Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al FMF



Parteneri oficiali







Partener general al FMF




Parteneri oficiali







Campionatul la fotbal feminin (senioare)

Fotbal feminin
Senioare
Ediţia 2015-2016
CLASAMENT
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. CS Noroc            
2. PGU ŞS4-FC Alga            
3. Real Succes-ŞS 11            
4. LTPS nr.2-Academia            
5. Narta-ȘS Drăsliceni            
6. ŞS Bălţi            
7. Maximum            
8. ARF Criuleni            

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 31.08.2015 CS Noroc - ARF Criuleni   Nimoreni 17-00
2 31.08.2015 PGU ȘS4-FC Alga - Maximum   Tiraspol, orășenesc 16-00
3 05.12.2015 Real-Succes-ȘS11 - ȘS Bălți   Real Succes 13-00
4 31.08.2015 Narta-ȘS Drăsliceni - LTPS-2-Academia   Ratuș 16-00
Etapa II
5 06.09.2015 ARF Criuleni - LTPS-2-Academia   Criuleni 16-00
6 06.09.2015 ȘS Bălți - Narta-ȘS Drăsliceni   ȘS Bălți 16-00
7 05.09.2015 Maximum - Real-Succes-ȘS11   Cahul 16-00
8 06.09.2015 CS Noroc - PGU ȘS4-FC Alga   Nimoreni 16-00
09.09.2015 - 21.09.2015 Preliminariile Campionatului European WU-19
Etapa III
9 12.09.2015 PGU ȘS4-FC Alga - ARF Criuleni   Tiraspol, orășenesc 16-00
10 12.09.2015 Real-Succes-ȘS11- CS Noroc   Real Succes 16-30
11 12.09.2015 Narta-ȘS Drăsliceni - Maximum   Ratuș 16-00
12 12.09.2015 LTPS-2-Academia - ȘS Bălți   Nimoreni 16-00
Etapa IV
13 27.09.2015 ARF Criuleni - ȘS Bălți   Criuleni 16-00
14 26.09.2015 Maximum - LTPS-2-Academia   Cahul 15-00
15 27.09.2015 CS Noroc - Narta-ȘS Drăsliceni   Nimoreni 16-00
16 27.09.2015 PGU ȘS4-FC Alga - Real-Succes-ȘS11   Tiraspol, orășenesc 16-00
30.09.2015 CUPA RM 1/4 (Tur)
Etapa V
17 04.10.2015 Real-Succes-ȘS11- ARF Criuleni   Real Succes 16-00
18 04.10.2015 Narta-ȘS Drăsliceni - PGU ȘS4-FC Alga   Ratuș 15-00
19 04.10.2015 LTPS-2-Academia - CS Noroc   Nimoreni 15-00
20 04.10.2015 ȘS Bălți- Maximum   ȘS Bălți 14-00
Etapa VI
21 11.10.2015 ARF Criuleni - Maximum   Criuleni 15-00
22 11.10.2015 CS Noroc - ȘS Bălți   Nimoreni 15-00
23 11.10.2015 PGU ȘS4-FC Alga - LTPS-2-Academia   Tiraspol, orășenesc 15-00
24 11.10.2015 Real-Succes-ȘS11 - Narta-ȘS Drăsliceni   Real Succes 16-00
14.10.2015 CUPA RM 1/4 (Retur)
Etapa VII
25 17.10.2015 Narta-ȘS Drăsliceni - ARF Criuleni   Ratuș 15-30
26 17.10.2015 LTPS-2-Academia - Real-Succes-ȘS11   Nimoreni 15-00
27 17.10.2015 ȘS Bălți - PGU ȘS4-FC Alga   ȘS Bălți 15-30
28 18.10.2015 Maximum - CS Noroc   Cahul 15-00
RETUR
Etapa VIII
29 01.11.2015 ARF Criuleni - CS Noroc   Criuleni 13-00
30 01.11.2015 Maximum - PGU ȘS4-FC Alga   Cahul 13-00
31 01.11.2015 ȘS Bălți - Real-Succes-ȘS11   ȘS Bălți 14-00
32 01.11.2015 LTPS-2-Academia- Narta-ȘS Drăsliceni   Nimoreni 13-00
Etapa IX
33 08.11.2015 LTPS-2-Academia - ARF Criuleni   Nimoreni 13-00
34 08.11.2015 Narta - ȘS Bălți   Ratuș 13-00
35 08.11.2015 Real-Succes-ȘS11 - Maximum   Real Succes 14-30
36 08.11.2015 PGU ȘS4-FC Alga - CS Noroc   Tiraspol, orășenesc 13-00
Etapa X
37 15.11.2015 ARF Criuleni - PGU ȘS4-FC Alga   Criuleni 13-00
38 15.11.2015 CS Noroc- Real-Succes-ȘS11   Nimoreni 13-00
39 15.11.2015 Maximum - Narta-ȘS Drăsliceni   Cahul 13-00
40 15.11.2015 ȘS Bălți - LTPS-2-Academia   ȘS Bălți 14-00
Etapa XI
41 22.11.2015 ȘS Bălți - ARF Criuleni   ȘS Bălți 13-00
42 22.11.2015 LTPS-2-Academia - Maximum   Nimoreni 13-00
43 22.11.2015 Narta-ȘS Drăsliceni - CS Noroc   Ratuș 13-00
44 22.11.2015 Real-Succes-ȘS11 - PGU ȘS4-FC Alga   Real Succes 14-00
05-06.12.2015 - zile de rezervă
Etapa XII
45 2016 ARF Criuleni - Real-Succes-ȘS11      
46   PGU ȘS4-FC Alga - Narta      
47   CS Noroc - LTPS-2-Academia      
48   Maximum - ȘS Bălți      
Etapa XIII
49   Maximum - ARF Criuleni      
50   ȘS Bălți - CS Noroc      
51   LTPS-2-Academia - PGU ȘS4-FC Alga      
52   Narta - Real-Succes-ȘS11      
Etapa XIV
53   ARF Criuleni - Narta      
54   Real-Succes-ȘS11 - LTPS-2-Academia      
55   PGU ȘS4-FC Alga - ȘS Bălți      
56   CS Noroc - Maximum      
TUR
Etapa XV
57   1 - 8      
58   2 - 7      
59   3 - 6      
60   4 - 5      
Etapa XVI
61   8 - 5      
62   6 - 4      
63   7 - 3      
64   1 - 2      
Etapa XVII
65   2 - 8      
66   3 - 1      
67   4 - 7      
68   5 - 6      
Etapa XVIII
69   8 - 6      
70   7 - 5      
71   1 - 4      
72   2 - 3      
Etapa XIX
73   3- 8      
74   4 - 2      
75   5 - 1      
76   6 - 7      
Etapa XX
77   8 - 7      
78   1 - 6      
79   2 - 5      
80   3 - 4      
Etapa XXI
81   4 - 8      
82   5 - 3      
83   6 - 2      
84   7 - 1      
© 2015 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail