CLASAMENT U-15
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. FC Belceanka 7 7 0 0 48-5 21
2. FC Brătușeni-ȘS Edineț 8 6 0 2 29-10 18
3. ȘS Anenii Noi 8 6 0 2 19-8 18
4. Moldova-ȘȘ Telenești 7 5 1 1 19-11 16
5. FC Rezina 8 4 1 3 23-18 13
6. ȘS Criuleni 9 4 0 5 23-14 12
7. Narta-ȘS Drăsliceni 8 4 0 4 20-14 12
8. CS Noroc 8 4 0 4 17-14 12
9. Real Succes 7 3 0 4 15-16 9
10. FC Alga 6 2 0 4 15-21 6
11. LTPS 2 8 0 0 8 0-47 0
12. ȘS Ciobruciu-GTC 8 0 0 8 4-54 0

 

CLASAMENT U-17
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. CS Noroc 8 7 1 0 53-5 22
2. Real Succes 7 6 1 0 41-6 19
3. FC Alga 6 5 0 1 31-6 15
4. FC Belceanka 7 5 0 2 33-17 15
5. Narta-ȘS Drăsliceni 8 4 1 3 26-18 13
6. FC Rezina 8 4 0 4 16-20 12
7. LTPS 2 8 3 2 3 19-21 11
8. ȘS Ciobruciu-GTC 8 2 2 4 25-20 8
9. ȘS Anenii Noi 8 2 2 4 18-27 8
10. ȘS Criuleni 8 2 2 4 17-19 8
11. FC Brătușeni-ȘS Edineț 8 0 1 7 3-52 1
12. Moldova-ȘȘ Telenești 7 0 0 7 3-70 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 01.09.2018 FC Alga - Narta-ȘS Drăsliceni 4-1 4-0 Tiraspol 12-00
2 01.09.2018 Real Succes - ȘS Anenii Noi 0-3 5-1 Real Succes 12-00
3 30.10.2018 LTPS 2 - CS Noroc 0-4 0-0 Nimoreni 12-00
4 01.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Ciobruciu-GTC 6-0 0-4 Criuleni 14-00
5 01.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Belceanka 3-5 0-17 Edineț 12-00
6 01.09.2018 FC Rezina - Moldova-ȘȘ Telenești                 2-2 6-0 Pripiceni-Răzeși 13-00
Etapa II
7 08.09.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- Moldova-ȘȘ Telenești 2-4 12-0 Ratuș 13-30
8 08.09.2018 FC Belceanka - FC Rezina 6-1 4-2 ȘS Bălți 13-00
9 08.09.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-7 13-0 Ciobruciu 13-00
10 08.09.2018 CS Noroc - ȘS Criuleni 2-3 11-0 Nimoreni 12-00
11 08.09.2018 ȘS Anenii Noi - LTPS 2 3-0 4-4 Puhăceni 12-00
12 transferat FC Alga - Real Succes     Tiraspol 12-00
Etapa III
13 15.09.2018 Real Succes - Narta-ȘS Drăsliceni 1-3 6-0 Real Succes 11-00
14 17.11.2018 LTPS 2 - FC Alga   0-9 Nimoreni 12-00
15 15.09.2018 ȘS Criuleni - ȘS Anenii Noi 0-2 0-2 Criuleni 12-00
16 18.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - CS Noroc 4-1 0-16 Edineț 13-00
17 17.11.2018 FC Rezina - ȘS Ciobruciu--GTC 4-0 0-0 Pripiceni-Răzeși 13-00
18 17.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Belceanka     Telenești 11-00
Etapa IV
19 24.11.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- FC Belceanka     Ratuș 12-00
20 24.11.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - Moldova-ȘȘ Telenești     Ciobruciu 13-00
21 24.11.2018 CS Noroc - FC Rezina      Nimoreni 13-00
22 22.09.2018 ȘS Anenii Noi - FC Brătușeni-ȘS Edineț 3-4 4-1 Puhăceni 13-00
23 24.11.2018 FC Alga - ȘS Criuleni     Tiraspol 12-00
24 22.09.2018 Real Succes - LTPS  10-0 6-0 Real Succes 10-00
Etapa V
25 29.09.2018 LTPS 2 - Narta-ȘS Drăsliceni 0-6 1-7 Nimoreni 12-00
26 29.09.2018 ȘS Criuleni - Real Succes 2-3 3-3 Criuleni 12-00
27 29.09.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Alga 5-0 0-4 Edineț 13-00
28 29.09.2018 FC Rezina - ȘS Anenii Noi 3-0 3-1 Pripiceni-Răzeși 13-00
29 30.09.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - CS Noroc 2-1 0-18 Telenești 12-00
30 06.11.2018 FC Belceanka - ȘS Ciobruciu-GTC 10-0 2-1 ȘS Bălți 12-00
Etapa VI
31 06.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- ȘS Ciobruciu-GTC 6-2 2-2 Ratuș 14-00
32 06.10.2018 CS Noroc -FC Belceanka 1-6 6-0 Nimoreni 12-00
33 06.10.2018 ȘS Anenii Noi - Moldova-ȘȘ Telenești 4-0 8-1 Puhăceni 12-00
34 30.10.2018 FC Alga - FC Rezina 1-4 6-0 Tiraspol 13-30
35 07.10.2018 Real Succes - FC Brătușeni-ȘS Edineț 4-1 7-1 Real Succes 12-00
36 07.10.2018 LTPS 2 - ȘS Criuleni    0-6 0-5 Nimoreni 12-00
Etapa VII
37 13.10.2018 ȘS Criuleni - Narta-ȘS Drăsliceni 0-2 0-1 Drăsliceni 14-00
38 13.10.2018 LTPS 2 - FC Brătușeni-ȘS Edineț 0-4 4-0 Nimoreni 11-00
39 13.10.2018 FC Rezina - Real Succes 2-0 1-4 Pripiceni-Răzeși 13-00
40 13.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Alga 0-3 0-3 Telenești 14-00
41 13.10.2018 FC Belceanka - ȘS Anenii Noi 4-0 7-0 ȘS Bălți 13-30
42 13.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - CS Noroc 1-4 1-4 Ciobruciu 13-00
Etapa VIII
43 20.10.2018 Narta-ȘS Drăsliceni- CS Noroc 0-2 1-5 Ratuș 11-00
44 20.10.2018 ȘS Anenii Noi - ȘS Ciobruciu-GTC 5-0 2-2 Puhăceni 12-00
45 20.10.2018 FC Alga - FC Belceanka 0-9 8-0 Tiraspol 13-00
46 20.10.2018 Real Succes - Moldova-ȘȘ Telenești 1-4 12-0 Real Succes 11-00
47 20.10.2018 LTPS 2 - FC Rezina 0-11 4-0 Nimoreni 13-00
48 20.10.2018 ȘS Criuleni - FC Brătușeni-ȘS Edineț 1-3 1-1 Criuleni 13-00
Etapa IX
49 29.10.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - Narta-ȘS Drăsliceni 1-0 0-3 Edineț 13-00
50 27.10.2018 FC Rezina - ȘS Criuleni 0-4 1-0 Pripiceni-Răzeși 11-00
51 27.10.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - LTPS 2 5-0 2-6 Telenești 14-00
52 01.12.2018 FC Belceanka - Real Succes   4-1 ȘS Bălți 12-00
53 27.10.2018 ȘS Ciobruciu-GTC - FC Alga 0-10 2-6 Ciobruciu 12-00
54 27.10.2018 CS Noroc - ȘS Anenii Noi 1-2 5-0 Nimoreni 12-00
Etapa X
55 17.11.2018 Narta-ȘS Drăsliceni U15 - ȘS Anenii Noi U15

0-13

0-1 Ratuș 14-00
56 03.11.2018 FC Alga - CS Noroc 0-2 3-4 Tiraspol 12-00
57 03.11.2018 Real Succes - ȘS Ciobruciu-GTC 6-1 4-0 Real Succes 10-00
58 03.11.2018 LTPS 2 - FC Belceanka 0-8 0-3 Nimoreni 12-00
59 03.11.2018 ȘS Criuleni - Moldova-ȘȘ Telenești 1-2 8-0 Criuleni 12-00
60 03.11.2018 FC Brătușeni-ȘS Edineț - FC Rezina 5-0 1-3 Edineț 13-00
Etapa XI
61 10.11.2018 FC Rezina - Narta-ȘS Drăsliceni 3-0 0-5 Pripiceni-Răzeși 13-00
62 10.11.2018 Moldova-ȘȘ Telenești - FC Brătușeni-ȘS Edineț 2-1 0-6 Telenești 13-00
63 10.11.2018 FC Belceanka - ȘS Criuleni-GTC 5-1 3-0 ȘS Bălți 13-00
64 10.11.2018 ȘS Ciobruciu - LTPS 2 0-1 4-1 Ciobruciu 12-00
65 10.11.2018 CS Noroc - Real Succes 1-4 5-4 Nimoreni 12-00
66 10.11.2018 ȘS Anenii Noi- FC Alga 1-2 0-3 Puhăceni 12-00
 

 

CLASAMENT U-15

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005 6 6 0 0 19-1 18
2. ȘS COMRAT 8 5 2 1 6-5 17
3. ARF BASARABEASCA 6 2 1 3 4-5 7
4. FC MAKSIMUM 5 1 1 3 6-11 4
5. FC OLIMPIA 6 1 1 4 3-9 4
6. ȘS CANTEMIR 7 1 1 5 3-10 4

 

CLASAMENT U-17

LOC ECHIPĂ MECI VICTORII EGALITĂȚI ÎNFRÂNGERI GOLAVERAJ PUNCTE
1. FC CAHUL-2005 6 6 0 0 33-6 18
2. ȘS CANTEMIR 7 6 0 1 32-3 18
3. FC MAKSIMUM 5 3 0 2 8-11 9
4. ȘS COMRAT 8 3 0 5 13-16 9
5. FC OLIMPIA 6 1 0 5 2-32 3
6. ARF BASARABEASCA 6 0 0 6 1-21 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-15 U-17 Teren Ora
Etapa I
1 30.10.2018 FC Cahul-2005 - FC Olimpia 3-0 6-0 Cahul 11:00
2 15.09.2018 FC Maksimum  - ARF Basarabeasca 1-3 2-1 Cahul 13:00
3 31.10.2018 ȘS Cantemir - ȘS Comrat 0-1 4-0 Pleșeni 11:00
Etapa II
4 22.09.2018 FC Cahul-2005 - ȘS Cantemir 1-0 3-2 Cahul 10:30
5 transferat FC Olimpia - ARF Basarabeasca     Colibabovca 11:00
6 22.09.2018 ȘS Comrat - FC Maksimum 0-0 0-1 Comrat 11:30
Etapa III
7 30.09.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Comrat 0-1 0-2 Sadaclia 11:00
8 02.11.2018 FC Maksimum - FC Cahul-2005 0-6 1-6 Cahul 11:00
9 30.09.2018 ȘS Cantemir - FC Olimpia 3-0 11-0 Pleşeni 11:00
Etapa IV
10 06.10.2018 FC Cahul-2005 - ARF Basarabeasca 2-0 8-0 Cahul 11:00
11 07.10.2018 FC Olimpia - ȘS Comrat 0-0 0-6 Colibabovca 11:00
12 07.10.2018 ȘS Cantemir - FC Maksimum 0-5 3-0 Pleșeni 11:00
Etapa V
13 14.10.2018 ARF Basarabeasca - ȘS Cantemir 0-0 0-6 Sadaclia 11:00
14 11.11.2018 FC Maksimum - FC Olimpia 0-1 5-0 Cahul 11:00
15 13.10.2018 ȘS Comrat - FC Cahul-2005 0-5 2-4 Comrat 11:30
Etapa VI
16 21.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Maksimum 4-0 0-3 Sadaclia 11:00
17 20.10.2018 FC Olimpia - FC Cahul-2005 1-2 1-6 Colibabovca 11:00
18 21.10.2018 ȘS Comrat - ȘS Cantemir 1-0 0-3 Comrat 11:00
Etapa VII
19 28.10.2018 ARF Basarabeasca - FC Olimpia 1-0 0-1 Sadaclia 11:00
20 29.10.2018 FC Maksimum - ȘS Comrat 0-2 4-1 Cahul 11:00
21 28.10.2018 ȘS Cantemir - FC Cahul-2005 0-5 2-5 Pleșeni 11:00
Etapa VIII
22 04.11.2018 FC Cahul-2005 - FC Maksimum 1-0 7-2 Cahul 11:00
23 04.11.2018 FC Olimpia - ȘS Cantemir 2-0 0-3 Colibabovca 11:00
24 04.11.2018  ȘS Comrat - ARF Basarabeasca 1-0 2-0 Comrat 11:00
Etapa IX
25   ARF Basarabeasca - FC Cahul-2005     Sadaclia  
26   FC Maksimum - ȘS Cantemir     Cahul  
27   ȘS Comrat - FC Olimpia     Comrat  
Etapa X
28   FC Cahul-2005 - ȘS Comrat     Cahul  
29   FC Olimpia - FC Maksimum     Colibabovca  
30   ȘS Cantemir - ARF Basarabeasca     Pleșeni  
Etapa XI
31   1 – 6        
32   2 – 5        
33   3 – 4        
Etapa XII
34   1 – 2        
35   5 – 3        
36   6 – 4        
Etapa XIII
37   2 – 6        
38   3 – 1        
39   4 – 5        
Etapa XIV
40   1 – 4        
41   2 – 3        
42   6 – 5        
Etapa XV
43   3 – 6        
44   4 – 2        
45   5 – 1