Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Strășeni 10 8 2 0 16-2 26
2. Codru-Juniori 10 6 2 2 20-10 20
3. ȘS Telenești 10 6 1 3 18-7 19
4. ȘS Nisporeni 10 4 1 5 19-16 13
5. CS Atletic 10 3 2 5 10-18 11
6. ȘS Ungheni 10 2 4 4 6-9 10
7. ȘS-13 Cricova 10 3 0 7 15-31 9
8. CS Getica 1 10 1 2 7 7-18 5
Programul meciurilor
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1 08.09.2018 ȘS Ungheni - CS Getica 1 1-0 Ungheni 12.30
2 08.09.2018 CS Atletic - ȘS Telenești 0-2 Sireți 12.30
3 08.09.2018 Codru-Juniori - ȘS Strășeni 1-2 Călărași 12.30
4 08.09.2018 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova 8-1 Nisporeni 12.30
Etapa II
5 15.09.2018 CS Getica 1 - ȘS-13 Cricova 1-2 Cricova  11-00
6 15.09.2018 ȘS Strășeni- ȘS Nisporeni 3-0 Cojușna 12.30
7 15.09.2018 CS Atletic - Codru-Juniori 0-4 Sireți 12.30
8 15.09.2018 ȘS Ungheni - ȘS Telenești 2-2 Ungheni 12.30
Etapa III
9 22.09.2018 ȘS Telenești - CS Getica 1 2-0 Telenești 12.30
10 22.09.2018 Codru-Juniori - ȘS Ungheni 2-0 Călărași  12.30
11 22.09.2018 ȘS Nisporeni - CS Atletic 3-1 Nisporeni 12.30
12 22.09.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Strășeni 1-4 Cricova 12.30
Etapa IV
13 29.09.2018 CS Getica 1 - ȘS Strășeni 0-1 Drasliceni 10-00
14 29.09.2018 CS Atletic - ȘS-13 Cricova 4-1 Sireți  12.30
15 29.09.2018 ȘS Ungheni - ȘS Nisporeni 0-0 Ungheni 12.30
16 28.09.2018 ȘS Telenești - Codru-Juniori 3-0 Telenești 16.30
Etapa V
17 06.10.2018 Codru-Juniori - CS Getica 1 4-2 Călărași 11.00
18 06.10.2018 ȘS Telenești - ȘS Nisporeni 1-2 Telenești 12.30
19 06.10.2018 ȘS Straseni - CS Atletic 0-0 Cojusna 12.30
20 06.10.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni 0-2 Cricova 12.30
Etapa VI
21 13.10.2018 CS Getica 1 - CS Atletic 2-2 Drasliceni 11-30
22 13.10.2018 ȘS Strășeni - ȘS Ungheni 1-0 Cojușna 12.30
23 13.10.2018 ȘS Telenești - ȘS-13 Cricova 4-1 Telenești 12.30
24 13.10.2018 Codru-Juniori - ȘS Nisporeni 2-0 Călărași 12.30
Etapa VII
25 20.10.2018 ȘS Nisporeni - CS Getica 1 4-1 Nisporeni  12.30
26 20.10.2018 ȘS-13 Cricova - Codru-Juniori 2-3 Cricova 12.30
27 20.10.2018 ȘS Strășeni - ȘS Telenești 1-0 Cojușna 12.30
28 20.10.2018 CS Atletic - ȘS Ungheni 2-0 Sireți 12.30
Etapa VIII
29 27.10.2018 CS Getica 1 - ȘS Ungheni 0-0 Drasliceni 12-30
30 27.10.2018 ȘS Telenești - CS Atletic 3-0 Telenești 12.30
31 27.10.2018 ȘS Strășeni - Codru-Juniori 0-0 Cojușna 12.30
32 27.10.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Nisporeni 5-2 Cricova 12.30
Etapa IX
33 31.10.2018 ȘS-13 Cricova - CS Getica 1 2-0 Cricova 12.30
34 31.10.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Strășeni 0-1 Nisporeni 12.30
35 31.10.2018 Codru-Juniori - CS Atletic 3-0 Călărași 10.00
36 31.10.2018 ȘS Telenești - ȘS Ungheni 1-0 Telenești 12.30
Etapa X
37 03.11.2018 CS Getica 1 - ȘS Telenești 1-0 Drasliceni 12-30
38 03.11.2018 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 1-1 Ungheni 12.30
39 03.11.2018 CS Atletic - ȘS Nisporeni 1-0 Sireți 10.00
40 03.11.2018 ȘS Strășeni - ȘS-13 Cricova 3-0 Cojușna 12.30
Etapa XI
41 10.11.2018 ȘS Strășeni - CS Getica 1 4-0 Cojușna 12.30
42 10.11.2018 ȘS-13 Cricova - CS Atletic 1-4 Cricova 12.30
43 10.11.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni 1-2 Nisporeni 12.30
44 10.11.2018 Codru-Juniori - ȘS Telenești 3-1 Călărași 12.30
Etapa XII
45 17.11.2018 CS Getica 1 - Codru-Juniori 0-1 Ratus 11-00
46 17.11.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Telenești 4-0 Nisporeni 12.30
47 18.11.2018 ȘS Ungheni - ȘS-13 Cricova 4-0 Ungheni 12.30
48 17.11.2018 CS Atletic - ȘS Strășeni 0-5 Sireți 12.30
Etapa XIII
49 24.11.2018 CS Atletic - CS Getica 1   Sireți 12.30
50 24.11.2018 ȘS Ungheni - ȘS Strășeni   Ungheni 12.30
51 24.11.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Telenești   Cricova 12.30
52 24.11.2018 ȘS Nisporeni - Codru-Juniori    Nisporeni 12.30
Etapa XIV
53   CS Getica 1 - ȘS Nisporeni      
54   Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova   Călărași 12.30
55   ȘS Telenești - ȘS Strășeni   Telenești 12.30
56   ȘS Ungheni - CS Atletic   Ungheni 12.30
Etapa XV
57   1a - 8a      
58   2a - 7a      
59   3a - 6a      
60   4a - 5a      
Etapa XVI
61   8a - 5a      
62   6a - 4a      
63   7a - 3a      
64   1a - 2a       
Etapa XVII
65   2a - 8a      
66   3a - 1a      
67   4a - 7a      
68   5a - 6a      
Etapa XVIII
69   8a - 6a      
70   7a - 5a      
71   1a - 4a      
72   2a - 3a      
Etapa XIX
73   3a - 8a      
74   4a - 2a      
75   5a - 1a      
76   6a - 7a          
Etapa XX
77   8a - 7a      
78   1a - 6a      
79   2a - 5a      
80   3a - 4a          
Etapa XXI
81   4a - 8a      
82   5a - 3a      
83   6a - 2a      
84   7a - 1a          
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ialoveni 9 8 0 1 40-3 24
2. FC Flacăra 8 7 1 0 25-5 22
3. Dacia-Buiucani 2 8 6 1 1 47-4 19
4. CSF Măgdăcești 10 6 0 4 20-16 18
5. ȘS Anenii Noi 9 5 0 4 23-12 15
6. ȘS Stăuceni 8 3 0 5 15-15 9
7. CS Getica 2 9 1 1 7 4-37 4
8. Viteazul 9 1 1 7 5-41 4
9. Academia Viitorul 8 0 0 8 3-49 0
Programul meciurilor
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1   ȘS Ialoveni - liberă      
2 08.09.2018 CS Getica 2 - Academia Viitorul 2-0 Drasliceni 11-00
3 10.09.2018 CSF Măgdăcești - Dacia-Buiucani 2 1-5 Ratuș 17-00
4 08.09.2018 ȘS Stăuceni - FC Flacăra 1-2 Stăuceni 12.30
5 08.09.2018 Viteazul - ȘS Anenii Noi 0-3 Anenii Noi 12.30
Etapa II
6   ȘS Anenii Noi - liberă      
7 15.09.2018 FC Flacăra - Viteazul 5-0 Mingir 12.30
8 15.09.2018 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Stăuceni 3-0 Stauceni 12-30
9 15.09.2018 Academia Viitorul - CSF Măgdăcești 0-4 Boșcana 12.30
10 15.09.2018 ȘS Ialoveni - CS Getica 2 7-0 Mileștii Mici 12.30
Etapa III
11   CS Getica 2 - liberă      
12 22.09.2018 CSF Măgdăcești  - ȘS Ialoveni 0-3 Ratus 13-00
13 22.09.2018 ȘS Stăuceni - Academia Viitorul 9-0 Stăuceni 12.30
14 29.10.2018 Viteazul - Dacia-Buiucani 2 0-13 Joma Arena 10.00
15 22.09.2018 ȘS Anenii Noi - FC Flacăra 1-2 Anenii Noi 10.00
Etapa IV
16   FC Flacăra - liberă      
17 29.09.2018 Dacia-Buiucani 2 - ȘS Anenii Noi 4-0 Joma Arena 12-30
18 29.09.2018 Academia Viitorul - Viteazul 1-3 Boșcana 12.30
19 29.09.2018 ȘS Ialoveni - ȘS Stăuceni 6-1 Stauceni 12.30
20 29.09.2018 CS Getica 2 - CSF Măgdăcești  0-5 Ratus 14-00
Etapa V
21   CSF Măgdăcești - liberă      
22 06.10.2018 ȘS Stăuceni - CS Getica 2 3-0 Stăuceni  12.30
23 06.10.2018 Viteazul - ȘS Ialoveni 0-10 Mileștii Mici 12.30
24 06.10.2018 ȘS Anenii Noi - Academia Viitorul 9-1 Anenii Noi 12.30
25 06.10.2018 FC Flacăra - Dacia-Buiucani 2           1-1 Mingir 12.30
Etapa VI
26   Dacia-Buiucani 2 - liberă      
27 13.10.2018 Academia Viitorul - FC Flacăra 1-4 Boșcana 12.30
28 29.10.12.30 ȘS Ialoveni  - ȘS Anenii Noi 2-0 Mileștii Mici 12.30
29 13.10.2018 CS Getica 2 - Viteazul 1-1 Drasliceni 10-00
30 12.10.2018 CSF Măgdăcești - ȘS Stăuceni 1-0 Ratus 16-00
Etapa VII
31   ȘS Stăuceni - liberă      
32 20.10.2018 Viteazul - CSF Măgdăcești 1-3 Drasliceni 12-30
33 20.10.2018 ȘS Anenii Noi - CS Getica 2 2-0 Anenii Noi 10.00
34 20.10.2018 FC Flacăra - ȘS Ialoveni 2-1 Mingir 12.30
35 20.10.2018 Dacia-Buiucani 2 - Academia Viitorul 10-0 Joma Arena 12.30
Etapa VIII
36   Academia Viitorul - liberă      
37 27.10.2018 ȘS Ialoveni - Dacia-Buiucani 2 2-0 Mileștii Mici 12.30
38 26.10.2018 CS Getica 2 - FC Flacăra 0-5 Drasliceni 16-00
39 27.10.2018 CSF Măgdăcești - ȘS Anenii Noi 3-1 Drasliceni 11-00
40 27.10.2018 ȘS Stăuceni - Viteazul 1-0 Cricova 11.00
Etapa IX
41   Viteazul - liberă      
42 31.10.2018 ȘS Anenii Noi - ȘS Stăuceni 3-0 Anenii Noi 12.30
43 31.10.2018 FC Flacăra - CSF Măgdăcești 4-0 Mingir 12.30
44 31.10.2018 Dacia-Buiucani 2 - CS Getica 2 11-0 Joma Arena 10-00
45 06.11.2018 Academia Viitorul - ȘS Ialoveni 0-8 Boșcana 15.00
Etapa X
46   ȘS Ialoveni - liberă      
47 03.11.2018 Academia Viitorul - CS Getica 2 0-3 Boșcana 12.30
48 transferat Dacia-Buiucani 2 – CSF Măgdăcești   Joma Arena  
49 transferat FC Flacăra – ȘS Stăuceni   Mingir 10.30
50 03.11.2018 ȘS Anenii Noi - Viteazul 4-0 Puhaceni 11.00
Etapa XI
51   ȘS Anenii Noi - liberă      
52 10.11.2018 Viteazul  – FC Flacăra 0-5 Mingir 11.00
53 10.11.2018 ȘS Stăuceni – Dacia-Buiucani 2 0-6 Joma Arena 12-00
54 10.11.2018 CSF Măgdăcești  – Academia Viitorul 9-0 Ratus 9.30
55 10.11.2018 CS Getica 2 – ȘS Ialoveni 0-1 Drasliceni 11.00
Etapa XII
56   CS Getica 2 - liberă      
57 24.10.2018 ȘS Ialoveni  – CSF Măgdăcești 1-0 Mileștii Mici 16.00
58 17.11.2018 Academia Viitorul – ȘS Stăuceni 0-2 Boșcana 12.30
59 transferat Dacia-Buiucani 2 – Viteazul   Joma Arena  
60 17.11.2018 FC Flacăra – ȘS Anenii Noi 2-0 Mingir 12.30
Etapa XIII
61   FC Flacăra - liberă      
62 24.11.2018 ȘS Anenii Noi – Dacia-Buiucani 2   Anenii Noi 12.30
63 24.11.2018 Viteazul  – Academia Viitorul   Boșcana 12.30
64 24.11.2018 ȘS Stăuceni – ȘS Ialoveni   Milestii Mici 12.30
65 07.11.2018 CSF Măgdăcești  – CS Getica 2     3-1 Ratus 15-30
Etapa XIV
66   CSF Măgdăcești - liberă      
67 01.12.2018 CS Getica 2 – ȘS Stăuceni      
68 01.12.2018 ȘS Ialoveni  – Viteazul   Mileștii Mici 12.30
69 01.12.2018 Academia Viitorul – ȘS Anenii Noi   Boșcana 12.30
70 01.12.2018 Dacia-Buiucani 2 – FC Flacăra   Joma Arena  
Etapa XV
71   Dacia-Buiucani 2 - liberă      
72   FC Flacăra – Academia Viitorul    Mingir 12.30
73   ȘS Anenii Noi – ȘS Ialoveni   Anenii Noi 12.30
74   Viteazul  – CS Getica 2      
75   ȘS Stăuceni – CSF Măgdăcești   Stăuceni 12.30
Etapa XVI
76   ȘS Stăuceni - liberă      
77   CSF Măgdăcești  – Viteazul      
78   CS Getica 2 – ȘS Anenii Noi      
79   ȘS Ialoveni  – FC Flacăra   Mileștii Mici 12.30
80   Academia Viitorul – Dacia-Buiucani 2   Boșcana 12.30
Etapa XVII
81   Academia Viitorul - liberă      
82   Dacia-Buiucani 2 – ȘS Ialoveni   Joma Arena  
83   FC Flacăra – CS Getica 2   Mingir 12.30
84   ȘS Anenii Noi – CSF Măgdăcești   Anenii Noi  12.30
85   Viteazul  – ȘS Stăuceni   Stăuceni  12.30
Etapa XVIII
86   Viteazul - liberă      
87   ȘS Stăuceni – ȘS Anenii Noi   Stăuceni 12.30
88   CSF Măgdăcești  – FC Flacăra      
89   CS Getica 2 – Dacia-Buiucani 2      
90   ȘS Ialoveni  – Academia Viitorul    Mileștii Mici 12.30

 

Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Nisporeni 9 8 0 1 49-10 24
2. ȘS Ungheni 9 7 0 2 46-14 21
3. ȘS Telenești 9 6 1 2 31-17 19
4. ȘS Strășeni 9 5 1 3 33-17 16
5. Codru-Juniori 9 4 1 4 27-17 13
6. ȘS-13 Cricova 9 3 2 4 28-40 11
7. ȘS Ialoveni 9 3 0 6 28-26 9
8. Academia Viitorul 8 3 0 5 24-36 9
9. FC Flacăra 8 2 1 5 16-31 7
10. FC Sportul 9 0 0 9 5-77 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1 08.09.2018 ȘS Ungheni - Academia Viitorul 10-0 Ungheni 11.00
2 08.09.2018 FC Flacăra - ȘS Telenești 0-4 Mingir 11.00
3 08.09.2018 Codru-Juniori - FC Sportul 9-0 Sipoteni 11.00
4 07.09.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Strășeni 2-0 Nisporeni 16.00
5 10.09.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Ialoveni 6-3 Cricova 17.00
Etapa II
6 14.09.2018 Academia Viitorul - ȘS Ialoveni 1-9 Boșcana 17.00
7 15.09.2018 ȘS Strășeni - ȘS-13 Cricova 3-3 Cojușna 11.00
8 15.09.2018 FC Sportul - ȘS Nisporeni 1-13 Drasliceni 10-00
9 15.09.2018 FC Flacăra - Codru-Juniori 0-3 Mingir 11.00
10 15.09.2018 ȘS Ungheni - ȘS Telenești 4-1 Ungheni 11.00
Etapa III
11 22.09.2018 ȘS Telenești - Academia Viitorul 3-2 Telenești 11.00
12 22.09.2018 Codru-Juniori - ȘS Ungheni 1-4 Sipoteni 11.00
13 21.09.2018 ȘS Nisporeni - FC Flacăra 9-0 Nisporeni 16.00
14 22.09.2018 ȘS-13 Cricova - FC Sportul 3-1 Cricova 11.00
15 21.09.2018 ȘS Ialoveni- ȘS Strășeni 2-0 Ialoveni 16.30
Etapa IV
16 29.09.2018 Academia Viitorul - ȘS Strășeni 3-6 Boșcana 11.00
17 28.09.2018 FC Sportul - ȘS Ialoveni 1-8 Drasliceni 16-00
18 29.09.2018 FC Flacăra - ȘS-13 Cricova 2-2 Mingir 11.00
19 28.09.2018 ȘS Ungheni - ȘS Nisporeni 0-1 Ungheni 16.00
20 28.09.2018 ȘS Telenești - Codru-Juniori             2-2 Telenești 15.00
Etapa V
21 06.10.2018 Codru-Juniori - Academia Viitorul 1-0 Sipoteni 9.30
22 06.10.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Telenești 4-2 Nisporeni 11.00
23 07.10.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni 1-8 Cricova 14.30
24 06.10.2018 ȘS Ialoveni - FC Flacăra 3-4 Ialoveni 10.00
25 06.10.2018 ȘS Strășeni - FC Sportul 10-0 Cojușna 11.00
Etapa VI
26 13.10.2018 Academia Viitorul - FC Sportul 9-1 Boșcana 11.00
27 13.10.2018  FC Flacăra - ȘS Strășeni 2-3 Mingir 11.00
28 30.10.2018 ȘS Ungheni - ȘS Ialoveni 5-2 Ungheni 12.30
29 13.10.2018 ȘS Telenești - ȘS-13 Cricova 5-3 Telenești 11.00
30 13.10.2018 Codru-Juniori - ȘS Nisporeni 3-4 Sipoteni 11.00
Etapa VII
31 20.10.2018 ȘS Nisporeni - Academia Viitorul 2-4 Nisporeni 11.00
32 20.10.2018 ȘS-13 Cricova - Codru-Juniori 6-2 Cricova 11.00
33 21.10.2018 ȘS Ialoveni - ȘS Telenești 0-1 Ialoveni 12.30
34 20.10.2018 ȘS Strășeni - ȘS Ungheni 7-1 Cojușna 11.00
35 19.10.2018 FC Sportul - FC Flacăra     1-7 Drasliceni 16-00
Etapa VIII
36 28.10.2018 Academia Viitorul - FC Flacăra 0-3 Boșcana 11.00
37 27.10.2018 ȘS Ungheni - FC Sportul 8-0 Ungheni 11.00
38 27.10.2018 ȘS Telenești - ȘS Strășeni 3-2 Telenești 11.00
39 26.10.2018 Codru-Juniori - ȘS Ialoveni 5-1 Sipoteni 16.00
40 26.10.2018 ȘS Nisporeni - ȘS-13 Cricova 11-0 Nisporeni 16.00
Etapa IX
41 03.11.2018 ȘS-13 Cricova - Academia Viitorul 4-5 Cricova 13.30
42 02.11.2018 ȘS Ialoveni - ȘS Nisporeni 0-3 Ialoveni 12.00
43 03.11.2018 ȘS Strășeni - Codru-Juniori 2-1 Cojușna 11.00
44 03.11.2018 FC Sportul - ȘS Telenești 0-10 Drasliceni 11.00
45 02.11.2018 FC Flacăra - ȘS Ungheni 1-6 Mingir  14.00
Etapa X
46 10.11.2018 Academia Viitorul - ȘS Ungheni 2-2 Boșcana 11.00
47 10.11.2018 ȘS Telenești - FC Flacăra 3-0 Telenești 11.00
48 10.11.2018 FC Sportul – Codru-Juniori 0-4 Drasliceni 12.30
49 09.11.2018 ȘS Strășeni – ȘS Nisporeni 0-1 Cojușna 15.00
50 09.11.2018 ȘS Ialoveni - ȘS-13 Cricova 7-2 Ialoveni 15.00
Etapa XI
51   ȘS Ialoveni – Academia Viitorul   Ialoveni 11.00
52   ȘS-13 Cricova – ȘS Strășeni   Cricova 11.00
53   ȘS Nisporeni – FC Sportul   Nisporeni 11.00
54   Codru-Juniori – FC Flacăra   Sipoteni 11.00
55   ȘS Telenești – ȘS Ungheni   Telenești 11.00
Etapa XII
56   Academia Viitorul - ȘS Telenești   Boșcana 11.00
57   ȘS Ungheni – Codru-Juniori   Ungheni 11.00
58   FC Flacăra – ȘS Nisporeni   Mingir 11.00
59   FC Sportul – ȘS-13 Cricova      
60   ȘS Strășeni – ȘS Ialoveni   Cojușna 11.00
Etapa XIII
61   ȘS Strășeni – Academia Viitorul   Cojușna 11.00
62   ȘS Ialoveni – FC Sportul   Ialoveni 11.00
63   ȘS-13 Cricova – FC Flacăra   Cricova 11.00
64   ȘS Nisporeni – ȘS Ungheni   Nisporeni 11.00
65   Codru-Juniori – ȘS Telenești   Sipoteni 11.00
Etapa XIV
66   Academia Viitorul - Codru-Juniori   Boșcana 11.00
67   ȘS Telenești – ȘS Nisporeni   Telenești 11.00
68   ȘS Ungheni – ȘS-13 Cricova   Ungheni 11.00
69   FC Flacăra – ȘS Ialoveni   Mingir 11.00
70   FC Sportul – ȘS Strășeni      
Etapa XV
71   FC Sportul - Academia Viitorul      
72   ȘS Strășeni – FC Flacăra   Cojușna 11.00
73   ȘS Ialoveni – ȘS Ungheni   Ialoveni 11.00
74   ȘS-13 Cricova – ȘS Telenești   Cricova 11.00
75   ȘS Nisporeni – Codru-Juniori   Nisporeni 11.00
Etapa XVI
76   Academia Viitorul - ȘS Nisporeni   Boșcana 11.00
77   Codru-Juniori – ȘS-13 Cricova   Sipoteni 11.00
78   ȘS Telenești – ȘS Strășeni   Telenești 11.00
79   ȘS Ungheni – ȘS Strășeni   Ungheni 11.00
80   FC Flacăra – FC Sportul   Mingir 11.00
Etapa XVII
81   FC Flacăra - Academia Viitorul   Mingir 11.00
82   FC Sportul – ȘS Ungheni      
83   ȘS Strășeni – ȘS Telenești   Cojușna 11.00
84   ȘS Ialoveni – Codru-Juniori   Ialoveni 11.00
85   ȘS-13 Cricova – ȘS Nisporeni   Cricova 11.00
Etapa XVIII
86   Academia Viitorul - ȘS-13 Cricova   Boșcana 11.00
87   ȘS Nisporeni – ȘS Ialoveni   Nisporeni 11.00
88   Codru-Juniori – ȘS Strășeni   Sipoteni 11.00
89   ȘS Telenești – FC Sportul   Telenești 11.00
90   ȘS Ungheni – FC Flacăra   Ungheni 11.00
Clasament
Loc Echipă Meci Victorii Egalități Înfrângeri Golaveraj Puncte
1. ȘS Ungheni 7 7 0 0 46-7 21
2. ȘS Nisporeni 6 4 0 2 22-12 12
3. Codru-Juniori 6 3 1 2 19-24 10
4. ȘS Comrat-Maiak 7 3 0 4 18-22 9
5. ȘS-13 Cricova 6 3 0 3 14-23 9
6. CSF Spartanii 7 2 2 3 19-21 8
7. ȘS Congaz 6 1 1 4 13-24 4
8. ȘS Copceac 5 0 0 5 6-24 0
PROGRAMUL MECIURILOR
Nr. Data Echipe Scor Teren Scor
Etapa I
1 31.10.2018 Codru-Juniori - ȘS Comrat-Maiak 5-4 Călărași 12.00
2 11.11.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Congaz 2-8 Cricova 12.00
3 31.10.2018 ȘS Ungheni - FC Spartanii 6-1 Ungheni 12.00
4 31.10.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Copceac   Nisporeni 12.00
Etapa II
5 23.09.2018 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Copceac 7-1 Chirsova 12.00
6 23.09.2018 FC Spartanii - ȘS Nisporeni 2-6 Selemet 12.00
7 23.09.2018 ȘS Congaz - ȘS Ungheni 1-12 Congaz 12.00
8 23.09.2018 Codru-Juniori - ȘS-13 Cricova 2-3 Călărași 12.00
Etapa III
9 30.09.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Comrat-Maiak  3-1 Cricova 13.00
10 04.11.2018 ȘS Ungheni - Codru-Juniori 9-0 Ungheni 12.00
11 30.09.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Congaz 3-1 Nisporeni 12.00
12 30.09.2018 ȘS Copceac - FC Spartanii 0-5 Copceac 12.00
Etapa IV
13 07.10.2018 ȘS Comrat-Maiak - FC Spartanii 2-1 Chirsova 12.00
14 07.10.2018 ȘS Congaz - ȘS Copceac 4-0 Congaz 12.00
15 07.10.2018 Codru-Juniori - ȘS Nisporeni 4-1 Călărași 12.00
16 06.10.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Ungheni 1-8 Cricova 11.00
Etapa V
17 14.10.2018 ȘS Ungheni - ȘS Comrat-Maiak 4-1 Ungheni 12.00
18 14.10.2018 ȘS Nisporeni- ȘS-13 Cricova 4-1 Nisporeni 12.00
19 11.11.2018 ȘS Copceac - Codru-Juniori 3-2 Copceac 13.00
20 14.10.2018 FC Spartanii - ȘS Congaz 2-2 Selemet 12.00
Etapa VI
21 21.10.2018 ȘS Comrat-Maiak - ȘS Congaz 2-1 Chirsova 12.00
22 21.10.2018 Codru-Juniori - FC Spartanii 3-3 Călărași 12.00
23 21.10.2018 ȘS-13 Cricova - ȘS Copceac 4-3 Cricova 12.00
24 19.10.2018 ȘS Ungheni - ȘS Nisporeni 3-1 Ungheni 16.00
Etapa VII
25 28.10.2018 ȘS Nisporeni - ȘS Comrat-Maiak 7-1 Nisporeni 11.00
26 28.10.2018 ȘS Copceac - ȘS Ungheni 2-4 Copceac 12.00
27 28.10.2018 FC Spartanii - ȘS-13 Cricova 5-2 Selemet 12.00
28 28.10.2018 ȘS Congaz - Codru-Juniori 4-5 Congaz 12.00
Etapa VIII
29   ȘS Comrat-Maiak - Codru-Juniori   Chirsova 12.00
30   ȘS Congaz - ȘS-13 Cricova   Congaz 12.00
31   FC Spartanii - ȘS Ungheni   Selemet 12.00
32   ȘS Copceac- ȘS Nisporeni   Copceac 12.00
Etapa IX
33   ȘS Copceac - ȘS Comrat-Maiak   Copceac 12.00
34   ȘS Nisporeni - FC Spartanii   Nisporeni 12.00
35   ȘS Ungheni - ȘS Congaz   Ungheni 12.00
36   ȘS-13 Cricova - Codru-Juniori   Cricova 12.00
Etapa X
37   ȘS Comrat-Maiak - ȘS-13 Cricova   Chirsova 12.00
38   Codru-Juniori - ȘS Ungheni   Călărași 12.00
39   ȘS Congaz - ȘS Nisporeni   Congaz 12.00
40   FC Spartanii - ȘS Copceac   Selemet 12.00
Etapa XI
41   FC Spartanii - ȘS Comrat-Maiak   Selemet 12.00
42   ȘS Copceac - ȘS Congaz   Copceac 12.00
43   ȘS Nisporeni - Codru-Juniori   Nisporeni 12.00
44   ȘS Ungheni - ȘS-13 Cricova   Ungheni 12.00
Etapa XII
45   ȘS Comrat-Maiak - ȘS Ungheni    Chirsova 12.00
46   ȘS-13 Cricova - ȘS Nisporeni   Cricova 12.00
47   Codru-Juniori - ȘS Copceac   Călărași 12.00
48   ȘS Congaz - FC Spartanii   Congaz 12.00
Etapa XIII
49   ȘS Congaz - ȘS Comrat-Maiak   Congaz 12.00
50   FC Spartanii - Codru-Juniori   Selemet  12.00
51   ȘS Copceac - ȘS-13 Cricova   Copceac 12.00
52   ȘS Nisporeni - ȘS Ungheni   Nisporeni 12.00
Etapa XIV
53   ȘS Comrat-Maiak - ȘS Nisporeni   Chirsova 12.00
54   ȘS Ungheni - ȘS Copceac   Ungheni 12.00
55   ȘS-13 Cricova - FC Spartanii   Cricova 12.00
56   Codru-Juniori - ȘS Congaz   Călărași 12.00