Conducerea

Pavel Cebanu
Preşedinte al FMF

Ales pe: 01.02.1997
Reales pe: 03.02.2001, 06.02.2005, 06.02.2009, 03.02.2013

Photo
Name
Nicolai Cebotari
Title
Secretar General
Description

Ales pe: 26.03.1998
Reales pe: 03.02.2001, 06.02.2005, 06.02.2009, 03.02.2013

Photo
Name
Mihai Anghel
Title
Prim Vicepreşedinte
Description

Ales pe 06.02.2009
Reales pe 03.02.2013

Photo
Name
Gheorghe Cârlan
Title
Vicepreşedinte
Description

Ales pe 06.02.2009
Reales pe 03.02.2013

Photo
Name
Nicolae Sandu
Title
Vicepreşedinte
Description

Ales pe 06.02.2009
Reales pe 03.02.2013

Photo
Name
Ruslan Berzoi
Title
Vicepreşedinte
Description

Ales pe 13.04.2014