Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. Atletic 10 7 2 1 31-10 23
2. Junior Tiraspol 10 7 2 1 36-11 23
3. Zaria Chițcani 10 6 2 2 24-8 20
4. ȘS Căușeni 10 6 0 4 22-18 18
5. CS Narubai 10 4 3 3 17-11 15
6. ȘS Grigoripol 10 5 0 5 14-20 15
7. Junior Bender 10 4 3 3 27-14 15
8. ȘS Ciobruciu 10 4 1 5 21-17 13
9. Olan 10 2 3 5 5-12 9
10. ȘS Dubăsari 10 1 2 7 11-21 5
11. Zaria Butor 10 0 0 10 4-70 0
Etapa I
Etapa II
Etapa III
Etapa IV
Etapa V
Etapa VI
Etapa VII
Etapa VIII
Etapa IX
Etapa X
Etapa XI
1 19.11 Atletic - SS Ciobruciu 2-1  St.Voda 14.00
2 19.11 SS Causeni - Zaria Butor 7-0  Causeni 14.00
3 19.11 Olan - Zaria Chitcani 0-0  Olanesti 14.00
4 19.11 SS Grigoripol - Junior Bender 3-1  Grigoripol 14.00
5 19.11 SS- Dubasari - Junior Tiraspol 1-1  Dubasari 14.00
6   Narubai - libera      

 

7 17.09 SS Ciobruciu - SS Causeni 2-4  Ciobruciu 16.00
8 17.09 Zaria Butor-Olan 0-2  Grigoripol 14.00
9 17.09 Zaria Chitcani - SS Grigoripol 5-0  Chitcani 14.00
10 17.09 Junior Bender-- SS- Dubasari 6-1  Selcovic 14.00
11 17.09 Junior Tiraspol- Narubai 1-0  Tiraspol 16.00
12   Atletic - libera    
13 24.09 SS Causeni - Atletic 1-2  Causeni 14.00
14 24.09 Olan - SS Ciobruciu 0-2  Olanesti 11.00
15 24.09 SS Grigoripol - Zaria Butor 3-0  Grigoripol 14.00
16 26.10 SS- Dubasari - Zaria Chitcani 2-3  Dubasari 15.00
17 24.09 Narubai - Junior Bender 0-0  Ribnita 11.00
18   Junior Tiraspol - libera    
19 01.10 Atletic - Olan 1-1  St.Voda 14.00
20 30.09 SS Ciobruciu - SS Grigoripol 3-2  Ciobruciu 15.00
21 29.09 Zaria Butor - SS- Dubasari 2-6  Grigoripol 15.00
22 12.10 Zaria Chitcani - Narubai 4-0  Chitcani 16.00
23 01.10 Junior Bender - Junior Tiraspol 2-2  Selcovic 14.00
24   SS Causeni - libera    
25 12.10 Olan - SS Causeni 0-3  Olanesti 15.00
26 19.10 SS Grigoripol - Atletic 2-1  Grigoripol 15.00
27 09.11 SS- Dubasari - SS Ciobruciu 0-0  Dubasari 14.00
28 17.11 Narubai - Zaria Butor 5-0  Ribnita 13.00
29 07.10 Junior Tiraspol - Zaria Chitcani 3-2  Tiraspol 15.00
30   Junior Bender - libera      

 

31 15.10 SS Causeni - SS Grigoripol 1-0  Causeni 12.00
32 15.10 Atletic - SS- Dubasari 2-0  St.Voda 14.00
33 14.10 SS Ciobruciu - Narubai 2-3  Ciobruciu 14.00
34 15.10 Zaria Butor - Junior Tiraspol 0-9  Grigoripol 14.00
35 15.10 Zaria Chitcani - Junior Bender 1-1  Chitcani 14.00
36   Olan - libera    
37 22.10 SS Grigoripol- Olan 3-0  Grigoripol 14.00
38 22.10 SS- Dubasari - SS Causeni 0-1  Dubasari 14.00
39 21.10 Narubai - Atletic 2-2  Ribnita 15.00
40 22.10 Junior Tiraspol - SS Ciobruciu 3-1  Tiraspol 15.00
41 21.10 Junior Bender - Zaria Butor 11-0  Selcovic 15.00
42   Zaria Chitcani - libera      
 
43 29.10 Olan - SS- Dubasari 2-1  Olanesti 14.00
44 28.10 SS Causeni - Narubai 2-0  Causeni 14.00
45 29.10 Atletic - Junior Tiraspol 2-1  St.Voda 14.00
46 29.10 SS Ciobruciu - Junior Bender 3-2  Ciobruciu 10.00
47 29.10 Zaria Butor - Zaria Chitcani 1-6  Grigoripol 14.00
48   SS Grigoripol - libera    
49 02.11 SS- Dubasari - SS Grigoripol 0-1  Dubasari 14.00
50 02.11 Narubai - Olan 0-0  Ribnita 14.00
51 02.11 Junior Tiraspol - SS Causeni 10-3  Tiraspol 14.00
52 02.11 Junior Bender - Atletic 1-4  Selcovic 14.00
53 02.11 Zaria Chitcani - SS Ciobruciu 1-0  Chitcani 14.00
54   Zaria Butor - libera    
55 06.11 SS Grigoripol - Narubai 0-4  Grigoripol 12.00
56 05.11 Olan - Junior Tiraspol 0-1  Olanesti 14.00
57 05.11 SS Causeni - Junior Bender 0-2  Causeni 11.00
58 05.11 Atletic - Zaria Chitcani 1-0  St.Voda 14.00
59 05.11 SS Ciobruciu - Zaria Butor 7-0  Ciobruciu 14.00
60   SS- Dubasari - libera    
61 11.11 Narubai - SS- Dubasari 3-0  Ribnita 14.00
62 12.11 Junior Tiraspol - SS Grigoripol 5-0  Tiraspol 14.00
63 11.11 Junior Bender - Olan 1-0  Selcovic 14.00
64 12.11 Zaria Chitcani - SS Causeni 2-0  Chitcani 14.00
65 12.11 Zaria Butor - Atletic 1-14  Grigoripol 14.00
66   SS Ciobruciu - libera    
Etapa I
Etapa II
Etapa III
Etapa IV
Etapa V
Etapa VI
Etapa VII
Etapa VIII
1 03.11 Atletic - «ŞS – Ciobruciu» 4-0  1-4  Ştefan Vodă 12.00
2 18.09 ŞS Căuşeni - ŞS Dubăsari 3-3  1-1 Căuşeni 12.00
3 18.09 Olan - SS Grigoriopol 3-1  4-0 Olanesti 12.00
4 25.09 ŞS Dubăsari- Atletic 1-2  6-0 Dubasari 12.00
5 25.09 «ŞS – Ciobruciu» - SS Grigoripol 3-3  2-0 Ciobruciu 12.00
6 25.09 ŞS Căuşeni - Olan 3-3  4-0 Căuşeni 12.00
7 02.10 SS Grigoripol - Atletic 1-4 1-3 Grigoriopol 12.00
8 02.10 Olan - ŞS Dubăsari 3-2 1-2 Olanesti 12.00
9 02.10 «ŞS – Ciobruciu» - ŞS Căuşeni 4-4 4-0 Ciobruciu 12.00
10 09.10 Atletic - Olan 2-3  3-0  Ştefan Vodă 12.00
11 09.10 ŞS Căuşeni - SS Grigoripol 3-1  4-1  Căuşeni 12.00
12 09.10 ŞS Dubăsari - «ŞS – Ciobruciu» 4-1  0-2  Dubasari 12.00
13 16.10 Atletic - ŞS Căuşeni 5-1 4-0  Ştefan Vodă 12.00
14 16.10 Olan- «ŞS – Ciobruciu» 0-0 1-2  Olanesti 12.00
15 16.10 SS Grigoripol -ŞS Dubăsari 3-3 0-0  Grigoriopol 12.00
16 23.10 «ŞS – Ciobruciu» - Atletic 5-2  6-1  Ciobruciu 12.00
17 23.10 ŞS Dubăsari- ŞS Căuşeni 0-1  4-0  Dubasari 12.00
18 23.10 SS Grigoripol - Olan 3-1  7-0  Grigoriopol 12.00
19 30.10 Atletic - ŞS Dubăsari 0-1  2-3  Ştefan Vodă 12.00
20 30.10 SS Grigoripol-«ŞS – Ciobruciu» 2-0  2-0  Grigoriopol 12.00
21 30.10 Olan - ŞS Căuşeni 3-2  0-2  Olanesti 12.00
22 06.11 Atletic - SS Grigoripol 5-0  5-3  Ştefan Vodă 12.00
23 12.11 ŞS Dubăsari - Olan 1-0  4-1  Dubasari 14.00
24 06.11 ŞS Căuşeni - «ŞS – Ciobruciu» 4-2  4-2  Căuşeni 11.00