Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Etapa 4
Etapa 5
Etapa 6
Etapa 7
Etapa 8
Etapa 9
Etapa 10
Etapa 11
Etapa 12
Etapa 13
Etapa 14
Etapa 15
Etapa 16
Etapa 17
Etapa 18
1 11.09.2016 Buiucani-Dacia II - Sheriff 1-6  0-0  Joma Arena 13-00
2 11.09.2016 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Buiucani-Dacia 1-11  0-10  Zimbru 12-00
3 10.09.2016 ȘSSF-Voran - Zimbru 0-11  1-2  Joma Arena 9-00
4 10.09.2016 CS Petrocub - Zaria 3-4  1-3  S.Galbenă (nat.) 12-00
5 10.09.2016 FC Sportul - Sheriff II 5-0 6-0  Dinamo 13-00
6 17.09.2016 Buiucani-Dacia - Buiucani-Dacia II 3-0  4-0  Joma Arena 9-00
7 18.09.2016 Zimbru - ȘSSF nr.1-Voluntarii 12-0  13-0  Zimbru 9-00
8 17.09.2016 Zaria - ȘSSF-Voran 4-0  3-1  ȘS Bălți 12-00
9 18.09.2016 Sheriff II - CS Petrocub 8-1  1-5  Sheriff 13-00
10 17.09.2016 Sheriff - FC Sportul 11-0  5-0  Sheriff 13-00
11 25.09.2016 Sheriff - Buiucani-Dacia 4-1  0-1  Sheriff 12-00
12 25.09.2016 Buiucani-Dacia II - Zimbru 1-4  0-5  Joma Arena 10-00
13 24.09.2016 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Zaria 2-6  0-14  Zimbru 11-00
14 25.09.2016 ȘSSF-Voran - Sheriff II 3-6  5-1  Joma Arena 12-30
15 24.09.2016 FC Sportul - CS Petrocub 5-3  2-2  Dinamo 13-00
16 19.11.2016 Zimbru - Sheriff 2-0 1-1 Zimbru 14-00
17 02.10.2016 Zaria - Buiucani-Dacia II 2-4  6-0  ȘS Bălți 11-00
18 02.10.2016 Sheriff II - ȘSSF nr.1-Voluntarii 16-1  6-1  Sheriff 12-00
19 02.10.2016 CS Petrocub - ȘSSF-Voran 4-1  3-1  S.Galbenă (nat.)  12-00
20 01.10.2016 Buiucani-Dacia - FC Sportul 6-0  2-0  Joma Arena 9-00
21 08.10.2016 Buiucani-Dacia - Zimbru 1-2  2-1  Joma Arena 9-00
22 08.10.2016 Sheriff - Zaria 10-0  0-0  Sheriff 13-00
23 08.10.2016 Buiucani-Dacia II - Sheriff II 5-2  2-0  Joma Arena 15-00
24 09.10.2016 ȘSSF nr.1-Voluntarii - CS Petrocub 3-0  0-3  Zimbru 15-00
25 08.10.2016 FC Sportul - ȘSSF-Voran 9-1 4-1  Dinamo 9-00
26 12.11.2016 Zaria - Buiucani-Dacia 0-3 0-1  ȘS Bălți 15-00
27 15.10.2016 Sheriff II - Sheriff 1-9 0-3  Sheriff 13-00
28 19.10.2016 CS Petrocub - Buiucani-Dacia II 3-7 2-0  Joma Arena 15-00
29 15.10.2016 ȘSSF-Voran - ȘSSF nr.1-Voluntarii 1-1 6-1 Joma Arena 9-00
30 15.10.2016 Zimbru - FC Sportul 13-0 1-0  Zimbru 9-00
31 22.10.2016 Zimbru - Zaria 4-0  3-0  Zimbru 13-00
32 22.10.2016 Buiucani-Dacia - Sheriff II 12-0  4-0  Joma Arena 12-00
33 23.10.2016 Sheriff - CS Petrocub 13-0  6-2  Sheriff 12-00
34 22.10.2016 Buiucani-Dacia II - ȘSSF-Voran 2-0  1-1  Joma Arena 9-00
35 22.10.2016 FC Sportul - ȘSSF nr.1-Voluntarii 3-0  11-0  Dinamo 9-00
36 30.10.2016 Sheriff II - Zimbru 1-6  0-9  Sheriff 12-00
37 30.10.2016 CS Petrocub - Buiucani-Dacia 1-11  0-1  S.Galbenă 12-00
38 12.11.2016 ȘSSF-Voran - Sheriff 0-8  0-2  Joma Arena 12-00
39 29.10.2016 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Buiucani-Dacia II 0-11  0-9  Zimbru 9-00
40 29.10.2016 Zaria - FC Sportul 3-2  2-0  ȘS Bălți 15-00
41 06.11.2016 Zaria - Sheriff II 1-1   4-0 ȘS Bălți 11-30
42 05.11.2016 Zimbru - CS Petrocub 11-0  5-0  Zimbru 15-00
43 20.11.2016 Buiucani-Dacia - ȘSSF-Voran 11-0  4-0 Joma Arena 14-30
44 05.11.2016 Sheriff - ȘSSF nr.1-Voluntarii 16-0  12-0  Sheriff 12-00
45 05.11.2016 FC Sportul - Buiucani-Dacia II 0-2  2-1  Dinamo 12-00
46 15.04.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia II 11-0 3-0 Sheriff 11-00
47 25.03.2017 Buiucani-Dacia - ȘSSF nr.1-Voluntarii 8-2 8-0 Joma Arena 9-00
48 25.03.2017 Zimbru - ȘSSF-Voran 11-0 7-0 Zimbru 9-00
49 25.03.2017 Zaria - CS Petrocub 7-0 0-0 ȘS Bălți 12-00
50 25.03.2017 Sheriff II - FC Sportul 4-0 0-1 Sheriff 12-00

 

51 01.04.2017 Buiucani-Dacia II - Buiucani-Dacia 2-1 0-2 Joma Arena 9-00
52 02.04.2017 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Zimbru 0-6 0-9 Zimbru 10-00
53 02.04.2017 ȘSSF-Voran - Zaria 0-9 0-1 Joma Arena 13-00
54 01.04.2017 CS Petrocub - Sheriff II 1-6 1-0 S.Galbenă 12-00
55 02.04.2017 FC Sportul - Sheriff 0-11 1-0 Sheriff 10-30
56 08.04.2017 Buiucani-Dacia - Sheriff 2-0 0-1 Joma Arena 15-00
57 08.04.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia II 4-0 4-0 Zimbru 9-00
58 09.04.2017 Zaria - ȘSSF nr.1-Voluntarii 6-0 4-0 ȘS Bălți 13-00
59 09.04.2017 Sheriff II - ȘSSF-Voran 10-1 1-2 Sheriff 13-00
60 09.05.2017 CS Petrocub - FC Sportul 2-2 1-2 S.Galbenă 10-00
61 23.05.2017 Sheriff - Zimbru 1-2 0-3 Sheriff 15-00
62 17.05.2017 Buiucani-Dacia II - Zaria 4-3 2-3 Joma Arena 11-00
63 03.06.2017 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Sheriff II 1-6 0-1 Zimbru 15-00
64 03.06.2017 ȘSSF-Voran - CS Petrocub 1-5 0-1 Joma Arena 12-00
65 17.05.2017 FC Sportul - Buiucani-Dacia 0-5 2-4 Joma Arena  14-00
66 02.06.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia 0-2 1-0 Zimbru 13-00
67 30.04.2017 Zaria - Sheriff 0-2 2-10 ȘS Bălți 12-00
68 30.04.2017 Sheriff II - Buiucani-Dacia II 2-2 0-1 Sheriff 12-00
69 30.04.2017 CS Petrocub - ȘSSF nr.1-Voluntarii 5-0 5-0 S.Galbenă 12-00
70 30.04.2017 ȘSSF-Voran - FC Sportul 1-4 0-4 Joma Arena 15-00
71 07.05.2017 Buiucani-Dacia - Zaria 5-1 4-0 Joma Arena 13-00
72 07.05.2017 Sheriff - Sheriff II 11-0 1-0 Sheriff 12-00
73 07.05.2017 Buiucani-Dacia II - CS Petrocub 6-3 1-0 Joma Arena 15-30
74 07.05.2017 ȘSSF nr.1-Voluntarii - ȘSSF-Voran 0-1 0-8 Zimbru 9-00
75 06.05.2017 FC Sportul - Zimbru 0-11 0-2 Zimbru 14-00
76 14.05.2017 Zaria - Zimbru 1-6 1-1 ȘS Bălți 11-00
77 14.05.2017 Sheriff II - Buiucani-Dacia 1-2 0-2 Sheriff 12-00
78 14.05.2017 CS Petrocub - Sheriff 1-6 0-3 S.Galbenă 12-00
79 14.05.2017 ȘSSF-Voran - Buiucani-Dacia II 0-6 0-0 Joma Arena 10-00
80 14.05.2017 ȘSSF nr.1-Voluntarii - FC Sportul 0-1 0-8 Zimbru 15-00
81 31.05.2017 Zimbru - Sheriff II 6-1 8-0 Zimbru 10-00
82 20.05.2017 Buiucani-Dacia - CS Petrocub 4-0 5-0 Joma Arena 15-00
83 21.05.2017 Sheriff - ȘSSF-Voran 20-0 2-1 Sheriff 11-00
84 20.05.2017 Buiucani-Dacia II - ȘSSF nr.1-Voluntarii 4-0 3-0 Joma Arena 9-00
85 21.05.2017 FC Sportul - Zaria 1-7 0-0 Ratus 13-00
86 27.05.2017 Sheriff II - Zaria 11-2 0-4 Sheriff 12-00
87 28.05.2017 CS Petrocub - Zimbru 0-2 1-0 S.Galbenă 12-00
88 27.05.2017 ȘSSF-Voran - Buiucani-Dacia 0-10 1-5 Real Succes 13-30
89 28.05.2017 ȘSSF nr.1-Voluntarii - Sheriff 0-13 0-3 Zimbru 14-00
90 28.05.2017 Buiucani-Dacia II - FC Sportul 4-2 1-2 Real Succes 16-00
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Etapa 4
Etapa 5
Etapa 6
Etapa 7
Etapa 8
Etapa 9
Etapa 10
Etapa 11
Etapa 12
Etapa 13
Etapa 14
1 11.09.2016 ȘS Anenii Noi - LTPS-2 2-4  1-5  Anenii Noi 12-00
2 10.09.2016 ȘS Orhei-Milsami - Real Succes 1-2  5-0  CSR Orhei 11-00
3 10.09.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - FC Sportul II 3-4  2-0  Ratuș 11-00
4 10.09.2016 CSC Dinamo-Gloria - LIRPS 0-3  1-0  Dinamo 9-00
5 17.09.2016 LTPS-2 - LIRPS 3-4  7-2  Zimbru 9-00
6 18.09.2016 FC Sportul II - CSC Dinamo-Gloria 2-3  0-1  Dinamo 9-00
7 17.09.2016 Real Succes - CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 2-1  2-6  Real Succes 11-00
8 18.09.2016 ȘS Anenii Noi - ȘS Orhei-Milsami 3-2  3-1  Anenii Noi 12-00
9 28.10.2016 ȘS Orhei-Milsami - LTPS-2 2-5  2-2  CSR Orhei 15-00
10 24.09.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni- ȘS Anenii Noi 2-3 5-1  Ratuș 12-00
11 24.09.2016 CSC Dinamo-Gloria - Real Succes 5-1 6-0  Dinamo 9-00
12 24.09.2016 LIRPS - FC Sportul II 5-2 2-0  Joma Arena 9-00
13 02.10.2016 LTPS-2 - FC Sportul II 1-3  1-1  Zimbru 16-00
14 02.10.2016 Real Succes - LIRPS 1-10  0-7  Real Succes 9-00
15 02.10.2016 ȘS Anenii Noi - CSC Dinamo-Gloria 3-6  2-5  Anenii Noi 15-30
16 02.10.2016 ȘS Orhei-Milsami -CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 7-1  4-0  CSR Orhei 11-00
17 09.10.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni- LTPS-2 3-8  2-1  Ratuș 11-00
18 08.10.2016 CSC Dinamo-Gloria- ȘS Orhei-Milsami 6-0  3-0  Dinamo 13-00
19 08.10.2016 LIRPS - ȘS Anenii Noi 3-1 4-1  Joma Arena 12-00
20 08.10.2016 FC Sportul II - Real Succes 5-1 4-0  Dinamo 16-00
21 16.10.2016 LTPS-2 - Real Succes 2-1  2-0  Zimbru 9-00
22 16.10.2016 ȘS Anenii Noi - FC Sportul II 3-3  2-6  Anenii Noi 14-30
23 15.10.2016 ȘS Orhei-Milsami - LIRPS 0-12  2-1  CSR Orhei 10-30
24 15.10.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - CSC Dinamo-Gloria 4-9  2-5  Ratuș 11-00
25 22.10.2016 CSC Dinamo-Gloria - LTPS-2 3-1  1-1  Dinamo 13-00
26 23.10.2016 LIRPS - CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 8-3  4-0  Joma Arena 14-00
27 23.10.2016 FC Sportul II - ȘS Orhei-Milsami 0-3  1-1  Dinamo 12-00
28 23.10.2016 Real Succes - ȘS Anenii Noi 5-1  0-2  Real Succes 15-00
29 02.04.2017 LTPS-2 - ȘS Anenii Noi 6-0 2-0 Anenii Noi 11-00
30 02.04.2017 Real Succes - ȘS Orhei-Milsami 7-0 0-1 Real Succes 12-00
31 31.03.2017 FC Sportul II - CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 3-1 0-3 Drăsliceni 15-00
32 02.04.2017 LIRPS- CSC Dinamo-Gloria 0-3 1-1 Joma Arena 10-00
33 08.04.2017 LIRPS - LTPS-2 2-5 1-2 Joma Arena 9-00
34 09.04.2017 CSC Dinamo-Gloria - FC Sportul II 3-3 2-1 Dinamo 12-00
35 09.04.2017 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - Real Succes 3-6 2-1 Real Succes 15-00
36 08.04.2017 ȘS Orhei-Milsami - ȘS Anenii Noi 3-1 4-1 CSR Orhei 11-00
37 29.04.2017 LTPS-2 - ȘS Orhei-Milsami 4-2 1-1 CSR Orhei 16-00
38 29.04.2017 ȘS Anenii Noi- CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 4-6 1-2 Puhaceni 11-00
39 29.04.2017 Real Succes - CSC Dinamo-Gloria 0-4 0-4 Real Succes 9-00
40 29.04.2017 FC Sportul II - LIRPS Ghidighici 2-5 3-2 Drasliceni 13-00
41 08.05.2017 FC Sportul II - LTPS-2 0-3 0-4 Ratus 15-00
42 07.05.2017 LIRPS - Real Succes 3-3 5-0 Real Succes 9-00
43 07.05.2017 CSC Dinamo-Gloria - ȘS Anenii Noi 3-1 7-0 Dinamo 12-00
44 06.05.2017 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - ȘS Orhei-Milsami 3-4 1-2 Ratuș 11-00
45 12.05.2017 LTPS-2 - CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 5-5 3-0 Ratus 16-00
46 13.05.2017 ȘS Orhei-Milsami - CSC Dinamo-Gloria 0-3 0-3 CSR Orhei 12-00
47 08.06.2017 ȘS Anenii Noi - LIRPS 4-3 1-3 Pugaceni 10-00
48 13.05.2017 Real Succes - FC Sportul II 1-2 1-0 Real Succes 9-00
49 20.05.2017 Real Succes - LTPS-2 1-7 0-6 Real Succes 9-00
50 21.05.2017 FC Sportul II - ȘS Anenii Noi 0-5 0-3 Anenii Noi 10-00
51 20.05.2017 LIRPS - ȘS Orhei-Milsami 3-0 2-1 Joma Arena 12-00
52 17.05.2017 CSC Dinamo-Gloria - CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 6-1 4-1 Dinamo 16-00
53 30.05.2017 LTPS-2 - CSC Dinamo-Gloria 3-0 3-1 Real Succes 10-00
54 28.05.2017 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - LIRPS 2-5 4-0 Ratuș 11-30
55 27.05.2017 ȘS Orhei-Milsami - FC Sportul II 7-2 9-0 CSR Orhei 15-00
56 28.05.2017 ȘS Anenii Noi - Real Succes 12-0 0-0 Anenii Noi 11-00
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru            
2. Buiucani-Dacia I            
3. Sheriff            
4. Zaria            
5. CSF Voluntarii            
6. CSC Dinamo            
7. Buiucani-Dacia II            
8. CS Petrocub            
9. Real Succes            
10. ȘSSF Nr.2-Voran            
11. FC Sportul            
12. ȘS Anenii Noi            

 

Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru            
2. Buiucani-Dacia I            
3. Sheriff            
4. Zaria            
5. CSF Voluntarii            
6. CSC Dinamo            
7. Buiucani-Dacia II            
8. CS Petrocub            
9. Real Succes            
10. ȘSSF Nr.2-Voran            
11. FC Sportul            
12. ȘS Anenii Noi            
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe U-13 U-14 Teren Ora
Etapa I
1 26.08.2017 Sheriff - CS Petrocub     Sheriff 11-00
2 26.08.2017 Real Succes - FC Sportul     Real Succes 9-00
3 29.08.2017 Buiucani-Dacia I - Buiucani-Dacia II     Joma Arena 9-00
4 27.08.2017 Zimbru - CSC Dinamo     Zimbru 9-00
5 27.08.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - ȘS Anenii Noi     Real Succes 10-00
6 26.08.2017 Zaria - CSF Voluntarii     ȘS Bălți 11-00
Etapa II
7 02.09.2017 CS Petrocub - CSF Voluntarii     S.Galbenă 11-00
8 03.09.2017 ȘS Anenii Noi - Zaria     Anenii Noi 12-00
9 03.09.2017 CSC Dinamo - ȘSSF Nr.2-Voran     Ghidighici 11-00
10 03.09.2017 Buiucani-Dacia II - Zimbru     Joma Arena 10-00
11 02.09.2017 FC Sportul - Buiucani-Dacia I     Ratuș 13-00
12 02.09.2017 Sheriff - Real Succes     Sheriff 13-00
Etapa III
13 10.09.2017 Real Succes - CS Petrocub     Real Succes 14-00
14 10.09.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia I     Sheriff 11-00
15 09.09.2017 Zimbru - FC Sportul     Zimbru 11-30
16 10.09.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Buiucani-Dacia II     Real Succes 9-00
17 09.09.2017 Zaria - CSC Dinamo     ȘS Bălți 13-30
18 10.09.2017 CSF Voluntarii - ȘS Anenii Noi     Zimbru  
Etapa IV
19 16.09.2017 CS Petrocub - ȘS Anenii Noi     S.Galbenă 14-00
20 17.09.2017 CSC Dinamo - CSF Voluntarii     Ghidighici 11-00
21 16.09.2017 Buiucani-Dacia II - Zaria     Joma Arena 14-30
22 17.09.2017 FC Sportul - ȘSSF Nr.2-Voran     Ratuș 14-00
23 16.09.2017 Sheriff - Zimbru     Sheriff 12-00
24 17.09.2017 Real Succes - Buiucani-Dacia I     Real Succes 9-00
Etapa V
25 23.09.2017 Buiucani-Dacia I - CS Petrocub     Joma Arena 12-30
26 23.09.2017 Zimbru - Real Succes     Zimbru 14-00
27 23.09.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Sheriff     Real Succes 12-00
28 24.09.2017 Zaria - FC Sportul     ȘS Bălți 11-00
29 24.09.2017 CSF Voluntarii - Buiucani-Dacia II     Zimbru  
30 23.09.2017 ȘS Anenii Noi - CSC Dinamo     Anenii Noi 10-00
Etapa VI
31 30.09.2017 CS Petrocub - CSC Dinamo     S.Galbenă 11-00
32 30.09.2017 Buiucani-Dacia II -ȘS Anenii Noi     Joma Arena 11-30
33 01.10.2017 FC Sportul - CSF Voluntarii     Ratuș 11-00
34 01.10.2017 Sheriff - Zaria     Sheriff 12-00
35 30.09.2017 Real Succes - ȘSSF Nr.2-Voran     Real Succes 15-00
36 30.09.2017 Buiucani-Dacia I - Zimbru     Joma Arena 9-00
Etapa VII
37 07.10.2017 Zimbru - CS Petrocub     Zimbru 14-00
38 07.10.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Buiucani-Dacia I     Real Succes 9-00
39 07.10.2017 Zaria - Real Succes     ȘS Bălți 12-00
40 08.10.2017 CSF Voluntarii - Sheriff     Zimbru  
41 08.10.2017 ȘS Anenii Noi - FC Sportul     Anenii Noi 11-00
42 07.10.2017 CSC Dinamo - Buiucani-Dacia II     Ghidighici 12-00
Etapa VIII
43 15.10.2017 CS Petrocub - Buiucani-Dacia II     S.Galbenă 14-00
44 14.10.2017 FC Sportul - CSC Dinamo     Ratuș 10-00
45 14.10.2017 Sheriff - ȘS Anenii Noi     Sheriff 11-00
46 14.10.2017 Real Succes - CSF Voluntarii     Real Succes 15-00
47 14.10.2017 Buiucani-Dacia I - Zaria     Joma Arena 11-00
48 14.10.2017 Zimbru - ȘSSF Nr.2-Voran     Zimbru 9-00
Etapa IX
49 22.10.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - CS Petrocub     Real Succes 13-30
50 22.10.2017 Zaria - Zimbru     ȘS Bălți 11-00
51 22.10.2017 CSF Voluntarii - Buiucani-Dacia I     Zimbru  
52 22.10.2017 ȘS Anenii Noi - Real Succes     Anenii Noi 14-00
53 21.10.2017 CSC Dinamo - Sheriff     Ghidighici 12-00
54 22.10.2017 Buiucani-Dacia II - FC Sportul     Joma Arena 10-00
Etapa X
55 28.10.2017 CS Petrocub - FC Sportul     S.Galbenă 11-00
56 29.10.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia II     Sheriff 12-00
57 29.10.2017 Real Succes - CSC Dinamo     Real Succes 9-00
58 29.10.2017 Buiucani-Dacia I - ȘS Anenii Noi     Joma Arena 12-00
59 28.10.2017 Zimbru - CSF Voluntarii     Zimbru 9-00
60 29.10.2017

ȘSSF Nr.2-Voran - Zaria

    Real Succes 14-00
Etapa XI
61 05.11.2017 Zaria - CS Petrocub     ȘS Bălți 13-30
62 05.11.2017 CSF Voluntarii - ȘSSF Nr.2-Voran     Zimbru  
63 05.11.2017 ȘS Anenii Noi - Zimbru     Anenii Noi 11-00
64 05.11.2017 CSC Dinamo - Buiucani-Dacia I     Ghidighici 12-00
65 05.11.2017 Buiucani-Dacia II - Real Succes     Joma Arena 10-00
66 04.11.2017 FC Sportul- Sheriff     Ratuș 13-00
Etapa XII
             
             
             
             
             
             
Etapa XIII
             
             
             
             
             
             
Etapa XIV
             
             
             
             
             
             
Etapa XV
             
             
             
             
             
             
Etapa XVI
             
             
             
             
             
             
Etapa XVII
             
             
             
             
             
             
Etapa XVIII
             
             
             
             
             
             
Etapa XIX
             
             
             
             
             
             
Etapa XX
             
             
             
             
             
             
Etapa XXI
             
             
             
             
             
             
Etapa XXII
             
             
             
             
             
             
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0 0
2. Zimbru 0 0 0 0 0 0
3. Buiucani-Dacia 0 0 0 0 0 0
4. Zaria 0 0 0 0 0 0
5. Real Succes 0 0 0 0 0 0
6. CSC Dinamo 0 0 0 0 0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 26.08.2017 CSC Dinamo - Zimbru   Ghidighici 9-00
2 28.08.2017 Zaria - Sheriff   ȘS Bălți 17-00
3 26.08.2017 Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena 9-00
Etapa II
4 03.09.2017 Buiucani-Dacia - CSC Dinamo   Joma Arena 13-00
5 02.09.2017 Real Succes - Zaria   Real Succes 12-00
6 03.09.2017 Sheriff - Zimbru   Sheriff 12-00
Etapa III
7 09.09.2017 CSC Dinamo - Sheriff   Ghidighici 12-00
8 09.09.2017 Zimbru - Real Succes   Zimbru 16-00
9 09.09.2017 Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți 16-00
Etapa IV
10 17.09.2017 Zaria - CSC Dinamo   ȘS Bălți 14-00
11 16.09.2017 Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena 9-00
12 16.09.2017 Real Succes - Sheriff   Real Succes 12-00
Etapa V
13 23.09.2017 CSC Dinamo - Real Succes   Ghidighici 11-00
14 24.09.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff 14-00
15 24.09.2017 Zimbru - Zaria   Zimbru 12-00
Etapa VI
16 01.10.2017 Zimbru - CSC Dinamo   Zimbru 12-00
17 30.09.2017 Sheriff - Zaria   Sheriff 12-00
18 01.10.2017 Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes 12-00
Etapa VII
19 08.10.2017 CSC Dinamo - Buiucani-Dacia   Ghidighici 12-00
20 07.10.2017 Zaria - Real Succes   ȘS Bălți 14-00
21 08.10.2017 Zimbru - Sheriff   Zimbru 16-00
Etapa VIII
22 14.10.2017 Sheriff - CSC Dinamo   Sheriff 13-00
23 15.10.2017 Real Succes - Zimbru   Real Succes 12-00
24 14.10.2017 Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena 14-00
Etapa IX
25 22.10.2017 CSC Dinamo - Zaria   Ghidighici 12-00
26 21.10.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru 16-00
27 22.10.2017 Sheriff - Real Succes   Sheriff 13-00
24-25-26.10.2017 Cupa FMF 1/16 tur
Etapa X
28 27.10.2017 Real Succes - CSC Dinamo   Real Succes 15-30
29 28.10.2017 Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena 12-30
30 28.10.2017 Zaria - Zimbru   ȘS Bălți 12-00
07-08-09.11.2017 Cupa FMF 1/16 retur
18-19.11.2017 Cupa FMF 1/8 tur
25-26.11.2017 Cupa FMF 1/8 retur
Etapa XI
31   CSC Dinamo - Zimbru   Ghidighici  
32   Zaria - Sheriff   ȘS Bălți  
33   Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena  
Etapa XII
34   Buiucani-Dacia - CSC Dinamo   Joma Arena  
35   Real Succes - Zaria   Real Succes  
36   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIII
37   CSC Dinamo - Sheriff   Ghidighici  
38   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
39   Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți  
Etapa XIV
40   Zaria - CSC Dinamo   ȘS Bălți  
41   Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena  
42   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
Etapa XV
43   CSC Dinamo - Real Succes   Ghidighici  
44   Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff  
45   Zimbru - Zaria   Zimbru  
Etapa XVI
46   Zimbru - CSC Dinamo   Zimbru  
47   Sheriff - Zaria   Sheriff  
48   Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes  
Etapa XVII
49   CSC Dinamo - Buiucani-Dacia   Ghidighici  
50   Zaria - Real Succes   ȘS Bălți  
51   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XVIII
52   Sheriff - CSC Dinamo   Sheriff  
53   Real Succes - Zimbru   Real Succes  
54   Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena  
Etapa XIX
55   CSC Dinamo - Zaria   Ghidighici  
56   Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru  
57   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
Etapa XX
58   Real Succes - CSC Dinamo   Real Succes  
59   Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena  
60   Zaria - Zimbru   ȘS Bălți  
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Zaria 0 0 0 0 0 0
2. Buiucani-Dacia 0 0 0 0 0 0
3. Zimbru 0 0 0 0 0 0
4. Sheriff 0 0 0 0 0 0
5. Real Succes 0 0 0 0 0 0
6. CSF Măgdăcești 0 0 0 0 0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 27.08.2017 CSF-ȘS Măgdăcești - Sheriff   Ratuș 17-00
2 28.08.2017 Real Succes - Zimbru   Real Succes 17-00
3 26.08.2017 Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena 17-00
Etapa II
4 02.09.2017 Buiucani-Dacia - CSF-ȘS Măgdăcești   Joma Arena 10-30
5 03.09.2017 Zaria - Real Succes   ȘS Bălți 14-00
6 03.09.2017 Zimbru - Sheriff   Zimbru 12-00
Etapa III
7 10.09.2017 CSF-ȘS Măgdăcești - Zimbru   Ratuș 12-00
8 09.09.2017 Sheriff - Zaria   Sheriff 13-00
9 10.09.2017 Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes 17-00
Etapa IV
10 16.09.2017 Real Succes - CSF-ȘS Măgdăcești   Real Succes 14-00
11 16.09.2017 Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena 12-30
12 16.09.2017 Zaria - Zimbru   ȘS Bălți 11-30
Etapa V
13 23.09.2017 CSF-ȘS Măgdăcești - Zaria   Ratuș 14-00
14 24.09.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru 14-00
15 24.09.2017 Sheriff - Real Succes   Sheriff 12-00
Etapa VI
16 15.10.2017 Sheriff - CSF-ȘS Măgdăcești   Sheriff 12-00
17 14.10.2017 Zimbru - Real Succes   Zimbru 12-00
18 15.10.2017 Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți 12-00
24-25-26.10.2017 Cupa FMF 1/16 tur
Etapa VII
19 21.10.2017 CSF-ȘS Măgdăcești - Buiucani-Dacia   Ratuș 12-00
20 22.10.2017 Real Succes - Zaria   Real Succes 11-00
21 22.10.2017 Sheriff - Zimbru   Sheriff 15-00
Etapa VIII
22 28.10.2017 Zimbru - CSF-ȘS Măgdăcești   Zimbru 12-00
23 29.10.2017 Zaria - Sheriff   ȘS Bălți 14-00
24 28.10.2017 Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena 14-30
Etapa IX
25 05.11.2017 CSF-ȘS Măgdăcești - Real Succes   Ratuș 11-00
26 05.11.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff 12-00
27 04.11.2017 Zimbru - Zaria   Zimbru 12-00
07-08-09.11.2017 Cupa FMF 1/16 retur
Etapa X
28 11.11.2017 Zaria - CSF-ȘS Măgdăcești   ȘS Bălți 11-00
29 12.11.2017 Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena 10-00
30 12.11.2017 Real Succes - Sheriff   Real Succes 14-30
18-19.11.2017 Cupa FMF 1/8 tur
25-26.11.2017 Cupa FMF 1/8 retur
Etapa XI
31   CSF-ȘS Măgdăcești - Sheriff   Ratuș  
32   Real Succes - Zimbru   Real Succes  
33   Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena  
Etapa XII
34   Buiucani-Dacia - CSF-ȘS Măgdăcești   Joma Arena  
35   Zaria - Real Succes   ȘS Bălți  
36   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XIII
37   CSF-ȘS Măgdăcești - Zimbru   Ratuș  
38   Sheriff - Zaria   Sheriff  
39   Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes  
Etapa XIV
40   Real Succes - CSF-ȘS Măgdăcești   Real Succes  
41   Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena  
42   Zaria - Zimbru ȘS Bălți      
Etapa XV
43   CSF-ȘS Măgdăcești - Zaria   Ratuș  
44   Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru  
45   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
Etapa XVI
46   Sheriff - CSF-ȘS Măgdăcești   Sheriff  
47   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
48   Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți  
Etapa XVII
49   CSF-ȘS Măgdăcești - Buiucani-Dacia   Ratuș  
50   Real Succes - Zaria   Real Succes  
51   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XVIII
52   Zimbru - CSF-ȘS Măgdăcești   Zimbru  
53   Zaria - Sheriff   ȘS Bălți  
54   Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena  
Etapa XIX
55   CSF-ȘS Măgdăcești - Real Succes   Ratuș  
56   Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff  
57   Zimbru - Zaria   Zimbru  
Etapa XX
58   Zaria - CSF-ȘS Măgdăcești   ȘS Bălți  
59   Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena  
60   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0 0
2. Zimbru 0 0 0 0 0 0
3. Buiucani-Dacia 0 0 0 0 0 0
4. Zaria 0 0 0 0 0 0
5. Real Succes 0 0 0 0 0 0
6. CSF Voluntarii 0 0 0 0 0 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 27.08.2017 Zaria - CSF Voluntarii   ȘS Bălți 17-00
2 27.08.2017 Zimbru - Real Succes   Zimbru 17-00
3 28.08.2017 Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena 17-00
Etapa II
4 02.09.2017 CSF Voluntarii - Sheriff   Joma Arena 12-30
5 03.09.2017 Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes 11-00
6 02.09.2017 Zaria - Zimbru   ȘS Bălți 12-00
Etapa III
7 10.09.2017 Zimbru - CSF Voluntarii   Zimbru 15-00
8 09.09.2017 Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena 11-00
9 10.09.2017 Sheriff - Real Succes   Sheriff 16-00
Etapa IV
10 17.09.2017 CSF Voluntarii - Real Succes   Joma Arena 10-00
11 16.09.2017 Zaria - Sheriff   ȘS Bălți 14-00
12 17.09.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru 12-00
Etapa V
13 23.09.2017 Buiucani-Dacia - CSF Voluntarii   Joma Arena 10-30
14 23.09.2017 Sheriff - Zimbru   Sheriff 13-00
15 24.09.2017 Real Succes - Zaria   Real Succes 12-00
Etapa VI
16 15.10.2017 CSF Voluntarii - Zaria   Joma Arena 14-00
17 15.10.2017 Real Succes - Zimbru   Real Succes 14-00
18 15.10.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff 14-00
Etapa VII
19 21.10.2017 Sheriff - CSF Voluntarii   Sheriff 13-00
20 22.10.2017 Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena 13-00
21 21.10.2017 Zimbru - Zaria   Zimbru 14-00
Etapa VIII
22 29.10.2017 CSF Voluntarii - Zimbru   Joma Arena 10-00
23 29.10.2017 Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți 11-30
24 28.10.2017 Real Succes - Sheriff   Real Succes 15-00
Etapa IX
25 05.11.2017 Real Succes - CSF Voluntarii   Real Succes 9-00
26 04.11.2017 Sheriff - Zaria   Sheriff 13-00
27 04.11.2017 Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena 12-30
Etapa X
28 11.11.2017 CSF Voluntarii - Buiucani-Dacia   Joma Arena 11-00
29 12.11.2017 Zimbru - Sheriff   Zimbru 12-00
30 12.11.2017 Zaria - Real Succes   ȘS Bălți 12-00
Etapa XI
31   Zaria - CSF Voluntarii   ȘS Bălți  
32   Zimbru - Real Succes   Zimbru  
33   Buiucani-Dacia - Sheriff   Joma Arena  
Etapa XII
34   CSF Voluntarii - Sheriff   Joma Arena  
35   Real Succes - Buiucani-Dacia   Real Succes  
36   Zaria - Zimbru   ȘS Bălți  
Etapa XIII
37   Zimbru - CSF Voluntarii   Zimbru  
38   Buiucani-Dacia - Zaria   Joma Arena  
39   Sheriff - Real Succes   Sheriff  
Etapa XIV
40   CSF Voluntarii - Real Succes   Joma Arena  
41   Zaria - Sheriff   ȘS Bălți  
42   Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru  
Etapa XV
43   Buiucani-Dacia - CSF Voluntarii   Joma Arena  
44   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
45   Real Succes - Zaria   Real Succes  
Etapa XVI
46   CSF Voluntarii - Zaria   Joma Arena  
47   Real Succes - Zimbru   Real Succes  
48   Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff  
Etapa XVII
49   Sheriff - CSF Voluntarii   Sheriff  
50   Buiucani-Dacia - Real Succes   Joma Arena  
51   Zimbru - Zaria   Zimbru  
Etapa XVIII
52   CSF Voluntarii - Zimbru   Joma Arena  
53   Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți  
54   Real Succes - Sheriff   Real Succes  
Etapa XIX
55   Real Succes - CSF Voluntarii   Real Succes  
56   Sheriff - Zaria   Sheriff  
57   Buiucani-Dacia - Zimbru   Joma Arena  
Etapa XX
58   CSF Voluntarii - Buiucani-Dacia   Joma Arena  
59   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
60   Zaria - Real Succes   ȘS Bălți  
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Sheriff 0 0 0 0 0 0
2. Zimbru 0 0 0 0 0 0
3. Buiucani-Dacia 0 0 0 0 0 0
4. Zaria 0 0 0 0 0 0
5. ȘSSF Nr.2-Voran 0 0 0 0 0 0
6. CS Petrocub 0 0 0 0 0 0
PROGRAMUL MECIURILOR

PROGRAMUL MECIURILOR

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 26.08.2017 Sheriff - ȘSSF Nr.2-Voran   Sheriff 17-00
2 26.08.2017 Zimbru - CS Petrocub   Zimbru 17-00
3 26.08.2017 Buiucani-Dacia - Zaria   Ghidighici (c.s. Dacia) 17-00
Etapa II
4 02.09.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Zaria   Real Succes 14-00
5 02.09.2017 CS Petrocub - Buiucani-Dacia   S. Galbenă 14-30
6 03.09.2017 Sheriff - Zimbru   Sheriff 14-00
Etapa III
7 09.09.2017 Zimbru - ȘSSF Nr.2-Voran   Zimbru 14-00
8 10.09.2017 Buiucani-Dacia - Sheriff   Ghidighici (c.s. Dacia) 12-00
9 10.09.2017 Zaria - CS Petrocub   ȘS Bălți 12-00
Etapa IV
10 17.09.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - CS Petrocub   Real Succes 15-00
11 17.09.2017 Sheriff - Zaria   Sheriff 13-00
12 17.09.2017 Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru 14-00
Etapa V
13 24.09.2017 Buiucani-Dacia - ȘSSF Nr.2-Voran   Ghidighici (c.s. Dacia) 12-00
14 24.09.2017 Zaria - Zimbru   ȘS Bălți 14-30
15 24.09.2017 CS Petrocub - Sheriff   S. Galbenă 14-30
Etapa VI
16 14.10.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Sheriff   Real Succes 12-30
17 14.10.2017 CS Petrocub - Zimbru   S. Galbenă 15-15
18 15.10.2017 Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți 14-00
Etapa VII
19 22.10.2017 Zaria - ȘSSF Nr.2-Voran   ȘS Bălți 14-00
20 22.10.2017 Buiucani-Dacia - CS Petrocub   Ghidighici (c.s. Dacia) 12-00
21 22.10.2017 Zimbru - Sheriff   Zimbru 13-00
Etapa VIII
22 05.11.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Zimbru   Real Succes 11-30
23 05.11.2017 Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff 14-00
24 05.11.2017 CS Petrocub - Zaria   S. Galbenă 13-00
Etapa IX
25 11.11.2017 CS Petrocub - ȘSSF Nr.2-Voran   S. Galbenă 12-00
26 11.11.2017 Zaria - Sheriff   ȘS Bălți 14-00
27 12.11.2017 Buiucani-Dacia - Zimbru   Ghidighici (c.s. Dacia) 12-00
Etapa X
28 19.11.2017 ȘSSF Nr.2-Voran - Buiucani-Dacia   Real Succes 12-00
29 19.11.2017 Zimbru - Zaria   Zimbru 12-00
30 19.11.2017 Sheriff - CS Petrocub   Sheriff 12-00
Etapa XI
31   Sheriff - ȘSSF Nr.2-Voran   Sheriff  
32   Zimbru - CS Petrocub   Zimbru  
33   Buiucani-Dacia - Zaria   Ghidighici (c.s. Dacia)  
Etapa XII
34   ȘSSF Nr.2-Voran - Zaria   Real Succes  
35   CS Petrocub - Buiucani-Dacia   S.Galbenă  
36   Sheriff - Zimbru   Sheriff  
Etapa XIII
37   Zimbru - ȘSSF Nr.2-Voran   Zimbru  
38   Buiucani-Dacia - Sheriff   Ghidighici (c.s. Dacia)  
39   Zaria - CS Petrocub   ȘS Bălți  
Etapa XIV
40   ȘSSF Nr.2-Voran - CS Petrocub   Real Succes  
41   Sheriff - Zaria   Sheriff  
42   Zimbru - Buiucani-Dacia   Zimbru  
Etapa XV
43   Buiucani-Dacia - ȘSSF Nr.2-Voran   Ghidighici (c.s. Dacia)  
44   Zaria - Zimbru   ȘS Bălți  
45   CS Petrocub - Sheriff   S.Galbenă  
Etapa XVI
46   ȘSSF Nr.2-Voran - Sheriff   Real Succes  
47   CS Petrocub - Zimbru   S.Galbenă  
48   Zaria - Buiucani-Dacia   ȘS Bălți  
Etapa XVII
49   Zaria - ȘSSF Nr.2-Voran   ȘS Bălți  
50   Buiucani-Dacia - CS Petrocub   Ghidighici (c.s. Dacia)  
51   Zimbru - Sheriff   Zimbru  
Etapa XVIII
52   ȘSSF Nr.2-Voran - Zimbru   Real Succes  
53   Sheriff - Buiucani-Dacia   Sheriff  
54   CS Petrocub - Zaria   S.Galbenă  
Etapa XIX
55   CS Petrocub - ȘSSF Nr.2-Voran   S.Galbenă  
56   Zaria - Sheriff   ȘS Bălți  
57   Buiucani-Dacia - Zimbru   Ghidighici (c.s. Dacia)  
Etapa XX
58   ȘSSF Nr.2-Voran - Buiucani-Dacia   Real Succes  
59   Zimbru - Zaria   Zimbru  
60   Sheriff - CS Petrocub   Sheriff