GRUPA A
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Buiucani-Dacia 6 6 0 0 29-3 18
2. Zaria 6 3 1 2 8-10 10
3. Nord 6 2 1 3 12-10 7
4. Est 6 0 0 6 1-27 0

 

GRUPA B
Loc Echipa M V E Î Goluri Puncte
1. Zimbru 6 5 0 1 16-6 15
2. Sheriff 6 4 0 2 10-5 12
3. Centru 6 3 0 3 10-4 9
4. Sud 6 0 0 6 3-24 0

 

 

Nr. Data Echipe Scor Teren Ora
TUR
Etapa I
1 11.02.2018 Selecționata Nord - Zaria 0-2 Bălți 12.00
2 11.02.2018 Selecționata Est - Buiucani-Dacia 0-9 Ternovca 12.00
3 11.02.2018 Sheriff - Selecționata Sud 2-0 Sheriff 12.00
4 11.02.2018 Zimbru - Selecționata Centru  1-0 Zimbru 12.00
Etapa II
5 18.06.2018 Zaria - Selecționata Est 2-0 Bălți 11.00
6 17.06.2018 Buiucani-Dacia - Selecționata Nord 2-1 Joma Arena 11.00
7 25.02.2018 Selecționata Centru - Sheriff 1-2 Sheriff (manej) 14.00
8 17.06.2018 Selecționata Sud - Zimbru         2-4 Cahul 11.00
Etapa III
9 11.03.2018 Zaria - Buiucani-Dacia 0-3 Bălți 12.00
10 11.03.2018 Selecționata Est - Selecționata Nord 1-2 Ternovca 12.00
11 11.03.2018 Sheriff - Zimbru 1-2 Sheriff 12.00
12 11.03.2018 Selecționata Centru - Selecționata Sud         3-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa IV
13 11.06.2017 Zaria - Selecționata Nord  1-1 Bălți 12.00
14 11.06.2017 Buiucani-Dacia - Selecționata Est  5-0 Joma Arena 12.00
15 10.06.2017 Selecționata Sud - Sheriff 1-4 Cahul 12.00
16 10.06.2017 Selecționata Centru - Zimbru 3-0 Vadul lui Vodă 12.00
Etapa V
17 25.06.2018 Selecționata Est - Zaria 0-1 Ternovca 11.00
18 24.06.2018 Selecționata Nord - Buiucani-Dacia 0-4 Bălți 11.00
19 17.06.2018 Sheriff - Selecționata Centru 1-0 Vadul lui Vodă 11.00
20 23.06.2018 Zimbru - Selecționata Sud 8-0 Zimbru 11.00
Etapa VI
21 12.08.2018 Buiucani-Dacia - Zaria 6-2 Joma Arena 11.00
22 12.08.2018 Selecționata Nord - Selecționata Est 8-0 Bălți 11.00
23 12.08.2018 Zimbru - Sheriff 1-0 Zimbru 11.00
24 12.08.2018 Selecționata Sud - Selecționata Centru         0-3 Cahul 11.00
Play-off
25 18.08.2018 A4-B4: Selecționata Est - Selecționata Sud   Vadul lui Vodă 10.00
26 18.08.2018 A3-B3: Selecționata Nord - Selecționata Centru   Vadul lui Vodă 12.00
27 18.08.2018 A2-B2: Zaria - Sheriff   Vadul lui Vodă 16.00
28 18.08.2018 A1-B1: Buiucani-Dacia - Zimbru   Vadul lui Vodă 18.00

 

ARHIVA 2017

Tur preliminar
1/8 finală
1/4 finală
26.09.2018
Dinamo - CSF Voluntarii  2-1 Ghidighici
FC Junior - Dinamo-Auto Fotbalistul Junior 1-2 Tiraspol
10.10.2018 TUR
Dacia Buiucani - Sfîntul Gheorghe-Voran Joma Arena 10 - 1
FC Cahul-2005 - CS Umutluc Cahul 3 - 5
Zaria - CS Narubai ȘS Bălți 7 - 0
CSF Măgdăcești  - Milsami - ȘS Orhei Ratuș 0 - 3
Zimbru - Dinamo  Zimbru 7 - 0
Real Succes - CS Petrocub Real Succes 5 - 0
Sheriff - ISM-2017  Sheriff 12 - 0
Dinamo-Auto Fotbalistul Junior - ȘS Anenii Noi Șelcovic 1 - 5
24.10.2018 RETUR
Sfîntul Gheorghe-Voran - Dacia Buiucani Joma Arena 0 - 12
CS Umutluc - FC Cahul-2005 Comrat 1 - 0
CS Narubai - Zaria Râbnița 0 - 1
Milsami - ȘS Orhei - CSF Măgdăcești Chiperceni 6 - 1
Dinamo - Zimbru Ghidighici 0 - 2
CS Petrocub - Real Succes                    23.10.2018 Sărata Galbenă 1-5
ISM-2017 - Sheriff                                  23.10.2018 Grigoriopol 1-6
ȘS Anenii Noi - Dinamo-Auto Fotbalistul Junior Anenii Noi 0 - 0
07.11.2018 TUR
Dacia Buiucani - CS Umutluc Joma Arena 13-0
Zaria - Milsami - ȘS Orhei ȘS Bălți 5-0
Zimbru - Real Succes Zimbru 2-0
Sheriff - ȘS Anenii Noi Sheriff 7-0
21.11.2018 RETUR
CS Umutluc - Dacia-Buiucani (24.11.2018) Comrat 12-00
Milsami - ȘS Orhei - Zaria  (18.11.2018) CSR Orhei 1-5
Real Succes - Zimbru       Real Succes transferat
ȘS Anenii Noi - Sheriff Sheriff 13-00