR Orhei 
108 Real Succes - Fotbalistul Junior Bender Real Succes 
    Etapa XXI
109 Real Succes - FC Oguzsport Real Succes 
110 Fotbalistul Junior Bender - Milsami-CSF ȘS Orhei Șelkovik 
111 CS Umutluc - FC Cahul 2005-ȘSRF Sadaclia 
112 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Măgdăcești c.sp.Academia 
113 Atletico Bălți - CSF Anenii Noi Locomotiv 
114 CS Petrocub - FC Junior Tiraspol S.Galbenă 
    Etapa XXII
115 FC Oguzsport - CS Petrocub Selemet 
116 FC Junior Tiraspol - Atletico Bălți Tiraspol 
117 CSF Anenii Noi - AF Radu Rebeja-LIMPS Anenii Noi 
118 CSF Măgdăcești - CS Umutluc Ratuș 
119 FC Cahul 2005-ȘSRF - Fotbalistul Junior Bender Cahul 
120 Milsami-CSF ȘS Orhei - Real Succes CSR Orhei 
    Etapa XXIII
121 Milsami-CSF ȘS Orhei - FC Oguzsport CSR Orhei 
122 Real Succes - FC Cahul 2005-ȘSRF Real Succes 
123 Fotbalistul Junior Bender - CSF Măgdăcești Tiraspol 
124 CS Umutluc - CSF Anenii Noi Sadaclia 
125 AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Junior Tiraspol c.sp.Academia 
126 Atletico Bălți - CS Petrocub Locomotiv 
    Etapa XXIV
127 FC Oguzsport - Atletico Bălți Selemet 
128 CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS S.Galbenă 
129 FC Junior Tiraspol - CS Umutluc Tiraspol 
130 CSF Anenii Noi - Fotbalistul Junior Bender Anenii Noi 
131 CSF Măgdăcești - Real Succes Ratuș 
132 FC Cahul 2005-ȘSRF - Milsami-CSF ȘS Orhei Cahul