Fotbalul - ambasadorul pacii
Partener general al echipei nationale




Parteneri media-tehnic







Partener general al FMF




Parteneri oficiali





Campionatul Moldovei Copii şi Juniori
Divizia Naţională
Ediţia 2013-2014
U-15, U-16 U-17, U-18
DIVIZIA NAŢIONALĂ (U-15)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru 16 15 1 0 119-8 46
2. Sheriff 16 14 0 2 127-7 42
3. Buiucani-Dacia 16 12 1 3 65-18 37
4. SS Balti-Olimpia 16 11 0 5 58-26 33
5. Sfîntul Gheorghe 16 9 1 6 56-24 28
6. Voran-Veris 16 9 1 6 38-45 28
7. Real Succes 16 6 0 10 33-52 18
8. SSSR-LIMPS 16 4 3 9 25-49 15
9. SS-Petrocub 16 3 4 9 25-57 13
10. SS Bender 16 3 2 11 27-57 11
11. SS Anenii Noi 16 2 2 12 23-108 8
12. SS Ialoveni 16 0 1 15 12-157 1

 

DIVIZIA NAŢIONALĂ (U-16)
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Sheriff 16 14 1 1 91-6 43
2. SS Balti-Olimpia 16 13 2 1 68-14 41
3. Zimbru 16 13 0 3 74-11 39
4. Real Succes 16 11 0 5 47-37 33
5. SS-Petrocub 16 8 3 5 45-24 27
6. SS Bender 16 6 2 8 44-30 20
7. Buiucani-Dacia 16 6 2 8 45-36 20
8. SS Anenii Noi 16 6 0 10 31-50 18
9. Sfîntul Gheorghe 16 5 1 10 28-45 16
10. SSSR-LIMPS 16 5 1 10 23-66 16
11. Voran-Veris 16 2 2 12 23-55 10
12. SS Ialoveni 16 0 0 16 5-150 0

PROGRAMUL MECIURILOR

TUR
Nr. Data Echipe U-15 U-16 Teren Ora
Etapa I
1 08.09 Real Succes - Sfîntul Gheorghe 1-5 2-1 Real Succes 14-00
2 08.09 SS-Petrocub - Sheriff 0-4 0-2 S.Galbena 13-00
3 08.09 Buiucani-Dacia - SS Balti-Olimpia 4-2 0-3 Buiucani 13-00
4 08.09 SSSR-LIMPS - SS Anenii Noi 5-0 1-3 Real Succes 10-00
5 08.09 Voran-Veris - SS Bender 3-1 0-6 V-Voda 11-00
6 08.09 SS Ialoveni - Zimbru 0-6 0-7 Ialoveni 11-00
Etapa II
7 15.09 Sheriff - Zimbru 0-2 3-0 Sheriff 12-00
8 15.09 Sfîntul Gheorghe - Voran-Veris 7-0 4-2 Suruceni 10-00
9 15.09 SS Bender - SSSR-LIMPS 2-2 0-2 Şelcovic 10-00
10 14.09 SS Balti-Olimpia - SS Anenii Noi 9-1 6-1 Balti 14-30
11 15.09 Buiucani-Dacia -SS Petrocub 9-0 3-2 Buiucani 10-00
12 15.09 Real Succes - SS Ialoveni 6-3 11-0 Real Succes 10-00
Etapa III
13 22.09 Voran- Veris - Real Succes 2-1 2-3 Real Succes 13-00
14 21.09 Zimbru - Buiucani-Dacia 3-3 3-0 Zimbru 10-00
15 20.09 SS-Petrocub - SS Anenii Noi 2-2 1-0 S.Galbena 15-00
16 21.09 SS Balti-Olimpia - SS Bender 3-0 4-0 Balti 13-00
17 22.09 Sfîntul Gheorghe - SSSR-LIMPS 1-0 1-0 Suruceni 11-00
18 21.09 SS Ialoveni - Sheriff 0-16 0-9 Ialoveni 11-00
Etapa IV
19 13.11 Buiucani-Dacia - Sheriff  0-2 1-5  Buiucani 12-00
20 29.09 Real Succes - SSSR-LIMPS 4-1 3-0 Real Succes 09-00
21 29.09 Sfîntul Gheorghe - SS Balti-Olimpia 3-2 1-4 Suruceni 13-00
22 29.09 SS Bender - SS-Petrocub 1-1 0-2 Șelcovic 13-00
23 13.11 SS Anenii Noi - Zimbru  0-11 0-8  Anenii Noi 13-00
24 29.09 Voran-Veris - SS Ialoveni 10-0 5-0 V-Voda 10-00
02.10 Cupa FMF 1/8(tur) 14-00
Etapa V
25 10.10 SS Balti-Olimpia - SSSR-LIMPS 5-0 8-0 Balti 12-00
26 06.10 Buiucani-Dacia - SS Bender 3-2 1-1 Buiucani 10-00
27 10.10 Sheriff - Sfîntul Gheorghe 6-0 5-0 Sheriff 14-00
28 10.10 Zimbru - Real Succes 5-1 8-0 Zimbru 14-00
29 06.10 SS-Petrocub - Voran-Veris 3-4 1-1 S.Galbena 10-00
30 06.10 Anenii Noi - SS Ialoveni 6-2 10-0 Anenii Noi 10-00
Etapa VI
31 10.10 SS Anenii Noi - Buiucani-Dacia 0-8  1-3  Anenii Noi 15-00
32 31.10 Voran-Veris - SS Balti-Olimpia 1-4  0-4  Buiucani 11-00
33 13.11 Real Succes - SS-Petrocub 4-2  3-7  Real Succes 12-00
34 31.10 Sfîntul Gheorghe - Zimbru  0-3 2-4  Suruceni 11-00
35 31.10 SS Bender - Sheriff  0-8 1-3  Selcovic 13-30
36 12.10 SS Ialoveni - SSSR-LIMPS 0-7  2-6  Ialoveni 10-00
16.10 Cupa FMF 1/8(retur) 14-00
Etapa VII
37 20.10 SSSR-LIMPS - Voran-Veris 0-2 1-0  Real Succes 09-00
38 23.11 Sheriff - SS Anenii Noi 17-0 7-0  Sheriff 12-00
39 24.11 Zimbru - SS Bender 10-0 2-0  Zimbru 10-00
40 20.10 SS-Petrocub - Sfîntul Gheorghe 3-2 6-0  S.Galbena 10-00
41 24.11 SS Balti-Olimpia - Real Succes 3-0 2-3  Balti 12-00
42 24.11 SS Ialoveni - Buiucani-Dacia 1-7 0-11 Ialoveni 12-00
Etapa VIII
43 27.10 SS Bender - SS Anenii Noi 10-0 4-1  Selcovic 10-00
44 27.10 SS-Petrocub -SSSR-LIMPS  1-1 2-2  S.Galbena 10-00
45 27.10 Voran-Veris - Zimbru  1-3 0-8  Zimbru 10-00
46 27.10 Real Succes - Sheriff  1-8 0-10  Real Succes 10-00
47 27.10 Sfîntul Gheorghe - Buiucani-Dacia  1-3 3-2  Suruceni 10-00
48 27.10 SS Ialoveni - SS Balti-Olimpia  0-7 0-10  Ialoveni 12-00
Etapa IX
49 03.11 SS-Petrocub - SS Balti-Olimpia  1-3 0-0  S.Galbena 12-00
50 03.11 SS Anenii Noi - Sfîntul Gheorghe  1-9 0-1  Anenii Noi 10-30
51 23.10 Buiucani-Dacia- Real Succes  3-0 1-3  Buiucani 9-30
52 03.11 Sheriff - Voran-Veris  10-0 4-1  Sheriff 12-00
53 03.11 SSSR-LIMPS - Zimbru  0-10 1-5  Zimbru 9-30
54 03.11 SS Bender - SS Ialoveni  5-2 14-0  Şelcovic 11-00
06.11 Cupa FMF 1/4(tur) 14-00
Etapa X
55 10.11 Sfîntul Gheorghe - SS Bender 5-0 0-4 Suruceni 12-00
56 10.11 SS Balti-Olimpia - Zimbru 1-5 1-0 Balti 12-00
57 10.11 Sheriff -SSSR-LIMPS 6-0 14-0 Sheriff 12-00
58 10.11 Voran-Veris- Buiucani-Dacia 0-8 0-5 Buiucani 13-00
59 08.11 Real Succes - SS Anenii Noi 5-3 4-0 Real Succes 10-00
60 10.11 SS Ialoveni - SS-Petrocub 1-1 0-6 Ialoveni 10-00
Etapa XI
61 17.11 Zimbru - SS-Petrocub 7-0 3-1 Zimbru 12-00
62 17.11 SS Bender - Real Succes 1-3 2-0 Şelcovic 10-00
63 17.11 SS Anenii Noi - Voran-Veris 1-4 5-2 Anenii Noi 11-00
64 17.11 Buiucani-Dacia - SSSR-LIMPS 3-0 13-0 Buiucani 10-00
65 17.11 Sheriff - SS Balti-Olimpia 6-1 2-2 Sheriff 12-00
66 17.11 Sfîntul Gheorghe - SS Ialoveni 10-0 12-0 Suruceni 11-00
20.11 Cupa FMF 1/4(retur) 14-00
Etapa XII
67 16.03 Sfîntul Gheorghe - Real Succes  6-0 1-2  Suruceni 9-00 
68  16.03 Sheriff - SS-Petrocub  10-0 4-0  Sheriff  11-00
69  16.03 SS Balti-Olimpia - Buiucani-Dacia 1-3 5-0  Balti  11-00
70  16.03 SS Anenii Noi - SSSR-LIMPS  3-3 3-0  Anenii Noi  10-00
71  16.03 SS Bender - Voran-Veris 2-1 3-0  Selcovic  10-00
72  15.03 Zimbru - SS Ialoveni 35-0 12-0  Zimbru  10-00
Etapa XIII
73 23.03 Zimbru - Sheriff 2-1 1-0  Zimbru 11-00 
74 23.03  Voran-Veris - Sfîntul Gheorghe 1-1 1-1  V-Voda  11-00
75  22.03 SSSR-LIMPS - SS Bender 3-2 3-2  Real Succes  15-00
76  23.03 SS Anenii Noi - SS Balti-Olimpia 2-5 1-2  Anenii Noi  11-00
77  23.03 SS Petrocub - Buiucani-Dacia 1-6 5-0  S.Galbena  10-00
78  23.03 SS Ialoveni - Real Succes 1-4 0-7  Ialoveni  10-00
Etapa XIV
79 29.03 Real Succes - Voran- Veris  2-3 3-0  Real Succes 09-00 
80  29.03 Buiucani-Dacia - Zimbru  1-2 3-2  Buiucani  09-30
81  30.03 SS Anenii Noi - SS-Petrocub  0-5 1-0  Anenii Noi 10-00 
82  29.03 SS Bender - SS Balti-Olimpia  0-6 2-4  Selcovic  13-00
83  29.03 SSSR-LIMPS - Sfîntul Gheorghe  0-6 3-0  Real Succes  12-00
84  30.03 Sheriff - SS Ialoveni  29-0 18-0  Sheriff  11-00
Etapa XV
85 06.04 Sheriff - Buiucani-Dacia 3-1 1-0 Sheriff 12-00 
86  06.04 SSSR-LIMPS - Real Succes 3-1 1-3 Real Succes  09-00
87  06.04 SS Balti-Olimpia - Sfîntul Gheorghe 3-0 6-1 Balti  13-00
88  06.04 SS-Petrocub - SS Bender 4-1 6-3 S.Galbena  10-00
89  04.04 Zimbru - SS Anenii Noi 12-0 9-0 Zimbru  11-00
90  06.04 SS Ialoveni - Voran-Veris 1-4 1-7 Ialoveni  10-00
Etapa XVI
91 13.04 SSSR-LIMPS - SS Balti-Olimpia 0-3  3-7  Real Succes 12-00
92 13.04 SS Bender - Buiucani-Dacia  0-3 2-2  Selcovic 13-00
93 12.04 Sfîntul Gheorghe - Sheriff  0-1 0-4  Suruceni 11-00
94 12.04 Real Succes - Zimbru  0-3 0-2  Real Succes 09-00
95 13.04 Voran-Veris - SS-Petrocub  2-1 2-6  Buiucani 10-00
96 12.04 SS Ialoveni - Anenii Noi  1-4 2-5  Ialoveni 10-00
Etapa XVII
97 18.04 Buiucani-Dacia - SS Anenii Noi     Buiucani 12-00 
98  18.04 SS Balti-Olimpia - Voran-Veris     Balti  13-00
99  18.04 SS-Petrocub - Real Succes     S.Galbena  15-00
100  18.04 Zimbru - Sfîntul Gheorghe     Zimbru  13-00
101  18.04 Sheriff - SS Bender     Sheriff  15-00
102  08.05 SSSR-LIMPS - SS Ialoveni     Real Succes  15-00
Etapa XVIII
103 01.05 Voran-Veris - SSSR-LIMPS      Buiucani 10-00
104  26.04 SS Anenii Noi - Sheriff      Anenii Noi 11-00
105  26.04 SS Bender - Zimbru      Selcovic 13-00
106  26.04 Sfîntul Gheorghe - SS-Petrocub      Suruceni 13-00
107  26.04 Real Succes - SS Balti-Olimpia      Real Succes 13-00
108  26.04 Buiucani-Dacia - SS Ialoveni      Buiucani 10-00
Etapa XIX
109 04.05 SS Anenii Noi - SS Bender        
110   SSSR-LIMPS - SS-Petrocub        
111   Zimbru - Voran-Veris        
112   Sheriff - Real Succes        
113   Buiucani-Dacia - Sfîntul Gheorghe        
114   SS Balti-Olimpia - SS Ialoveni        
Etapa XX
115 11.05 SS Balti-Olimpia - SS-Petrocub        
116   Sfîntul Gheorghe - SS Anenii Noi        
117   Real Succes - Buiucani-Dacia        
118   Voran-Veris - Sheriff        
119   Zimbru - SSSR-LIMPS        
120   SS Ialoveni - SS Bender        
14.05 Cupa FMF 1/2(tur) 15-00
Etapa XXI
121 18.05 SS Bender - Sfîntul Gheorghe        
122   Zimbru - SS Balti-Olimpia        
123   SSSR-LIMPS - Sheriff        
124   Buiucani-Dacia - Voran-Veris        
125   SS Anenii Noi - Real Succes        
126   SS-Petrocub - SS Ialoveni        
    21.05 Cupa FMF 1/2(retur) 15-00        
Etapa XXII
127 25.05 SS-Petrocub - Zimbru        
128   Real Succes - SS Bender        
129   Voran-Veris - SS Anenii Noi        
130   SSSR-LIMPS - Buiucani-Dacia        
131   SS Balti-Olimpia - Sheriff        
132   SS Ialoveni - Sfîntul Gheorghe        
08.06 Cupa FMF Finala
© 2014 Federaţia Moldovenească de Fotbal
Send mail