PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U11 U12 Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 ȘSSF Bălți - CSC Dinamo 10-2 1-3 ȘS Bălți 13-30
2 07.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani 0-13 0-1 Joma Arena 9-00
3 07.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub 7-0 10-0 c.sp.Academia 13-30
4 07.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta  1-3 0-4 Real Succes 9-00
5 07.09.2019 FC Sportul - Sheriff 1-7 0-6 Cricova 11-00
6   Zimbru - liberă        
Etapa II
7 14.09.2019 CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran     Ghidighici 12-00
8 14.09.2019 Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS 9-00 9-00 Joma Arena 9-00
9 15.09.2019 CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii     S.Galbenă 11-30
10 14.09.2019 CSF Sparta - FC Sportul     c.sp.Ghidighici 15-00
11 15.09.2019 Sheriff - Zimbru     Sheriff 12-00
12   ȘSSF Bălți - liberă        
Etapa III
13 22.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți 12-30 12-30 Joma Arena 12-30
14 21.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo     c.sp.Academia 9-00
15 21.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani     Real Succes 9-00
16 22.09.2019 FC Sportul - CS Petrocub     Ratuș 11-00
17 22.09.2019 Zimbru - CSF Sparta     Zimbru 9-00
18   Sheriff - liberă        
Etapa IV
19 29.09.2019 ȘSSF Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS     ȘS Bălți 12-00
20 28.09.2019 CSC Dinamo - Codru-CSF Voluntarii     Ghidighici 12-00
21 28.09.2019 Dacia-Buiucani - FC Sportul 9-00 9-00 Joma Arena 9-00
22 28.09.2019 CS Petrocub - Zimbru     S.Galbenă 11-00
23 29.09.2019 CSF Sparta - Sheriff     c.sp.Ghidighici  12-00
24   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă        
Etapa V
25   AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran     c.sp.Academia  
26   Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți     Real Succes  
27   FC Sportul - CSC Dinamo     Ratuș  
28   Zimbru - Dacia-Buiucani     Zimbru  
29   Sheriff - CS Petrocub     Sheriff  
30   CSF Sparta - liberă        
Etapa VI
31   Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii     Joma Arena  
32   ȘSSF Bălți - FC Sportul     ȘS Bălți  
33   CSC Dinamo - Zimbru     Ghidighici  
34   Dacia-Buiucani - Sheriff     Joma Arena  
35   CS Petrocub - CSF Sparta     S.Galbenă  
36   AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă        
Etapa VII
37   Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS     Real Succes  
38   FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran     Ratuș  
39   Zimbru - ȘSSF Bălți     Zimbru  
40   Sheriff - CSC Dinamo     Sheriff  
41   CSF Sparta - Dacia-Buiucani     c.sp.Ghidighici  
42   CS Petrocub - liberă        
Etapa VIII
43   AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul     c.sp.Academia  
44   Sfîntul Gheorghe-Voran - Zimbru     Joma Arena  
45   ȘSSF Bălți - Sheriff     ȘS Bălți  
46   CSC Dinamo - CSF Sparta     Ghidighici  
47   Dacia-Buiucani - CS Petrocub     Joma Arena  
48   Codru-CSF Voluntarii - liberă        
Etapa IX
49   FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii     Ratuș  
50   Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS     Zimbru  
51   Sheriff - Sfîntul Gheorghe-Voran     Sheriff  
52   CSF Sparta - ȘSSF Bălți     c.sp.Ghidighici  
53   CS Petrocub - CSC Dinamo     S.Galbenă  
54   Dacia-Buiucani - liberă           
Etapa X
55   Codru-CSF Voluntarii - Zimbru     Real Succes  
56   AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff     c.sp.Academia  
57   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta     Joma Arena  
58   ȘSSF Bălți - CS Petrocub     ȘS Bălți  
59   CSC Dinamo - Dacia-Buiucani      Ghidighici  
60   FC Sportul - liberă        
Etapa XI
61   Zimbru - FC Sportul     Zimbru  
62   Sheriff - Codru-CSF Voluntarii     Sheriff  
63   CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS     c.sp.Ghidighici  
64   CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran     S.Galbenă  
65   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți     Joma Arena  
66   CSC Dinamo - liberă        
Etapa XII 
67   CSC Dinamo - ȘSSF Bălți        
68   Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran        
69   CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS        
70   CSF Sparta - Codru-CSF Voluntarii        
71   Sheriff - FC Sportul        
72   Zimbru - liberă           
Etapa XIII
73   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo        
74   AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani        
75   Codru-CSF Voluntarii - CS Petrocub        
76   FC Sportul - CSF Sparta        
77   Zimbru - Sheriff        
78   ȘSSF Bălți - liberă        
Etapa XIV
79   ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran        
80   CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS        
81   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii        
82   CS Petrocub - FC Sportul        
83   CSF Sparta - Zimbru        
84   Sheriff - liberă        
Etapa XV
85   AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți        
86   Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo        
87   FC Sportul - Dacia-Buiucani        
88   Zimbru - CS Petrocub        
89   Sheriff - CSF Sparta        
90   Sfîntul Gheorghe-Voran - liberă        
Etapa XVI
91   Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS        
92   ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
93   CSC Dinamo - FC Sportul        
94   Dacia-Buiucani - Zimbru        
95   CS Petrocub - Sheriff        
96   CSF Sparta - liberă        
Etapa XVII
97   Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran        
98   FC Sportul - ȘSSF Bălți        
99   Zimbru - CSC Dinamo        
100   Sheriff - Dacia-Buiucani         
101   CSF Sparta - CS Petrocub        
102   AF Radu Rebeja-LIMPS - liberă        
Etapa XVIII
103   AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii        
104   Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul        
105   ȘSSF Bălți - Zimbru        
106   CSC Dinamo - Sheriff        
107   Dacia-Buiucani - CSF Sparta        
108   CS Petrocub - liberă        
Etapa XIX
109   FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS        
110   Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran        
111   Sheriff - ȘSSF Bălți        
112   CSF Sparta - CSC Dinamo        
113   CS Petrocub - Dacia-Buiucani        
114   Codru-CSF Voluntarii - liberă        
Etapa XX
115   Codru-CSF Voluntarii - FC Sportul        
116   AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru        
117   Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff        
118   ȘSSF Bălți - CSF Sparta        
119   CSC Dinamo - CS Petrocub        
120   Dacia-Buiucani - liberă           
Etapa XXI
121   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii        
122   Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS        
123   CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran        
124   CS Petrocub - ȘSSF Bălți        
125   Dacia-Buiucani - CSC Dinamo        
126   FC Sportul - liberă        
Etapa XXII
127   FC Sportul - Zimbru        
128   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff        
129   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta         
130   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub        
131   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani        
132   CSC Dinamo - liberă        
PROGRAMUL MECIURILOR
             
Nr. Data Echipe U-11 U-12 Teren Ora
Etapa I
1 08.09.2019 CS Getica-Sfîntul Gheorghe-Voran II 2-7 2-1 Zimbru 9-00
2 08.09.2019 Dacia-Buiucani II-CS Atletic Strășeni 3-3 3-0 Joma Arena 10-00
3 08.09.2019 Olimpic Chișinău-Zimbru II 9-0 3-0 S.Galbenă 11-00
4 08.09.2019 Real Succes-Milsami-ȘS Orhei 7-0 0-3 Real Succes 13-00
5 06.09.2019 Sheriff II-CSF Măgdăcești 7-0 0-2 Sheriff 16-00
Etapa II
6 14.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II - CSF Măgdăcești

 

  Joma Arena 10-30
7 14.09.2019 Sheriff II - Milsami-ȘS Orhei     Sheriff 12-00
8 14.09.2019 Zimbru II-Real Succes     Zimbru 9-00
9 14.09.2019 CS Atletic Strășeni-Olimpic Chișinău     Sireți 12-30
10 14.09.2019 CS Getica - Dacia-Buiucani II     Zimbru 12-00
Etapa III
11 21.09.2019 Dacia-Buiucani II-Sfîntul Gheorghe-Voran II 9-00 9-00 Joma Arena 9-00
12 22.09.2019 Olimpic Chișinău-CS Getica     S.Galbenă 12-00
13 22.09.2019 Real Succes-CS Atletic Strășeni     Real Succes 15-00
14 21.09.2019 Sheriff II-Zimbru II     Sheriff 12-00
15 21.09.2019 CSF Măgdăcești-Milsami-ȘS Orhei     Ratuș 10-00
Etapa IV
16 29.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran II-Milsami-ȘS Orhei 13-30 13-30 Joma Arena 13-30
17 28.09.2019 Zimbru II-CSF Măgdăcești     Zimbru 10-00
18 28.09.2019 CS Atletic Strășeni-Sheriff II     Sireți 12-00
19 29.09.2019 CS Getica-Real Succes     Zimbru 9-00
20 28.09.2019 Dacia-Buiucani II-Olimpic Chișinău 10-30 10-30 Joma Arena 10-30
Etapa V
21   Olimpic Chișinău-Sfîntul Gheorghe-Voran II     S.Galbenă  
22   Real Succes-Dacia-Buiucani II     Real Succes  
23   Sheriff II - CS Getica     Sheriff  
24   CSF Măgdăcești-CS Atletic Strășeni     Ratuș  
25   Zimbru II - Milsami-ȘS Orhei     Zimbru  
Etapa VI
26   Sfîntul Gheorghe-Voran II-Zimbru II     Joma Arena  
27   CS Atletic Strășeni-Milsami-ȘS Orhei     Sireți  
28   CS Getica-CSF Măgdăcești     Zimbru  
29   Dacia-Buiucani II-Sheriff II     Joma Arena  
30   Olimpic Chișinău-Real Succes     S.Galbenă  
Etapa VII
31   Real Succes-Sfîntul Gheorghe-Voran II     Real Succes  
32   Sheriff II-Olimpic Chișinău     Sheriff  
33   CSF Măgdăcești-Dacia-Buiucani II     Ratuș  
34   Milsami-ȘS Orhei-CS Getica     Chiperceni  
35   Zimbru II-CS Atletic Strășeni     Zimbru  
Etapa VIII
36   Sfîntul Gheorghe-Voran II-CS Atletic Strășeni     Joma Arena  
37   CS Getica-Zimbru II      Zimbru  
38   Dacia-Buiucani II-Milsami-ȘS Orhei     Joma Arena  
39   Olimpic Chișinău-CSF Măgdăcești     S.Galbenă   
40   Real Succes-Sheriff II     Real Succes  
Etapa IX
41   Sheriff II-Sfîntul Gheorghe-Voran II     Sheriff   
42   CSF Măgdăcești-Real Succes     Ratuș  
43   Milsami-ȘS Orhei-Olimpic Chișinău     Chiperceni  
44   Zimbru II-Dacia-Buiucani II     Zimbru  
45   CS Atletic Strășeni-CS Getica     Sireți  
Etapa X
46   Sfîntul Gheorghe-Voran II – CS Getica        
47   CS Atletic Strășeni - Dacia-Buiucani II        
48   Zimbru II – Olimpic Chișinău        
49   Milsami-ȘS Orhei – Real Succes        
50   CSF Măgdăcești - Sheriff II        
Etapa XI 
51   CSF Măgdăcești – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
52   Milsami-ȘS Orhei - Sheriff II        
53   Real Succes – Zimbru II        
54   Olimpic Chișinău – CS Atletic Strășeni        
55   Dacia-Buiucani II – CS Getica        
Etapa XII
56   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Dacia-Buiucani II        
57   CS Getica – Olimpic Chișinău        
58   CS Atletic Strășeni – Real Succes        
59   Zimbru II – Sheriff II         
60   Milsami-ȘS Orhei – CSF Măgdăcești        
Etapa XIII
61   Milsami-ȘS Orhei – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
62   CSF Măgdăcești – Zimbru II        
63   Sheriff II – CS Atletic Strășeni        
64   Real Succes – CS Getica        
65   Olimpic Chișinău – Dacia-Buiucani II        
Etapa XIV
66   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Olimpic Chișinău        
67   Dacia-Buiucani II – Real Succes        
68   CS Getica – Sheriff II        
69   CS Atletic Strășeni – CSF Măgdăcești        
70   Milsami-ȘS Orhei - Zimbru II        
Etapa XV
71   Zimbru II – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
72   Milsami-ȘS Orhei – CS Atletic Strășeni        
73   CSF Măgdăcești – CS Getica        
74   Sheriff II – Dacia-Buiucani II        
75   Real Succes – Olimpic Chișinău        
Etapa XVI
76   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Real Succes        
77   Olimpic Chișinău – Sheriff II        
78   Dacia-Buiucani II – CSF Măgdăcești        
79   CS Getica – Milsami-ȘS Orhei        
80   CS Atletic Strășeni – Zimbru II           
Etapa XVII
81   CS Atletic Strășeni – Sfîntul Gheorghe-Voran II        
82   Zimbru II – CS Getica        
83   Milsami-ȘS Orhei – Dacia-Buiucani II        
84   CSF Măgdăcești – Olimpic Chișinău        
85   Sheriff II – Real Succes        
Etapa XVIII
86   Sfîntul Gheorghe-Voran II – Sheriff II        
87   Real Succes – CSF Măgdăcești        
88   Olimpic Chișinău – Milsami-ȘS Orhei        
89   Dacia-Buiucani II – Zimbru II        
90   CS Getica – CS Atletic Strășeni           
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru            
2. Sheriff            
3. ȘSSF Bălți            
4. Dacia-Buiucani            
5. CSC Dinamo            
6. Milsami-ȘS Orhei            
7. Codru-CSF Voluntarii            
8. Real Succes            
9. CSF Sparta            
10. LIRPS            
11. Sfîntul-Gheorghe-Voran            
12. FC Sportul            
13. CS Petrocub            
14. AF Radu Rebeja-LIMPS            
15. Atletico Bălți            
16. CS Getica            

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Sheriff            
2. Dacia-Buiucani            
3. Zimbru            
4. ȘSSF Bălți            
5. FC Sportul            
6. LIRPS            
7. Codru-CSF Voluntarii            
8. Real Succes            
9. Sfîntul-Gheorghe-Voran            
10. CS Petrocub            
11. Milsami-ȘS Orhei            
12. CSF Sparta            
13. CSC Dinamo            
14. AF Radu Rebeja-LIMPS            
15. Atletico Bălți            
16. CS Getica            
PROGRAMUL MECIURILOR
             
             
Nr. Data Echipe U-13 U-14 Teren Ora
Etapa I
1 07.09.2019 CS Petrocub - FC Sportul 0-0 2-0 S.Galbenă 10-00
2 07.09.2019 CSC Dinamo - CSF Sparta 1-2 6-0 Ghidighici 12-00
3 07.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - Codru-CSF Voluntarii 10-0 6-0 c.sp.Academia 10-00
4 07.09.2019 Atletico Bălți - Milsami-ȘS Orhei 4-1 0-2 Pișcevik 11-00
5 07.09.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 0-1 6-0 Sheriff 13-00
6 07.09.2019 Zimbru - CS Getica 9-1 7-0 Zimbru 9-00
7 18.09.2019 Real Succes - LIRPS     Real Succes 15-00
8 07.09.2019 Dacia-Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran             1-0 6-1 Joma Arena 10-30
Etapa II
9 15.09.2019 FC Sportul - Sfîntul Gheorghe-Voran     Cricova 13-00
10 14.09.2019 LIRPS - Dacia-Buiucani     Real Succes 9-00
11 15.09.2019 CS Getica - Real Succes     Zimbru 9-00
12 15.09.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru     ȘS Bălți 12-00
13 15.09.2019 Sheriff - Milsami-ȘS Orhei     Sheriff 13-00
14 15.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Atletico Bălți     Real Succes 11-00
15 14.09.2019 CSF Sparta - AF Radu Rebeja-LIMPS 12-30 11-00 c.sp.Ghidighici 11-00
16 14.09.2019 CS Petrocub - CSC Dinamo     S.Galbenă 11-30
Etapa III
17 21.09.2019 CSC Dinamo - FC Sportul     Ghidighici 12-00
18 21.09.2019 AF Radu Rebeja-LIMPS - CS Petrocub     c.sp.Academia 13-00
19 21.09.2019 Atletico Bălți - CSF Sparta     Pișcevik 11-00
20 22.09.2019 Sheriff - Codru-CSF Voluntarii     Sheriff 12-00
21 21.09.2019 Zimbru - Milsami-ȘS Orhei     Zimbru 11-30
22 22.09.2019 Real Succes - ȘSSF Bălți     Real Succes 11-30
23 21.09.2019 Dacia-Buiucani - CS Getica     Joma Arena 10-30
24 22.09.2019 Sfîntul Gheorghe-Voran - LIRPS     Joma Arena 10-00
Etapa IV
25 28.09.2019 FC Sportul - LIRPS     Cricova 15-00
26 28.09.2019 CS Getica - Sfîntul Gheorghe-Voran     Zimbru 13-00
27 28.09.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani     ȘS Bălți 14-00
28 29.09.2019 Milsami-ȘS Orhei - Real Succes     Chiperceni 12-00
29 29.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Zimbru     Real Succes 9-00
30 28.09.2019 CSF Sparta - Sheriff     c.sp.Ghidighici 12-00
31 29.09.2019 CS Petrocub - Atletico Bălți     S.Galbenă 14-00
32 29.09.2019 CSC Dinamo - AF Radu Rebeja-LIMPS     Ghidighici 12-00
Etapa V
33   AF Radu Rebeja-LIMPS - FC Sportul     c.sp.Academia  
34   Atletico Bălți - CSC Dinamo     Pișcevik  
35   Sheriff - CS Petrocub     Sheriff  
36   Zimbru - CSF Sparta     Zimbru  
37   Real Succes - Codru-CSF Voluntarii     Real Succes  
38   Dacia-Buiucani - Milsami-ȘS Orhei     Joma Arena  
39   Sfîntul Gheorghe-Voran - ȘSSF Bălți     Joma Arena  
40   LIRPS - CS Getica     Real Succes  
Etapa VI
41   FC Sportul - CS Getica     Ratuș  
42   ȘSSF Bălți - LIRPS     ȘS Bălți  
43   Milsami-ȘS Orhei - Sfîntul Gheorghe-Voran     Chiperceni  
44   Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani     Real Succes  
45   CSF Sparta - Real Succes     c.sp.Ghidighici  
46   CS Petrocub - Zimbru     S.Galbenă  
47   CSC Dinamo - Sheriff     Ghidighici  
48   AF Radu Rebeja-LIMPS - Atletico Bălți     c.sp.Academia  
Etapa VII
49   Atletico Bălți - FC Sportul     Pișcevik  
50   Sheriff - AF Radu Rebeja-LIMPS     Sheriff  
51   Zimbru - CSC Dinamo     Zimbru  
52   Real Succes - CS Petrocub     Real Succes  
53   Dacia-Buiucani - CSF Sparta     Joma Arena  
54   Sfîntul Gheorghe-Voran - Codru-CSF Voluntarii     Joma Arena  
55   LIRPS - Milsami-ȘS Orhei     Real Succes  
56   CS Getica - ȘSSF Bălți     Zimbru  
Etapa VIII
57   FC Sportul - ȘSSF Bălți     Ratuș  
58   Milsami-ȘS Orhei - CS Getica     Chiperceni  
59   Codru-CSF Voluntarii - LIRPS     Real Succes  
60   CSF Sparta - Sfîntul Gheorghe-Voran     c.sp.Ghidighici  
61   CS Petrocub - Dacia-Buiucani     S.Galbenă  
62   CSC Dinamo - Real Succes     Ghidighici  
63   AF Radu Rebeja-LIMPS - Zimbru     c.sp.Academia  
64   Atletico Bălți - Sheriff     Pișcevik  
Etapa IX
65   Sheriff - FC Sportul     Sheriff  
66   Zimbru - Atletico Bălți     Zimbru  
67   Real Succes - AF Radu Rebeja-LIMPS     Real Succes  
68   Dacia-Buiucani - CSC Dinamo     Joma Arena  
69   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Petrocub     Joma Arena  
70   LIRPS - CSF Sparta     Real Succes   
71   CS Getica - Codru-CSF Voluntarii     Zimbru  
72   ȘSSF Bălți - Milsami-ȘS Orhei     Pișcevik  
Etapa X
73   FC Sportul - Milsami-ȘS Orhei     Ratuș  
74   Codru-CSF Voluntarii - ȘSSF Bălți     Real Succes  
75   CSF Sparta - CS Getica     c.sp.Ghidighici  
76   CS Petrocub - LIRPS     S.Galbenă  
77   CSC Dinamo - Sfîntul Gheorghe-Voran     Ghidighici  
78   AF Radu Rebeja-LIMPS - Dacia-Buiucani     c.sp.Academia  
79   Atletico Bălți - Real Succes     Pișcevik  
80   Sheriff - Zimbru     Sheriff  
Etapa XI
81   Zimbru - FC Sportul     Zimbru  
82   Real Succes - Sheriff     Real Succes  
83   Dacia-Buiucani - Atletico Bălți     Joma Arena  
84   Sfîntul Gheorghe-Voran - AF Radu Rebeja-LIMPS     Joma Arena  
85   LIRPS - CSC Dinamo     Real Succes  
86   CS Getica - CS Petrocub     Zimbru  
87   ȘSSF Bălți - CSF Sparta     ȘS Bălți  
88   Milsami-ȘS Orhei - Codru-CSF Voluntarii     Chiperceni  
Etapa XII 
89   FC Sportul - Codru-CSF Voluntarii     Ratuș  
90   CSF Sparta - Milsami-ȘS Orhei     c.sp.Ghidighici  
91   CS Petrocub - ȘSSF Bălți      S.Galbenă  
92   CSC Dinamo - CS Getica     Ghidighici  
93   AF Radu Rebeja-LIMPS - LIRPS     c.sp.Academia  
94   Atletico Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran     Pișcevik  
95   Sheriff - Dacia-Buiucani     Sheriff  
96   Zimbru - Real Succes     Zimbru  
Etapa XIII
97   Real Succes - FC Sportul     Real Succes  
98   Dacia-Buiucani - Zimbru     Joma Arena  
99   Sfîntul Gheorghe-Voran - Sheriff     Joma Arena  
100   LIRPS - Atletico Bălți     Real Succes  
101   CS Getica - AF Radu Rebeja-LIMPS     Zimbru  
102   ȘSSF Bălți - CSC Dinamo     ȘS Bălți  
103   Milsami-ȘS Orhei - CS Petrocub     Chiperceni  
104   Codru-CSF Voluntarii - CSF Sparta     Real Succes  
Etapa XIV 
105   FC Sportul - CSF Sparta     Ratuș  
106   CS Petrocub - Codru-CSF Voluntarii     S.Galbenă  
107   CSC Dinamo - Milsami-ȘS Orhei     Ghidighici  
108   AF Radu Rebeja-LIMPS - ȘSSF Bălți     c.sp.Academia  
109   Atletico Bălți - CS Getica     Pișcevik  
110   Sheriff - LIRPS     Sheriff  
111   Zimbru - Sfîntul Gheorghe-Voran     Zimbru  
112   Real Succes - Dacia-Buiucani     Real Succes  
Etapa XV
113   Dacia-Buiucani - FC Sportul     Joma Arena  
114   Sfîntul Gheorghe-Voran - Real Succes     Joma Arena  
115   LIRPS - Zimbru     Real Succes  
116   CS Getica - Sheriff     Zimbru  
117   ȘSSF Bălți - Atletico Bălți     Pișcevik  
118   Milsami-ȘS Orhei - AF Radu Rebeja-LIMPS     Chiperceni  
119   Codru-CSF Voluntarii - CSC Dinamo     Real Succes  
120   CSF Sparta - CS Petrocub     c.sp.Ghidighici  
Etapa XVI
121   FC Sportul - CS Petrocub        
122   CSF Sparta - CSC Dinamo        
123   Codru-CSF Voluntarii - AF Radu Rebeja-LIMPS        
124   Milsami-ȘS Orhei - Atletico Bălți        
125   ȘSSF Bălți - Sheriff        
126   CS Getica - Zimbru        
127   LIRPS - Real Succes        
128   Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia-Buiucani        
Etapa XVII
129   Sfîntul Gheorghe-Voran - FC Sportul        
130   Dacia-Buiucani - LIRPS        
131   Real Succes - CS Getica        
132   Zimbru - ȘSSF Bălți        
133   Milsami-ȘS Orhei - Sheriff        
134   Atletico Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
135   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSF Sparta        
136   CSC Dinamo- CS Petrocub        
Etapa XVIII
137   FC Sportul - CSC Dinamo        
138   CS Petrocub - AF Radu Rebeja-LIMPS        
139   CSF Sparta - Atletico Bălți        
140   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff         
141   Milsami-ȘS Orhei - Zimbru        
142   ȘSSF Bălți - Real Succes        
143   CS Getica - Dacia-Buiucani        
144   LIRPS - Sfîntul Gheorghe-Voran        
Etapa XIX
145   LIRPS - FC Sportul        
146   Sfîntul Gheorghe-Voran - CS Getica        
147   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți        
148   Real Succes - Milsami-ȘS Orhei        
149   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii        
150   Sheriff - CSF Sparta        
151   Atletico Bălți - CS Petrocub        
152   AF Radu Rebeja-LIMPS - CSC Dinamo        
Etapa XX
153   FC Sportul - AF Radu Rebeja-LIMPS        
154   CSC Dinamo - Atletico Bălți        
155   CS Petrocub - Sheriff        
156   CSF Sparta - Zimbru        
157   Codru-CSF Voluntarii - Real Succes        
158   Milsami-ȘS Orhei - Dacia-Buiucani        
159   ȘSSF Bălți - Sfîntul Gheorghe-Voran        
160   CS Getica - LIRPS        
Etapa XXI
161   CS Getica - FC Sportul        
162   LIRPS - ȘSSF Bălți        
163   Sfîntul Gheorghe-Voran - Milsami-ȘS Orhei        
164   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii        
165   Real Succes -  CSF Sparta        
166   Zimbru - CS Petrocub        
167   Sheriff - CSC Dinamo        
168   Atletico Bălți - AF Radu Rebeja-LIMPS        
Etapa XXII
169   FC Sportul - Atletico Bălți        
170   AF Radu Rebeja-LIMPS - Sheriff         
171   CSC Dinamo - Zimbru        
172   CS Petrocub - Real Succes        
173   CSF Sparta - Dacia-Buiucani        
174   Codru-CSF Voluntarii - Sfîntul Gheorghe-Voran        
175   Milsami-ȘS Orhei - LIRPS        
176   ȘSSF Bălți - CS Getica        
Etapa XXIII
177   ȘSSF Bălți - FC Sportul        
178   CS Getica - Milsami-ȘS Orhei        
179   LIRPS - Codru-CSF Voluntarii        
180   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSF Sparta        
181   Dacia-Buiucani - CS Petrocub        
182   Real Succes - CSC Dinamo        
183   Zimbru - AF Radu Rebeja-LIMPS        
184   Sheriff - Atletico Bălți        
Etapa XXIV
185   FC Sportul - Sheriff        
186   Atletico Bălți - Zimbru        
187   AF Radu Rebeja-LIMPS - Real Succes        
188   CSC Dinamo - Dacia-Buiucani        
189   CS Petrocub - Sfîntul Gheorghe-Voran        
190   CSF Sparta - LIRPS        
191   Codru-CSF Voluntarii - CS Getica        
192   Milsami-ȘS Orhei - ȘSSF Bălți        
Etapa XXV
193   Milsami-ȘS Orhei - FC Sportul        
194   ȘSSF Bălți - Codru-CSF Voluntarii        
195   CS Getica - CSF Sparta        
196   LIRPS - CS Petrocub        
197   Sfîntul Gheorghe-Voran - CSC Dinamo        
198   Dacia-Buiucani - AF Radu Rebeja-LIMPS        
199   Real Succes - Atletico Bălți        
200   Zimbru - Sheriff        
Etapa XXVI
    FC Sportul - Zimbru        
    Sheriff - Real Succes        
    Atletico Bălți - Dacia-Buiucani        
    AF Radu Rebeja-LIMPS - Sfîntul Gheorghe-Voran        
    CSC Dinamo - LIRPS        
    CS Petrocub - CS Getica        
    CSF Sparta - ȘSSF Bălți        
    Codru-CSF Voluntarii - Milsami-ȘS Orhei        
             
             
             
             
             
             
 

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
2. Zimbru 0 0 0 0 0-0 0
3. Dacia-Buiucani 0 0 0 0 0-0 0
4. LIRPS 0 0 0 0 0-0 0
5. FC Sportul 0 0 0 0 0-0 0
6. ȘSSF Bălți 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2019 Dacia-Buiucani - LIRPS 6-0 Joma Arena 10-00
2 31.08.2019 Zimbru - FC Sportul 3-1 Zimbru 10-00
3 30.08.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 0-1 Sheriff 13-00
Etapa II
4 08.09.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-1 Sheriff  12-00
5 08.09.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru 3-0 ȘS Bălți 14-00
6 08.09.2019 FC Sportul - LIRPS  3-1 Ratuș 14-00
Etapa III
7 15.09.2019 Dacia-Buiucani - FC Sportul   Joma Arena 10-00
8 14.09.2019 LIRPS - ȘSSF Bălți   Real Succes 17-00
9 15.09.2019 Zimbru - Sheriff   Zimbru 12-30
Etapa IV
10 21.09.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru 9-00
11 21.09.2019 Sheriff - LIRPS   Sheriff 13-00
12 22.09.2019 ȘSSF Bălți - FC Sportul   ȘS Bălți 12-00
Etapa V
13 28.09.2019 Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți   Joma Arena 12-00
14 28.09.2019 FC Sportul - Sheriff   Ratuș 12-00
15 28.09.2019 LIRPS - Zimbru   S.Galbenă 14-00
Etapa VI
16   LIRPS - Dacia-Buiucani   S.Galbenă  
17   FC Sportul - Zimbru   Ratuș  
18   ȘSSF Bălți - Sheriff   ȘS Bălți  
Etapa VII
19   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
20   Zimbru - ȘSSF Bălți   Zimbru  
21   LIRPS - FC Sportul   S.Galbenă  
Etapa VIII
22   FC Sportul - Dacia-Buiucani    Ratuș  
23   ȘSSF Bălți - LIRPS   ȘS Bălți  
24   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa IX
25   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
26   LIRPS - Sheriff   S.Galbenă  
27   FC Sportul - ȘSSF Bălți   Ratuș  
Etapa X
28   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani   ȘS Bălți  
29   Sheriff - FC Sportul   Sheriff  
30   Zimbru - LIRPS   Zimbru  
Etapa XI
31   Dacia-Buiucani - LIRPS   Joma Arena  
32   Zimbru - FC Sportul   Zimbru  
33   Sheriff - ȘSSF Bălți   Sheriff  
Etapa XII
34   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff   
35   ȘSSF Bălți - Zimbru   ȘS Bălți  
36   FC Sportul - LIRPS   Ratuș  
Etapa XIII
37   Dacia-Buiucani - FC Sportul   Joma Arena  
38   LIRPS - ȘSSF Bălți    S.Galbenă  
39   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XIV
40   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
41   Sheriff - LIRPS   Sheriff   
42   ȘSSF Bălți - FC Sportul   ȘS Bălți  
Etapa XV
43   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți   Joma Arena  
44   FC Sportul - Sheriff   Ratuș  
45   LIRPS - Zimbru   S.Galbenă  
Etapa XVI
46   LIRPS - Dacia-Buiucani   S.Galbenă   
47   FC Sportul - Zimbru   Ratuș  
48   ȘSSF Bălți - Sheriff   ȘS Bălți  
Etapa XVII
49   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
50   Zimbru - ȘSSF Bălți   Zimbru  
51   LIRPS - FC Sportul   S.Galbenă  
Etapa XVIII
52   FC Sportul - Dacia-Buiucani   Ratuș  
53   ȘSSF Bălți - LIRPS   ȘS Bălți  
54   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIX
55   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
56   LIRPS - Sheriff   S.Galbenă  
57   FC Sportul - ȘSSF Bălți   Ratuș  
Etapa XX
58   ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani    ȘS Bălți  
59   Sheriff - FC Sportul   Sheriff  
60   Zimbru - LIRPS   Zimbru  

0

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
2. Dacia-Buiucani 0 0 0 0 0-0 0
3. Real Succes 0 0 0 0 0-0 0
4. CS Umutluc 0 0 0 0 0-0 0
5. Zimbru 0 0 0 0 0-0 0
6. Codru-CSF Voluntarii 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 01.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani 2-4 Real Succes 9-00
2 31.08.2019 Real Succes - Zimbru 0-1 Real Succes 17-00
3 01.09.2019 CS Umutluc - Sheriff             1-1 Ceadîr-Lunga 13-00
Etapa II
4 08.09.2019 CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii 2-1 Ceadîr-Lunga 13-00
5 06.09.2019 Sheriff - Real Succes 3-1 Sheriff 16-00
6 07.09.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani 5-1 Zimbru 12-30
Etapa III
7 14.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Zimbru   Zimbru 18-30
8 14.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff    Joma Arena 12-30
9 14.09.2019 Real Succes - CS Umutluc   Real Succes 15-00
Etapa IV
10 22.09.2019 Real Succes - Codru-CSF Voluntarii   Real Succes 9-00
11 22.09.2019 CS Umutluc - Dacia-Buiucani    Ceadîr-Lunga 13-00
12 22.09.2019 Sheriff - Zimbru   Sheriff 13-00
25.09.2019 Cupa FMF U16 (tur preliminar)
Etapa V
13 29.09.2019 Codru-CSF Voluntarii - Sheriff   Real Succes 12-30
14 29.09.2019 Zimbru - CS Umutluc   Zimbru 13-00
15 29.09.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena 10-00
 
Etapa VI
16   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii   Joma Arena  
17   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
18   Sheriff - CS Umutluc   Sheriff  
09.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (tur)
Etapa VII
19   Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc   Real Succes  
20   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
21   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
23.10.2019 Cupa FMF U16 1/8 de finala (retur)
Etapa VIII
22   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii   Zimbru  
23   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff   
24   CS Umutluc - Real Succes   Ceadîr-Lunga  
 
Etapa IX
25   Codru-CSF Voluntarii - Real Succes   Real Succes  
26   Dacia-Buiucani - CS Umutluc   Joma Arena  
27   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
 
Etapa X
28   Sheriff - Codru-CSF Voluntarii   Sheriff   
29   CS Umutluc - Zimbru   Ceadîr-Lunga  
30   Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
 
 
Etapa XI
31   Codru-CSF Voluntarii - Dacia-Buiucani   Real Succes  
32   Real Succes - Zimbru   Real Succes  
33   CS Umutluc - Sheriff   Ceadîr-Lunga  
Etapa XII
34   CS Umutluc - Codru-CSF Voluntarii   Ceadîr-Lunga  
35   Sheriff - Real Succes   Sheriff   
36   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
Etapa XIII
37   Codru-CSF Voluntarii - Zimbru   Real Succes  
38   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
39   Real Succes - CS Umutluc   Real Succes  
 
Etapa XIV
40   Real Succes - Codru-CSF Voluntarii   Real Succes  
41   CS Umutluc - Dacia-Buiucani   Ceadîr-Lunga  
42   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XV
43   Codru-CSF Voluntarii - Sheriff   Real Succes  
44   Zimbru - CS Umutluc   Zimbru  
45   Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena  
 
Etapa XVI
46   Dacia-Buiucani - Codru-CSF Voluntarii   Joma Arena  
47   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
48   Sheriff - CS Umutluc   Sheriff  
Etapa XVII
49   Codru-CSF Voluntarii - CS Umutluc   Real Succes  
50   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
51   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
 
Etapa XVIII
52   Zimbru - Codru-CSF Voluntarii   Zimbru  
53   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff  
54   CS Umutluc - Real Succes   Ceadîr-Lunga  
 
Etapa XIX
55   Codru-CSF Voluntarii - Real Succes   Real Succes  
56   Dacia-Buiucani - CS Umutluc    Joma Arena  
57   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XX
58   Sheriff - Codru-CSF Voluntarii   Sheriff  
59   CS Umutluc - Zimbru   Ceadîr-Lunga  
60   Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
 
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Zimbru 0 0 0 0 0-0 0
2. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
3. Real Succes 0 0 0 0 0-0 0
4. ȘSSF Bălți 0 0 0 0 0-0 0
5. Dacia-Buiucani 0 0 0 0 0-0 0
6. CS Petrocub 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 01.09.2019 CS Petrocub - Dacia-Buiucani 2-4 S.Galbenă 12-00
2 01.09.2019 Real Succes - Zimbru 0-5 Real Succes 17-00
3 01.09.2019 ȘSS Bălți - Sheriff 0-3 Bălți, st. orăș. 15-00
Etapa II
4 07.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff 0-0 Joma Arena 15-30
5 08.09.2019 Zimbru - ȘSS Bălți 3-1 Zimbru 12-30
6 06.09.2019 CS Petrocub - Real Succes 2-1 S.Galbenă 17-00
Etapa III
7 14.09.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes 12-30
8 14.09.2019 ȘSS Bălți - CS Petrocub   Bălți, st. orăș. 12-00
9 15.09.2019 Sheriff - Zimbru   Sheriff 15-00
Etapa IV
10 5.10-6.10 Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
11 5.10-6.10 CS Petrocub - Sheriff   S.Galbenă  
12 5.10-6.10 Real Succes - ȘSS Bălți   Real Succes  
Etapa V
13   ȘSS Bălți - Dacia-Buiucani   Bălți, st. orăș.  
14   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
15   Zimbru - CS Petrocub   Zimbru  
Etapa VI
16   Dacia-Buiucani - CS Petrocub   Joma Arena  
17   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
18   Sheriff - ȘSS Bălți   Sheriff  
Etapa VII
19   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff  
20   ȘSS Bălți - Zimbru   Bălți, st. orăș.  
21   Real Succes - CS Petrocub   Real Succes  
Etapa VIII
22   Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena  
23   CS Petrocub - ȘSS Bălți   S.Galbenă  
24   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa IX
25   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
26   Sheriff - CS Petrocub   Sheriff  
27   ȘSS Bălți - Real Succes   Bălți, st. orăș.  
Etapa X
28   Dacia-Buiucani - ȘSS Bălți   Joma Arena  
29   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
30   CS Petrocub - Zimbru   S.Galbenă  
Etapa XI
31   CS Petrocub - Dacia-Buiucani   S.Galbenă  
32   Real Succes - Zimbru   Real Succes  
33   ȘSS Bălți - Sheriff   Bălți, st. orăș.  
Etapa XII
34   Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena  
35   Zimbru - ȘSS Bălți   Zimbru  
36   CS Petrocub - Real Succes   S.Galbenă  
Etapa XIII
37   Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
38   ȘSS Bălți - CS Petrocub   Bălți, st. orăș.  
39   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIV
40   Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
41   CS Petrocub - Sheriff   S.Galbenă  
42   Real Succes - ȘSS Bălți   Real Succes  
Etapa XV
43   ȘSS Bălți - Dacia-Buiucani    Bălți, st. orăș.  
44   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
45   Zimbru - CS Petrocub   Zimbru  
Etapa XVI
46   Dacia-Buiucani - CS Petrocub   Joma Arena  
47   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
48   Sheriff - ȘSS Bălți   Sheriff  
Etapa XVII
49   Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff  
50   ȘSS Bălți - Zimbru   Bălți, st. orăș.  
51   Real Succes - CS Petrocub   Real Succes  
Etapa XVIII
52   Dacia-Buiucani - Real Succes   Joma Arena  
    CS Petrocub - ȘSS Bălți   S.Galbenă  
54   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XIX
55   Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru  
56   Sheriff - CS Petrocub   Sheriff  
57   ȘSS Bălți - Real Succes   Bălți, st. orăș.  
Etapa XX
58   Dacia-Buiucani - ȘSS Bălți   Joma Arena  
59   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
60   CS Petrocub - Zimbru   S.Galbenă  
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0-0 0
2. Zimbru 0 0 0 0 0-0 0
3. Dacia-Buiucani 0 0 0 0 0-0 0
4. Real Succes 0 0 0 0 0-0 0
5. CS Petrocub 0 0 0 0 0-0 0
6. ȘSSF Bălți 0 0 0 0 0-0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
Etapa I
1 22.08.2019 CS Petrocub - Zimbru 2-2 S.Galbenă (t. natural) 18-00
2 20.08.2019 Dacia-Buiucani - Real Succes 0-3 Joma Arena  9-00
3 21.08.2019 Sheriff - ȘSSF Bălți 2-1 Sheriff (ter. natural) 18-00
Etapa II
4 29.08.2019 CS Petrocub - ȘSSF Bălți 4-5 S. Galbenă(t. natural) 17-00
5 30.11.2019 Real Succes - Sheriff   Real Succes  
6 30.11.2019 Zimbru - Dacia-Buiucani   Zimbru (ter. natural)  
Etapa III
7 24.11.2019 Dacia-Buiucani - CS Petrocub   Joma Arena  
8 07.09.2019 Sheriff - Zimbru 4-1 Sheriff (ter. natural) 16-00
9 13.11.2019 ȘSSF Bălți - Real Succes   Bălți (st.orășenesc)  
Etapa IV
10 19.09.2019 CS Petrocub - Real Succes   S. Galbenă(t. natural) 16-30
11 18.09.2019 Zimbru - ȘSSF Bălți   Zimbru (ter. natural) 16-30
12 19.09.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena 16-30
Etapa V
13 25.09.2019 Sheriff - CS Petrocub   Sheriff (ter. natural) 16-00
14 25.09.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani   Bălți (st.orășenesc) 16-00
15 25.09.2019  Real Succes - Zimbru   Real Succes 16-00
Etapa VI
16 02.10.2019 Zimbru - CS Petrocub   Zimbru (ter. natural) 16-00
17 23.10.2019 Real Succes - Dacia-Buiucani   Real Succes  
18 24.11.2019 ȘSSF Bălți - Sheriff   Bălți (st.orășenesc)  
Etapa VII
19 12.10.2019 ȘSSF Bălți - CS Petrocub   Bălți (st.orășenesc)  
20 17.10.2019 Sheriff - Real Succes   Sheriff (ter. natural)  
21 17.10.2019 Dacia-Buiucani - Zimbru   Joma Arena  
Etapa VIII
22 30.10.2019 CS Petrocub - Dacia-Buiucani   Sărata Galbenă  
23 31.10.2019 Zimbru - Sheriff   Zimbru (ter. natural)  
24 30.10.2019 Real Succes - ȘSSF Bălți   Real Succes  
Etapa IX
25 06.11.2019 Real Succes - CS Petrocub   Real Succes  
26 06.11.2019 ȘSSF Bălți - Zimbru   Bălți (st.orășenesc)  
27 06.11.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani   Sheriff (ter. natural)  
Etapa X
28 16.11.2019 CS Petrocub - Sheriff   Sărata Galbenă  
29 16.11.2019 ȘSSF Bălți - Dacia-Buiucani   Bălți (st.orășenesc)  
30 16.11.2019  Zimbru - Real Succes   Zimbru (ter. natural)  
Etapa XI  
31   CS Petrocub - Zimbru      
32   Dacia-Buiucani - Real Succes      
33   Sheriff - ȘSSF Bălți      
Etapa XII
34   CS Petrocub - ȘSSF Bălți      
35   Real Succes - Sheriff      
36   Zimbru - Dacia-Buiucani      
Etapa XIII
37   Dacia-Buiucani - CS Petrocub      
38   Sheriff - Zimbru      
39   ȘSSF Bălți - Real Succes      
Etapa XIV
40   CS Petrocub - Real Succes      
41   Zimbru - ȘSSF Bălți      
42   Dacia-Buiucani - Sheriff      
Etapa XV
43   Sheriff - CS Petrocub      
44   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți      
45   Real Succes - Zimbru      
Etapa XVI
46   Zimbru - CS Petrocub      
47   Real Succes - Dacia-Buiucani      
48   ȘSSF Bălți - Sheriff      
Etapa XVII
49   ȘSSF Bălți - CS Petrocub      
50   Sheriff - Real Succes      
51   Dacia-Buiucani - Zimbru      
Etapa XVIII
52   CS Petrocub - Dacia-Buiucani      
53   Zimbru - Sheriff      
54   Real Succes - ȘSSF Bălți      
Etapa XIX
55   Real Succes - CS Petrocub      
56   ȘSSF Bălți - Zimbru      
57   Sheriff - Dacia-Buiucani       
Etapa XX
58   CS Petrocub - Sheriff      
59   Dacia-Buiucani - ȘSSF Bălți      
60   Zimbru - Real Succes