Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 8 7 0 1 27-7 21
2. ȘS Nisporeni 8 5 3 0 18-5 18
3. CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni 8 5 1 2 19-8 16
4. ȘS Cricova 8 5 1 2 30-13 16
5. ȘS Telenești 8 4 1 3 12-9 13
6. ȘS Ialoveni 8 3 1 4 12-12 10
7. Codru-Juniori 8 1 2 5 3-15 5
8. ȘS Stăuceni 8 1 0 7 5-30 3
9. ȘS Strășeni 8 0 1 7 2-29 1
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Etapa 4
Etapa 5
Etapa 6
Etapa 7
Etapa 8
Etapa 9
Etapa 10
Etapa 11
Etapa 12
Etapa 13
Etapa 14
Etapa 15
Etapa 16
Etapa 17
Etapa 18
Etapa 19
1   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni - liberă      
2 17.09.2016 ȘS Ungheni-ȘS Stăuceni 6-0  Ungheni 12.00
3 17.09.2016 ȘS Telenești-ȘS Nisporeni 1-2  Telenesti 12.00
4 17.09.2016 ȘS Cricova-ȘS Strășeni 8-0  Cojusna 12.00
5 17.09.2016 ȘS Ialoveni-Codru-Juniori 3-0  Ialoveni 12.00
6   Codru-Juniori - liberă      
7 24.09.2016 ȘS Strășeni-ȘS Ialoveni 0-3  Cojușna 12.00
8 24.09.2016 ȘS Nisporeni-ȘS Cricova 3-3  Nisporeni 12.00
9 24.09.2016 ȘS Stăuceni-ȘS Telenești 1-2  Stăuceni 12.00
10 24.09.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni-ȘS Ungheni 2-3  Ratus 10.30
11   ȘS Ungheni - liberă      
12 01.10.2016 ȘS Telenești-CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  2-1  Inești 12.00
13 01.10.2016 ȘS Cricova-ȘS Stăuceni 7-1  Cricova 12.00
14 01.10.2016 ȘS Ialoveni-ȘS Nisporeni 0-1  Ialoveni 12.00
15 01.10.2016 Codru-Juniori-ȘS Strășeni 1-1  Sipoteni 12.00
16   ȘS Strășeni - liberă      
17 08.10.2016 ȘS Nisporeni-Codru-Juniori 0-0  Nisporeni 12.00
18 08.10.2016 ȘS Stăuceni-ȘS Ialoveni 0-3  Stăuceni 11.00
19 04.11.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni -ȘS Cricova 2-1  Drasliceni 12.00
20 03.11.2016 ȘS Ungheni-ȘS Telenești 1-0  Ungheni 12.00
21   ȘS Telenești - liberă      
22 15.10.2016 ȘS Cricova-ȘS Ungheni 1-4  Cricova 12.00
23 14.10.2016 ȘS Ialoveni-CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  0-5  Ialoveni 16.00
24 15.10.2016 Codru-Juniori-ȘS Stăuceni 2-0  Călărași 12.00
25 15.10.2016 ȘS Strășeni-ȘS Nisporeni 0-2  Cojușna 12.00
26   ȘS Nisporeni - liberă      
27 23.10.2016 ȘS Stăuceni-ȘS Strășeni 2-1  Stăuceni 12.00
28 22.10.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni -Codru-Juniori 2-0  Drăsliceni 12.00
29 22.10.2016 ȘS Ungheni-ȘS Ialoveni 2-1  Ungheni 12.00
30 22.10.2016 ȘS Telenești-ȘS Cricova 2-3  Inești 12.00
31   ȘS Cricova - liberă      
32 29.10.2016 ȘS Ialoveni-ȘS Telenești 1-1  Ialoveni 11.00
33 29.10.2016 Codru-Juniori-ȘS Ungheni 0-3  Sipoteni 12.00
34 28.10.2016 ȘS Strășeni-CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  0-3  Cojușna 16.00
35 29.10.2016 ȘS Nisporeni-ȘS Stăuceni 6-0  Nisporeni 10.00
36   ȘS Stăuceni - liberă      
37 06.11.2016 CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni -ȘS Nisporeni 1-1  Ratus 12.00
38 06.11.2016 ȘS Ungheni-ȘS Strășeni 8-0  Ungheni 11.00
39 06.11.2016 ȘS Telenești-Codru-Juniori 2-0  Inești 12.00
40 07.11.2016 ȘS Cricova-ȘS Ialoveni 3-1  Cricova 15.00
41   ȘS Ialoveni - liberă      
42 12.11.2016 Codru-Juniori-ȘS Cricova 0-4  Sipoteni 12.00
43 12.11.2016 ȘS Strășeni-ȘS Telenești 0-2  Cojușna 12.00
44 12.11.2016 ȘS Nisporeni-ȘS Ungheni 3-0  Nisporeni 12.00
45 17.11.2016 ȘS Stăuceni-CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  1-3  Drasliceni 15.00
46   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  - liberă      
47   ȘS Stăuceni - ȘS Ungheni   Stăuceni 12.00
48   ȘS Nisporeni – ȘS Telenești   Nisporeni 12.00
49   ȘS Strășeni – ȘS Cricova   Cricova 12.00
50   Codru-Juniori - ȘS Ialoveni   Călărași 12.00
51   Codru-Juniori - liberă      
52   ȘS Ialoveni – ȘS Strășeni   Ialoveni 12.00
53   ȘS Cricova – ȘS Nisporeni   Cricova 12.00
54   ȘS Telenești – ȘS Stăuceni   Inești 12.00
55   ȘS Ungheni – CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni    Ungheni 12.00
56   ȘS Ungheni - liberă      
57   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  – ȘS Telenești   Drăsliceni 12.00
58   ȘS Stăuceni – ȘS Cricova   Stăuceni 12.00
59   ȘS Nisporeni – ȘS Ialoveni   Nisporeni 12.00
60   ȘS Strășeni – Codru-Juniori   Cojușna 12.00
61   ȘS Strășeni - liberă      
62   Codru-Juniori – ȘS Nisporeni   Sipoteni 12.00
63   ȘS Ialoveni – ȘS Stăuceni   Ialoveni 12.00
64   ȘS Cricova – CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni    Cricova 12.00
65   ȘS Telenești – ȘS Ungheni   Inești 12.00
66   ȘS Telenești - liberă      
67   ȘS Ungheni – ȘS Cricova   Ungheni 12.00
68   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  – ȘS Ialoveni   Drăsliceni 12.00
69   ȘS Stăuceni – Codru-Juniori   Stăuceni 12.00
70   ȘS Nisporeni – ȘS Strășeni   Nisporeni 12.00
71   ȘS Nisporeni - liberă      
72   ȘS Strășeni – ȘS Stăuceni   Cojușna 12.00
73   Codru-Juniori –CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni    Sipoteni 12.00
74   ȘS Ialoveni – ȘS Ungheni   Ialoveni 12.00
75   ȘS Cricova – ȘS Telenești   Cricova 12.00
76   ȘS Cricova - liberă      
77   ȘS Telenești – ȘS Ialoveni   Inești 12.00
78   ȘS Ungheni – Codru-Juniori   Ungheni 12.00
79   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni  – ȘS Strășeni   Drăsliceni 12.00
80   ȘS Stăuceni – ȘS Nisporeni   Stăuceni 12.00
81   ȘS Stăuceni - liberă      
82   ȘS Nisporeni –CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni    Nisporeni 12.00
83   ȘS Strășeni – ȘS Ungheni   Cojușna 12.00
84   Codru-Juniori – ȘS Telenești   Sipoteni 12.00
85   ȘS Ialoveni – ȘS Cricova   Ialoveni 12.00
86   ȘS Ialoveni - liberă      
87   ȘS Cricova – Codru-Juniori   Cricova 12.00
88   ȘS Telenești – ȘS Strășeni   Inești 12.00
89   ȘS Ungheni – ȘS Nisporeni   Ungheni 12.00
90   CSF-ȘS Măgdăcești-Drăsliceni – ȘS Stăuceni   Drăsliceni 12.00
TUR
Nr.
Data
Echipe
Scor
Teren
Ora
Etapa I
1 01.05.14 Geotermal - Anenii Noi 6-1 CSCT Buiucani 13-00
2 01.05.14 Lexmax - Medic 11-0 UTM 11-00
3 03.05.14 Poliproject - Grătieşti 12-0 Mileştii Mici 16-00
4 04.05.14 Stăuceni - Eikomena 3-0 Stăuceni 10-00
5 04.05.14 Dinamo - Codru   Dinamo 11-00
6 01.05.14 Izvoraş-67 - Avîntul 2-2 Drăsliceni 10-00
7   Cojuşna - liberă      
Etapa II
8 08.05.14 Anenii Noi - Lexmax 2-7 Puhăceni 17-30
9 11.05.14 Medic - Poliproject 0-2 UTM 10-00
10 11.05.14 Grătieşti - Stăuceni 1-6 Grătieşti 10-00
11 08.05.14 Eikomena - Dinamo 1-1 Dinamo 18-00
12 08.05.14 Codru - Izvoraş-67 4-0 Chiperceni 18-00
13 08.05.14 Avîntul - Cojuşna 3-1 Nimoreni 17-30
14   Geotermal - liberă      
Etapa III
15 15.05.14 Lexmax - Geotermal 0-1 UTM 18-00
16 18.05.14 Poliproject - Anenii Noi 5-1 Mileştii Mici 10-00
17 18.05.14 Stăuceni - Medic 6-3 Stăuceni 10-00
18 15.05.14 Dinamo - Grătieşti 8-1 Dinamo 18-00
19 15.05.14 Izvoraş-67 - Eikomena 4-2 Drăsliceni 18-00
20 18.05.14 Cojuşna - Codru 0-3 Cojuşna 10-00
21   Avîntul - liberă      
Etapa IV
22 25.05.14 Geotermal - Poliproject 3-3 CSCT Buiucani 10-00
23 22.05.14 Anenii Noi - Stăuceni 1-3 Anenii Noi 18-00
24 25.05.14 Medic - Dinamo 2-3 UTM 10-00
25 25.05.14 Grătieşti - Izvoraş-67 1-4 Grătieşti 10-00
26 22.05.14 Eikomena - Cojuşna 2-2 Cricova 18-00
27 21.05.14 Codru - Avîntul 0-2 Chiperceni 18-00
28   Lexmax - liberă      
Etapa V
29 31.05.14 Poliproject - Lexmax 4-2 UTM 17-30
30 01.06.14 Stăuceni - Geotermal 2-5 Stăuceni 10-00
31 29.05.14 Dinamo - Anenii Noi 6-1 Dinamo 18-00
32 29.05.14 Izvoraş-67 - Medic 2-0 Drăsliceni 18-00
33 01.06.14 Cojuşna - Grătieşti 4-1 Cojuşna 10-00
34 29.05.14 Avîntul - Eikomena 6-1 Nimoreni 18-00
35   Codru - liberă      
Etapa VI
36 07.06.14 Lexmax - Stăuceni 6-0 UTM 17-30
37 05.06.14 Geotermal - Dinamo 2-4 CSCT Buiucani 17-00
38 05.06.14 Anenii Noi - Izvoraş-67 1-2 Anenii Noi 18-00
39 05.06.14 Medic - Cojuşna 2-3 UTM 18-00
40 08.06.14 Grătieşti - Avîntul 1-2 Grătieşti 11-30
41 06.06.14 Eikomena - Codru 0-2 Chiperceni 18-00
42   Poliproject - liberă      
Etapa VII
43 15.06.14 Stăuceni - Poliproject 3-6 Stăuceni 10-00
44 12.06.14 Dinamo - Lexmax 0-3 Dinamo 18-00
45 12.06.14 Izvoraş-67 - Geotermal 1-4 Drăsliceni 18-00
46 12.06.14 Cojuşna - Anenii Noi 4-3 Cojuşna 18-00
47 12.06.14 Avîntul - Medic 6-4 Nimoreni 18-00
48 11.06.14 Codru - Grătieşti 4-3 Chiperceni 18-00
49   Eikomena - liberă      
Etapa VIII
50 19.06.14 Poliproject - Dinamo 5-3 Mileştii Mici 18-00
51 29.06.14 Lexmax - Izvoraş-67 5-0 UTM 10-00
52 19.06.14 Geotermal - Cojuşna 4-4 CSCT Buiucani 17-00
53 19.06.14 Anenii Noi - Avîntul 0-4 Anenii Noi 18-00
54 22.06.14 Medic - Codru 1-3 Real Succes 10-00
55 22.06.14 Grătieşti - Eikomena 0-0 Grătieşti 10-00
56   Stăuceni - liberă      
Etapa IX
57 26.06.14 Dinamo - Stăuceni 2-3 Dinamo 18-00
58 26.06.14 Izvoraş-67 - Poliproject 0-3 Drăsliceni 18-00
59 26.06.14 Cojuşna - Lexmax 1-2 Cojuşna 19-00
60 26.06.14 Avîntul - Geotermal 4-2 Nimoreni 18-00
61 26.06.14 Codru - Anenii Noi 2-1 Chiperceni 18-00
62 26.06.14 Eikomena - Medic 2-4 Real Succes 18-00
63   Grătieşti - liberă      
Etapa X
64 06.07.14 Stăuceni - Izvoraş-67 3-2 Stăuceni 10-00
65 03.07.14 Poliproject - Cojuşna 5-1 Mileştii Mici 18-00
66 03.07.14 Lexmax - Avîntul 0-0 UTM 18-00
67 04.07.14 Geotermal - Codru 2-0 CSCT Buiucani 17-00
68 03.07.14 Anenii Noi - Eikomena 3-0 Anenii Noi 18-00
69 06.07.14 Medic - Grătieşti 7-3 Real Succes 10-00
70   Dinamo - liberă      
Etapa 1
Etapa 2
Etapa 3
Etapa 4
Etapa 5
Etapa 6
Etapa 7
Etapa 8
Etapa 9
Etapa 10
Etapa 11
Etapa 12
Etapa 13
Etapa 14
1 18.09.2016 ȘS Ialoveni - Codru-Juniori 3-1  0-2  Ialoveni 12.00
2 18.09.2016 ȘS Cricova - ȘS Ungheni 1-4  0-3  Ungheni 12.00
3 18.09.2016 ȘS Nisporeni - ȘS Strășeni 11-0  1-2  Nisporeni 12.00
4   ȘS Telenești - liberă      
5 30.11.2016 ȘS Ungheni - ȘS Ialoveni 16-0  2-2  Ungheni 13.00
6 25.09.2016 ȘS Strășeni - ȘS Cricova 0-2  2-4  Cojusna 12.00
7 25.09.2016 ȘS Telenești - ȘS Nisporeni 7-1  2-1  Inești 12.00
8   Codru-Juniori - liberă        

 

9 03.11.2016 Codru-Juniori - ȘS Ungheni 1-5  3-1  Călărași 12.00
10 02.10.2016 ȘS Ialoveni - ȘS Strășeni 7-1  4-0  Ialoveni 13.00
11 03.11.2016 ȘS Cricova - ȘS Telenești 1-0  0-5  Drasliceni 12.30
12   ȘS Nisporeni - liberă      
13 09.10.2016 ȘS Strășeni - Codru-Juniori 1-4 1-7 Cojusna 12.00
14 07.10.2016 ȘS Telenești - ȘS Ialoveni 4-0 4-0 Inești 15.00
15 09.10.2016 ȘS Nisporeni - ȘS Cricova 4-1 0-5 Nisporeni 12.00
16   ȘS Ungheni - liberă      
17 16.10.2016 ȘS Ungheni - ȘS Strășeni 15-0  6-0  Ungheni 12.00
18 04.12.2016 Codru-Juniori - ȘS Telenești 1-1  2-2  Călărași 12.00
19 03.11.2016 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni 0-5  2-1  Ialoveni 12.00
20   ȘS Cricova - liberă        

 

21 23.10.2016 ȘS Telenești - ȘS Ungheni 1-8  1-0  Inești 12.00
22 23.10.2016 ȘS Nisporeni - Codru-Juniori 1-1  0-4  Nisporeni 12.00
23 23.10.2016 ȘS Cricova - ȘS Ialoveni 4-4  4-4  Drasliceni 12.00
24   ȘS Strășeni - liberă      
25 30.10.2016 ȘS Strășeni - ȘS Telenești 0-5  2-4  Cojusna 13.00
26 30.10.2016 ȘS Ungheni - ȘS Nisporeni 4-1  2-1  Ungheni 12.00
27 30.10.2016 Codru-Juniori - ȘS Cricova 3-3  2-0  Călărași 12.00
28   ȘS Ialoveni - liberă  
29 06.11.2016 Codru-Juniori - ȘS Ialoveni 4-3 6-0  Călărași 12.00
30 16.11.2016 ȘS Ungheni - ȘS Cricova 9-1 8-2  Drasliceni 12.00
31 06.11.2016 ȘS Strășeni - ȘS Nisporeni 0-10  12-3  Cojusna 11.00
32   ȘS Telenești - liberă  
33 13.11.2016 ȘS Ialoveni - ȘS Ungheni 0-11  1-2  Ialoveni 12.00
34 13.11.2016 ȘS Cricova - ȘS Strășeni 2-0  4-2  Drasliceni 12.00
35 13.11.2016 ȘS Nisporeni - ȘS Telenești 4-2  0-4  Nisporeni 12.00
36   Codru-Juniori - liberă        
Etapa X
37 20.11.2016 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 8-0  1-4  Ungheni 12.00
38 20.11.2016 ȘS Strășeni - ȘS Ialoveni 7-2  4-2  Cojusna 12.00
39 20.11.2016 ȘS Telenești - ȘS Cricova 0-2  4-0  Inești 12.00
40   ȘS Nisporeni - liberă        

 

41 27.11.2016 Codru-Juniori - ȘS Strășeni 3-0  2-0  Călărași 12.00
42 27.11.2016 ȘS Ialoveni - ȘS Telenești 0-6  0-3  Ialoveni 12.00
43 04.12.2016 ȘS Cricova - ȘS Nisporeni 2-2  4-1  Drasliceni 12.00
44   ȘS Ungheni - liberă        

 

45   ȘS Strășeni - ȘS Ungheni     Cojusna 12.00
46   ȘS Telenești - Codru-Juniori     Inești 12.00
47   ȘS Nisporeni - ȘS Ialoveni     Nisporeni 12.00
48   ȘS Cricova - liberă      
49   ȘS Ungheni - ȘS Telenești     Ungheni 12.00
50   Codru-Juniori - ȘS Nisporeni     Călărași 12.00
51   ȘS Ialoveni - ȘS Cricova     Ialoveni 12.00
52   ȘS Strășeni - liberă
53   ȘS Telenești - ȘS Strășeni     Inești 12.00
54   ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni     Nisporeni 12.00
55   ȘS Cricova - Codru-Juniori     Cricova 12.00
56   ȘS Ialoveni - liberă