GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Nord 1 1 0 0 3-0 3
2. Zaria 1 1 0 0 1-0 3
3. Zimbru 1 0 0 1 0-1 0
4. Est 1 0 0 1 0-3 0

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Centru 1 1 0 0 5-0 3
2. Sheriff 1 1 0 0 3-1 3
3. Dacia-Buiucani 1 0 0 1 1-3 0
4. Sud 1 0 0 1 0-5 0

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 10.02.2019 Zaria - Zimbru 1-0 Bălți 12.00
2 10.02.2019 Selecționata Est - Selecționata Nord 0-3 Ternovca 12.00
3 10.02.2019 Sheriff - Dacia-Buiucani 3-1 Sheriff 12.00
4 10.02.2019 Selecționata Centru - Selecționata Sud 5-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa II
5 24.02.2019 Zaria - Selecționata Est   Bălți 12.00
6 24.02.2019 Zimbru - Selecționata Nord   Zimbru 12.00
7 24.02.2019 Selecționata Centru - Sheriff   Vadul lui Vodă 12.00
8 24.02.2019 Selecționata Sud - Dacia-Buiucani   Cahul 12.00
Etapa III
9 10.03.2019 Selecționata Nord - Zaria   Bălți 12.00
10 10.03.2019 Selecționata Est - Zimbru   Ternovca 12.00
11 10.03.2019 Sheriff - Selecționata Sud   Sheriff 12.00
12 10.03.2019 Dacia-Buiucani - Selecționata Centru       Joma Arena 12.00
Etapa IV
13 09.06.2019 Zimbru - Zaria   Zimbru 12.00
14 09.06.2019 Selecționata Nord - Selecționata Est   Bălți 12.00
15 09.06.2019 Dacia-Buiucani - Sheriff   Joma Arena 12.00
16 09.06.2019 Selecționata Sud - Selecționata Centru       Cahul 12.00
Etapa V
17 23.06.2019 Selecționata Est - Zaria   Ternovca 11.00
18 23.06.2019 Selecționata Nord - Zimbru   Bălți 11.00
19 23.06.2019 Sheriff - Selecționata Centru   Sheriff 11.00
20 23.06.2019 Dacia-Buiucani - Selecționata Sud       Joma Arena 11.00
Etapa VI
21 11.08.2019 Zaria - Selecționata Nord   Bălți 11.00
22 11.08.2019 Zimbru -  Selecționata Est   Zimbru 11.00
23 11.08.2019 Selecționata Sud - Sheriff   Cahul 11.00
24 11.08.2019 Selecționata Centru - Dacia-Buiucani   Vadul lui Vodă 11.00
Play-off
25 18.08.2019 A4-B4   Vadul lui Vodă 10.00
26 18.08.2019 A3-B3   Vadul lui Vodă 12.00
27 18.08.2019 A2-B2   Vadul lui Vodă 16.00
28 18.08.2019 A1-B1   Vadul lui Vodă 18.00

ARHIVA 2017

ARHIVA 2018

Tur preliminar
1/8 finală
1/4 finală
26.09.2018
Dinamo - CSF Voluntarii  2-1 Ghidighici
FC Junior - Dinamo-Auto Fotbalistul Junior 1-2 Tiraspol
10.10.2018 TUR
Dacia Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran Joma Arena 10 - 1
FC Cahul-2005 - CS Umutluc Cahul 3 - 5
Zaria - CS Narubai ȘS Bălți 7 - 0
CSF Măgdăcești  - Milsami - ȘS Orhei Ratuș 0 - 3
Zimbru - Dinamo  Zimbru 7 - 0
Real Succes - CS Petrocub Real Succes 5 - 0
Sheriff - ISM-2017  Sheriff 12 - 0
Dinamo-Auto Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi Șelcovic 1 - 5
24.10.2018 RETUR
Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia Buiucani Joma Arena 0 - 12
CS Umutluc - FC Cahul-2005 Comrat 1 - 0
CS Narubai - Zaria Râbnița 0 - 1
Milsami - ȘS Orhei - CSF Măgdăcești Chiperceni 6 - 1
Dinamo - Zimbru Ghidighici 0 - 2
CS Petrocub - Real Succes                    23.10.2018 Sărata Galbenă 1-5
ISM-2017 - Sheriff                                  23.10.2018 Grigoriopol 1-6
ȘS Anenii Noi - Dinamo-Auto Fotbalistul Junior Anenii Noi 0 - 0
07.11.2018 TUR
Dacia Buiucani - CS Umutluc Joma Arena 13-0
Zaria - Milsami - ȘS Orhei ȘS Bălți 5-0
Zimbru - Real Succes Zimbru 2-0
Sheriff - ȘS Anenii Noi Sheriff 7-0
21.11.2018 RETUR
CS Umutluc - Dacia-Buiucani (24.11.2018) Comrat 0-6
Milsami - ȘS Orhei - Zaria  (18.11.2018) CSR Orhei 1-5
Real Succes - Zimbru      (15.12.2018) Real Succes 0-1
ȘS Anenii Noi - Sheriff Sheriff 0-11